Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проектування і виготовлення автоматичного пристрою для перевірки електромеханічних лічильників імпульсів

Проектування і виготовлення автоматичного пристрою для перевірки електромеханічних лічильників імпульсів

Назва:
Проектування і виготовлення автоматичного пристрою для перевірки електромеханічних лічильників імпульсів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
Дипломна робота
Проектування і виготовлення автоматичного пристрою для перевірки електромеханічних лічильників імпульсів


1. Загальна частина
1.1. Вступ
Автоматизація вважається головним, найбільш перспективним напрямком у розвитку промислового виробництва. Завдяки звільненню людини від особистої участі у виробничих процесах, а також високої концентрації основних операцій істотно поліпшуються умови праці й економічні показники виробництва.
Автоматизація промислових виробництв неоднакова. Вона дає найбільший ефект у виробництвах з масовим випуском продукції і порівняно трудомісткими технологічними процесами.
Автоматизація виробничих процесів зв'язана з упровадженням ряду автоматичних пристроїв. У масовому виробництві ці пристрої спеціалізовані. У серійному виробництві приходиться користатися універсальними автоматичними пристроями, що вимагають переналагодження , що викликає велику витрату непродуктивного часу. Тому в останні роки велика увага приділяється «гнучкості» автоматичного устаткування, що досягається шляхом широкого використання принципів агрегатування і програмного керування, що спричиняє поступове ускладнення конструкцій.
Не менше значення для успішного розвитку автоматизації має вишукування і впровадження нових матеріалів і нових конструкцій виробів, а також прогресивних технологічних процесів.
Сучасний рівень господарювання, досягнення фінансової стійкості та стабільності підприємства багато в чому залежить від раціонального використання основних фондів. Основні фонди є важливою складовою будь-якого виробничого процесу і від їх величини, прогресивності, технічного стану у вирішальній мірі залежить потенціальний об'єм виробництва, його виробнича потужність, а від повноти використання продуктивності обладнання залежить фактичний випуск продукції. Забезпечення ефективного використання основних фондів актуальне в час загального спаду виробництва та економіки в цілому. Вихід з кризи вимагає пошуку оптимальних варіантів господарювання, нових підходів, експериментів. Складність ситуації полягає також в тому, що більшість підприємств володіють старими, зношеними основними фондами, що зумовлене скрутним фінансовим становищем, нестачею коштів на їх модернізацію. Актуальність проблеми полягає також в тому, що продукція, яка виготовлялась і збувалась централізовано не знаходить свого покупця через її не конкурентоспроможність та порівняно високу ціну з аналогами іноземного виробництва.
Важливість проблеми підвищення ефективності використання основних промислово-виробничих фондів зумовлена також тим, що їх величина постійно зростає, а належної віддачі в багатьох випадках немає. Діюче обладнання в основному працює не в повну потужність.
В зв'язку з цим капітальні вкладення перш за все потрібно направляти на реконструкцію і технічне переозброєння діючих підприємств. При цьому необхідно покращувати використання виробничих основних фондів, забезпечувати повне завантаження потужностей і обладнання, добиватися збільшення фондовіддачі; прискорити оновлення виробничого апарату, в першу чергу за рахунок більш швидкої зміни малоефективного обладнання більш прогресивними та високопродуктивними.
Зважаючи на те, що основні виробничі фонди – це матеріально- технічна база будь-якого підприємства, вони представляють собою велику цінність, а покращення їх використання – важливий резерв підвищення ефективності виробничого процесу. Раціональна експлуатація основних фондів служить базою зростання прибутків і зниження собівартості.
Таким чином, успішний розвиток автоматизації забезпечується спільною роботою конструкторів, технологів, економістів, проектувальників і організаторів виробництва..


1.2 Характеристика і опис існуючої схеми перевірки електромеханічних лічильників імпульсів
Електромеханічні лічильники імпульсів типу СИ–206 застосовуються в приладах і пристроях автоматизації технологічних процесів, автоматичного обліку штучної продукції, в системах керування виробництвом на промислових підприємствах, а також як самостійні прилади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Проектування і виготовлення автоматичного пристрою для перевірки електромеханічних лічильників імпульсів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок