Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СВП-2

Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СВП-2

Назва:
Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СВП-2
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
8,56 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота
Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СВП-2
Зміст
ст
Вступ 4
1. Загальна частина 6
1.1 Опис обладнання 6
1.1.1 Будова та складові частини верстату 8
1.1.2 Характеристика і аналіз існуючої електричної схеми 9
1.2 Обгрунтування теми проекту 10
2. Проектна частина 11
2.1 Вибір і обґрунтування засобів автоматизації 11
2.2 Вимоги до монтажу вибраних засобів автоматизації 15
3. Розрахункова частина 17
3.1 Розрахунок параметрів графіку виконання монтажних робіт 17
3.2 Побудова графіку виконання монтажних робіт 20
4. Оцінка ефективності проекту та висновки 21
Список використаної літератури 22
Додаток 23


Вступ
В деревообробній промисловості знаходиться велика кількість автоматичних ліній, автоматизованих систем керуючих обладнанням і технологічними процесами, інформаційно-вимірюваних систем.
В цій галузі промисловості проводиться велика робота по будівництву і модернізації підприємств, оснащених механізованими і автоматизованими верстатами і верстатними лініями з новими дерево ріжучими інструментами.
Великий розмах отримали роботи по виготовленню і введенню в дію нових типів спеціалізованих верстатів і ліній для масового виготовлення мебелі, фанери, деревостружкових плит та інших виробів із деревини.
Також велику увагу приділяють питанням, що зв’язані з виготовленням і введенням в дію в найменш стиснуті межі автоматизованих верстатів і ліній на базі нормалізованих вузлів і обладнання.
Система автоматики – це важкий комплекс функціональних і конструктивних елементів. Функціональні елементи призначені для перетворення сигналів, представлення інформації в формі зручній для сприйняття оператора і подачі команд, нанесення керуючого впливу і т. п. Конструктивні елементи служать для кріплення, захисту від зовнішніх впливів забезпечуючи захист і зручність монтажу і обслуговування функціональних елементів і проводів.
Обладнання, яке знаходиться на деревообробних підприємствах може добре і продуктивно працювати тільки коли є висококваліфіковані інженерно-технічні робочі кадри, забезпечуючи правильний вибір, розміщення і експлуатацію цюго обладнання.
Вибір правильного компонування забезпечує скорочення витрат на монтаж і експлуатацію систем автоматики і підвищення їх ефективності


Загальна частина
Опис обладнання.
Свердлильні верстати призначені для свердління круглих отворів у кромках і пластах брускових і щитових деталей. Вони можуть бути одно і багато шпиндельними, вертикальними і горизонтальними.
Одношпиндельні свердлильні верстати бувають вертикальні і горизонтальні з ручною та механізованою подачею.
Найбільш розповсюджені являються одношпиндельні вертикальні свердлильні верстати СВП і СВА.
СВП забезпечує свердління отворів діаметром до 25мм і глибиною до 150мм, а також вибору пазів довжиною до 200мм при числу обертів шпинделя 3000 або 4500 обертів за хвилину.
Подібний верстат СВА має механічну подачу шпинделя з приводом від електродвигуна.
Багатошпиндельні свердлильні верстати призначені для висвердлювання отворів під шканти в деталях, підлягаючих збиранню, будівельних деталей і інших виробів що виготовляються на спеціальних багатошпиндельних свердлильно-присадочних верстатах. До верстатів цього типу відносяться верстати Св8, Св12, СГВП.
Свердлильно-присадочний восьмишпиндельний верстат Св8 призначений для свердління отворів діаметром 10 – 16мм і глибиною 65мм під шканти одночасно на двох кромках торцьових сторін брускових деталей і щитів шириною 300 – 700мм, довжиною 200 – 1800мм і товщиною 20 – 60мм.
Потужність електродвигуна кожної головки 0,4 КВт і число оборотів 2800 об/хв. Шпинделі можуть бути розставлені на відстані один від іншого до 130мм і більше на поперечних направляючих.
Свердлильно-присадочний дванадцяти-шпиндельний ВЕРСТАТ Св12 також відноситься до групи верстатів з розсувними шпинделями і призначений для одночасного свердління 12 отворів діаметром 10 – 16мм і глибиною до 65мм на площах поверхні щитів, коробок і рамок різних виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СВП-2

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок