Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Настилка штучного паркету із планок різного рисунку

Настилка штучного паркету із планок різного рисунку

Назва:
Настилка штучного паркету із планок різного рисунку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,51 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота
Настилка штучного паркету із планок різного рисунку


План
Вступ
Технологічна частина
Штучний паркет
Підготовка основи
Прямий квадрат
Прямий рисунок паркету
Килим
Організація робіт
Вимоги до якості покриття
Заходи з охорони праці.


І. Вступ
"Постановою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР «Про поліпшення планування, організації і керування капітальним будівництвом» (1984 р.) передбачається ряд мір, що забезпечують підвищення ефективності будівельного виробництва, скорочення термінів і підвищення якості будівництва, виконання завдань по прибутку і зниженню собівартості будівельно-монтажних робіт на основі поліпшення організаційної структури керування будівництвом, укрупнення будівельно-монтажних організацій і підприємств будівельної індустрії, подальшого розвитку індустріальних методів будівництва. Намічено широке коло заходів щодо подальшого підвищення продуктивності праці в будівництві, у тому числі за рахунок усунення втрат робочого часу, підвищення організованості і вимогливості, розвитку бригадного підряду, створення постійних кваліфікованих кадрів.
Подальше поліпшення діяльності будівельних організацій повинне базуватися на широкому застосуванні прогресивних методів праці, нових ефективних матеріалів, високопродуктивних машин, раціональних пристосувань і інструментів, переносі ряду технологічних операцій з будівельного майданчика на заводи, тобто на індустріалізації будівельного виробництва.
У комплексі опоряджувальних робіт — завершальному етапі будівництва — пристрій підлог з паркету, лінолеуму, синтетичних килимів і плиток займає важливе місце. Покриття з цих матеріалів створюють у приміщеннях комфорт, вони довговічні і зручні в експлуатації. Від того, як виконані покриття підлог, багато в чому залежить і загальна оцінка якості будівництва.
Для пристрою покриття підлог треба домагатися якісного виконання всіх операцій, що як передують, так і при пристрої покриття. У будівництві така робота проводиться під гаслом «Робоча естафета», що передбачає здачу кожного елемента виконаної конструкції наступним бригадам. При пристрої паркетних і лінолеумових підлог це відноситься до якісного пристрою основ, ретельній перевірці усіх використовуваних матеріалів. Особливі вимоги пред'являють до якості покрить підлог з художнього щитового паркету, тому що його застосовують для обробки унікальних будинків.
При пристрої паркетних підлог широко застосовують збірні елементи — паркетні дошки і щитовий паркет, виготовлені на підприємствах будівельних матеріалів. При пристрої покрить підлог з лінолеуму усе ширше застосовують спосіб підготовки матеріалів на базах комплектації виробів, де лінолеум сортують, зварюють його крайки, заготовляючи полотнища розміром на всю площу приміщення. Для полегшення праці робітників і поліпшення якості робіт застосовують високопродуктивні машини для шліфування паркетних підлог, для перемотування рулонів лінолеуму й ін.
З кожним роком у нашій країні збільшується кількість житлових будинків, що вводяться в експлуатацію, і будинків культурно-побутового призначення. Для їхнього зведення потрібні кваліфіковані робочі кадри, що готують професійно-технічні училища.


ІІ. Технологічна частина
Штучний паркет
Штучний паркет (ДСТ 862.1—85) складається з паркетних планок, що у залежності від крайок підрозділяють на типи — П1 і П2. Сторони паркету — взаємо-рівнобіжні фрезеровані, а крайки — профільовані з гребенями і пазами. Гребінь — виступаюча частина крайки і торця паркетної планки, призначена для з'єднання із сусідньою планкою. Паз — виїмка на бічних і торцевих крайках паркетної планки, призначена для заходу гребеня. Паркет типу П1 — із гребенями і пазами на протилежних крайках і торцях, типу П2 — із гребенем на одній крайці і пазами на інших крайках. Паркет типу П2 допускається випускати за узгодженням із замовником. Крайки верхнього шару — шаруючи зносу — улаштовують зі скосом (з ухилом 3°) (мал. 7) і без скосу. Товщина паркету 15 і 18 мм (товщина шаруючи зносу 7.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Настилка штучного паркету із планок різного рисунку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок