Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому акціонерному товаристві “Галичина”

Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому акціонерному товаристві “Галичина”

Назва:
Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому акціонерному товаристві “Галичина”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,60 KB
Завантажень:
265
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Дипломний проект
Тема:
Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому
акціонерному товаристві “Галичина”


Вступ
Перед працівниками швейної промисловості країни стоїть відповідальне завдання задовольнити потреби населення в швейних виробах.
Розширення випуску товарів для населення, поліпшення їх якості, швидкий розвиток всіх видів послуг розглядають як незмінну вимогу підйому життєвого рівня населення на якісно новий, більш високий ступінь.
Випуск товарів для населення повинен базуватися на використовуванні досягнень науково-технічного процесу, який дозволяє не тільки підняти на новий рівень якість товарів, але і розширити їх асортимент.
Перед легкою промисловістю стоять задачі більш повного задоволення попиту населення на промислові товари, насичення ринку потрібною продукцією, поліпшення якості і розширення асортименту міжсезонного одягу з застосуванням легких утеплюючих прокладок, модних і практичних виробів і комплектів. А одним із найпоширеніших завдань в роботі по розширенню асортименту швейних виробів являється : розвиток і зміцнення співробітництва між будинками моделей і підприємствами суміжних галузей промисловості, які виготовляють тканини, фурнітуру, види оздоблення, прикладні матеріали.
При виконанні поставленої мети значна роль належить правильній організації художнього проектування виробів, призначених для промислового виробництва. Художнє проектування визначає подальше життя виробів.
Результатом правильно організованого процесу художнього проектування (дизайну) являється його продукт - вибір, оптимально вирішений з точки зору технології, економіки і естетики.
Найбільшої сили естетичне виховання досягає лиш тоді, коли увесь предметний світ, оточуючий людину, буде пронизаний красотою, гармонією, коли культура в поведінці і одягу стане нормою. Постійне поповнення асортименту і підвищення естетичного рівня швейних виробів - це єдина мета, яка згуртовує колективи будинків моделей одягу і суміжних підприємств.
В результаті нової проведеної правлінням структурної перебудови народного господарства в країні складається принципово нові економічні відносини.
Програма технічного процесу переоснащення галузі заторкнула взагалі великі об'єднання і підприємства і це стало причиною відставання технічної інформаційної бази будинків моделей, адже розвиток моди і асортименту конкурентна здібність продукції, яку не можна уявити без нових тканин і матеріалів, висококваліфікованих спеціалістів. Зараз, безпосередньо на підприємствах легкої промисловості повинні вирішуватися всі питання зв'язані з виробництвом товарів, матеріально-технічним забезпеченням, збутом, експортом. Тому, діяльність правління і галузевих органів правління водночас направляється на покращення матеріального положення підприємств, з метою підвищення ефективності виробництва і реалізації товарів, як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.
Ріст об'єму швейних виробів і покращення якості виготовленого одягу знаходяться в прямій залежності від подальшої вдосконаленості технологічних процесів, обладнання підприємств новою високоефективною технікою вдосконаленості структури і управління виробництвом, організація праці, раціонального використання матеріальних і енергетичних ресурсів, впровадження досягнень науки і техніки, покращення якості роботи в усіх ланках виробництва.
При виконанні поставлених завдань значне місце належить правильній організації художнього проектування виробів, призначених для промислового виробництва. Художнє проектування в більшості випадків визначає майбутнє "життя виробів" .
В поняття "якості виробів" входить і модна новизна їх, і сучасність матеріалів, і рівень промислового виготовлення.
В останні роки швейна промисловість стала все більше перетворюватися в високоефективну галузь.
Кожен рік на підприємствах впроваджуються більш як сто тисяч одиниць нового обладнання, забезпечуються підприємства новою технікою, яка супроводжується механізацією виробництва. Особливо важливу дію набуває мікропроцесорна техніка, автоматичні маніпулятори і роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 



Курсова робота на тему: Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому акціонерному товаристві “Галичина”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок