Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Сільське господарство -> Сільське господарство

Сільське господарство

Назва:
Сільське господарство
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
69,00 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Вступ

Сільське господарство – одна з найважливіших і життєво необхідних галузей народного господарства, яка виробляє продукти харчування для населення і сировину для промисловості. Воно відіграє важливу роль у зміцненні економіки країни, підвищенні життєвого рівня населення і розв’язанні соціально економічних проблем. Серед галузей сільського господарства одно з провідних місць займає рослинництво. Значення рослин полягає не тільки в забезпеченні людини продуктами харчування і тварин кормами. Велика кількість видів рослин є цінною сировиною для медицини, парфумерії, а також максимальною, лакофарбової, миловарної та інших галузей промисловості. В останні роки велику увагу приділяють виявленню рослин з високим коефіцієнтом засвоєння сонячної енергії, що має важливе значення для підвищення продуктивності рослинництва. Нині негайного вирішення потребують проблеми комплексної механізації землеробства, підвищення технічного рівня, якості і надійності тракторів, комбайнів, сільськогосподарських машин і обладнання.. У вирішенні цих питань важлива роль відводиться спеціалістам середньої ланки - технікам-механікам сільського господарства, які повинні досконало знати прогресивні технології механізованих робіт, раціональне агрегатування, основи обслуговування машинно-тракторних агрегатів і передові способи організації роботи.

1. Техніко-економічна характеристика господарсва.
Відділення виробничого навчання Вовчанського технікуму ХНТУСГ засноване в 1931р.. Розташоване у північно-східній частині України, на території міста Вовчанськ. Пункти реалізації розташовані у місті Вовчанськ, Харків, Білий Колодязь, перевезення продукції здійснюються по автомобільним дорогам з асфальтовим покриттям.
Найближча залізнична станція знаходиться в місті Вовчанськ на відстані 4-х кілометрів.
Внутрішньо господарські дороги є грунтовими.
Господарство спеціалізується за двома напрямками:
- рослинництво;
- тваринництво;
В господарстві вирощуються такі культури як: озима пшениця, ячмінь, соняшник, кукурудза, багаторічні трави.
А також, в господарстві займаються вирощуванням великої рогатої худоби та свинарством.
В господарстві є майстерня загального призначення в якій проводиться ремонти і технічне обслуговування згідно з план графіком. Майстерня загального призначення повністю забезпечує всі потреби машино - тракторного парку.
Машино-тракторний парк господарства складається з колісних та гусеничних тракторів різних тягових класів, і вантажних автомобілів, комбайнів для збирання зернових культур та багаторічних трав.
Найближчій центр технічного сервісу знаходиться в місті Вовчанськ .

Таблиця 1.1 Структура земельних угідь

Назва
Площа, га
Відсоток до залежності площі

1
2
3

Всього земельних угідь
272
100

У т.ч. с/г угідь, рілля
270
99

Пасовища
2
1

Таблиця 1.2. Структура посівних площ, урожайність, валовий збір основних с/г культур та затрати праці

Назва
Площа,га
Урожайність, ц/га

Озима пшениця
85
27,2

Ячмінь ярий
55
14,2

Овес
28
14

Сонячник
60
15,2

Однорічні трави
6
11

Багаторічні трави
20
21,3

Чистий пар
16

2. Розрахункова частина

2.1 Обґрунтування прийнятої технології виробництва культур

Поставлені перед сільським господарством завдання вимагають різкого підвищення продуктивності праці, прискореного виробництва рослинницької і тваринницької продукції на основі інтенсифікації виробництва, впровадження досягнень науки та передового досвіду.
У більшості зон країни дедалі ширше застосовують нові технології вирощування й збирання сільськогосподарських культур. Ці технології дістати різні назви: прогресивні, машинні, промислові, потім індустріальні. Хоч суть їх одна й та сама.
Зміст цього поняття багатогранний. Коротко він може бути визначений так: індустріальна технологія є комплексна механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва при вирощуванні і збиранні культур на базі удосконалення техніки, досягнень агробіологічної, агрохімічної та інших наук, що забезпечує виконання виробничих процесів з мінімально можливою кількістю операцій і дотриманням стандартів, високої технологічної дисципліни щодо якості і строків їх проведення з урахуванням особливостей зони, конкретних умов кожного господарства і навіть окремої ділянки поля.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: Сільське господарство

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок