Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Технологія виготовлення вбудованих меблів

Технологія виготовлення вбудованих меблів

Назва:
Технологія виготовлення вбудованих меблів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
9,93 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат
на тему:
Технологія виготовлення вбудованих меблів


ЗМІСТ
Вступ
Технологічна частина
Опис виробу конструкція і матеріали.
Загальний вигляд.
Виготовлення вбудованих меблів.
Заходи з охорони праці.


1.ВСТУП
Деревина як матеріал застосовується у всіх галузях народного господарства, причому значна кількість деревини використовується в будівництві. Завдяки своїм якостям — порівняно високої механічної міцності, малій теплопровідності, невеликій щільності, легкості обробки, стійкості до впливу .кислот, солей, олій — деревину широко використовують для виготовлення несучих і елементів будинків, споруд, ферм, арок, балок, прогонів, крокв, стійок, панелей, лаг, підлог, вікон, дверей і ін.
Великий розвиток одержують дерев'яні клеєні конструкції, використання яких доцільно у всіх видах будівництва, а у першу чергу в сільськогосподарських будівлях у виді арок, прогонів, а також при спорудженні підприємств із хімічно агресивним середовищем. Застосування клеєних конструкцій дозволяє використовувати маломірні відходи деревини шляхом їхнього склеювання в елементи будівельних конструкцій. При використанні деревини в будівництві потрібно забезпечити раціональне використання її шляхом правильного розкрою і максимального використання відходів.
В даний час при виконанні столярно-будівельних робіт застосовується ручний механізований інструмент, розроблені і впроваджені для кожного виду робіт нормокомплекти машин і інструментів, а також комплекти прогресивного інструмента для основних професій будівельного виробництва, розташовувані в ручній валізці для столяра будівельного, тесляра, паркетника й ін.
Столярно-будівельні деталі і вироби виготовляють на дерев-обробних підприємствах потоковим способом із застосуванням напівавтоматичних і автоматичних ліній. На будівельні майданчики столярні вироби, фрезеровані деталі, елементи паркетних підлог, ферми, напівферми, балки й інші надходять у готовому виді. Віконні і дверні блоки поставляють на будівництва з навішаними стулками, фрамугами і полотнами, пофарбованими і заскленими, завдяки чому роботи з заповнення прорізів значно спрощуються і зводяться до установки готових віконних і дверних блоків. Ферми, арки, елементи даху також надходять на будівництва в зібраному виді чи у виді окремих елементів (напівферми й ін.).


2. Технологічна частина
2.1. Опис виробу конструкція і матеріали.
До вбудованих меблів відносяться вбудовані й антресольні шафи. Їх встановлюють у житлових і громадських будинках у спеціально відведених місцях: нішах і коридорах, використовуючи як задню стінку, бічних стінок і верхню стінку внутрішні стіни будинку.
У житлових будинках застосовують збірні вбудовані меблі з уніфікованими елементами щитової і каркасної конструкції.
На будівництво вбудовані меблі надходять у виді окремих елементів, готових до монтажу. Для надання меблям красивого зовнішнього вигляду їх личкують різними матеріалами: шпоном з деревини цінних порід, покриваючи потім світлим лаком; твердими деревоволокнистими плитами або фанерою, попередньо облицьованими текстурним папером з імітацією під деревину цінних порід; емалями, що гармоніюють по кольорі , з обробкою приміщення.
Дверні блоки шаф і антресолей бувають одно- і двополотенними. Над дверними прохідними прорізами встановлюють двополотенні антресолі. Ширина антресольних блоків повинна відповідати ширині дверних блоків, над якими вони розташовуються.
Блок шафових дверей складаються з коробки і полотан. Коробку роблять з деревини шпилькових порід. Полотна дверних шаф і антресолей, бічні стінки виготовляють із щитів із суцільним чи дрібнопустих заповненням, чи з деревиностружкових плит товщиною 16 чи 19 мм, чи з ламінованної деревиностружкової плити. Для виготовлення щитів застосовують деревиноволокнисті плити марок Т чи ТС чи фанеру марки СК не нижче сорту . Як заповнювач полотен дверок використовують дерев'яні бруски (рейки), смужки фанери твердої чи ДВП (деревиноволокнистої плити плити), спіральні стружки чи паперові стільники (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Технологія виготовлення вбудованих меблів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок