Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Автоматизація лінії виробництва морозива

Автоматизація лінії виробництва морозива

Назва:
Автоматизація лінії виробництва морозива
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,66 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Автоматизація лінії виробництва морозива


ЗМІСТ
Вступ..................................................................................................................4
1. Загальна частина
1.1. Опис технологічного процесу до автоматизації..................................6
1.1.1. Характеристика технологічного процесу............................................6
1.1.2. Технічний опис та технічні умови.....................................................13
1.2. Обґрунтування теми проекту.............................................................19
2. Проектна частина
2.1. Вибір та обґрунтування засобів автоматизації..................................20
2.2. Вимоги до монтажу засобів автоматизації........................................32
3. Розрахункова частина
3.1. Розрахунок параметрів графіку..........................................................40
3.2. Побудова графіку.................................................................................43
4. Оцінка ефективності проекту та висновки..............................................45
Використані джерела....................................................................................48
Додатки


ВСТУП
На сучасному етапі розвитку цивілізації життя людини не можна уявити без автоматизації. Автоматизація являється одним з основних і найбільш прогресивних напрямків технологічного розвитку. Сьогодні основною частиною технологічних процесів є створення автоматизованих цехів і заводів, пришвидшене введення автоматизованих методів і засобів контролю якості і випробування продукції. Завдяки автоматизації знижується трудомісткість виробництва, створюються відповідні умови праці, виключаються шкідливі для людини технологічні операції.
На даний момент автоматизація технологічних процесів використовує широке впровадження обчислювальної техніки в системи управління, які повинні вирішувати задачі автоматизації основного технологічного устаткування, аналізу, контролю і управління технологічними процесами на основі математичних методів і використання ЕОМ, автоматизація проектування автоматизованих процесів.
Тільки із здійсненням автоматизації можна досягнути високого рівня продуктивності праці і якості продукції.
Відносно цього актуальним є питання монтажу, налагодження і експлуатації устаткування. Адже нормальна, безаварійна робота приладів і систем автоматики залежить як від технічного рівня проектів, так і від якості монтажу і кваліфікованої експлуатації цих приладів і систем.
Можна зробити висновок, що процеси автоматизації та монтажу засобів виробництва крокують поруч і взаємопов'язані. Розглядаючи проблему підвищення ефективності виробництва перше про що говорять - це автоматизація. При цьому не слід забувати про важливість правильності монтажу засобів, що автоматизують той чи інший процес. Адже неправильність монтажу засобів автоматизації може призвести до зниження продуктивності праці, терміну служби устаткування чи врешті-решт виходу поломки та виходу з ладу якщо не одного вузла, то цілої ланки. Підходячи до удосконалення виробництва варто чітко визначитись із тим, що процеси автоматизації та монтажу засобів виробництва потрібно розглядати комплексно і перш за все потрібно налаштуватись на кінцевий ефект робіт.
Виходячи з вищезгаданого стає зрозумілим прагнення великої кількості підприємств (різних галузей промисловості) втілити досягнення науковців в свій виробничий процес через автоматизацію. Тому виробники досконало вивчають сучасні автоматичні лінії та способи їх монтажу.


1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
Опис технологічного процесу
1.1.1. Характеристика технологічного процесу до автоматизації
Технологічний, процес виробництва морозива включає в себе підготування сировини, приготування суміші, фільтрування, пастеризацію, гомогенізацію (для сумішей на молочній основі), охолодження, зберігання, фризерування суміші, фасування, загартовування і дозагартовування морозива. (Див. план розміщення технологічного обладнання).
Підготування основної сировини
Сировина поступає на підприємство в автоцистернах, дерев'яних і металевих бочках, флягах, мішках, ящиках, а також в скляній тарі і посудинах з полімерних матеріалів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Автоматизація лінії виробництва морозива

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок