Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект пристрОЮ, ДЛЯ СПРОЩЕННЯ і частковОЇ автоматизаЦІЇ перевірки трансформаторів

Проект пристрОЮ, ДЛЯ СПРОЩЕННЯ і частковОЇ автоматизаЦІЇ перевірки трансформаторів

Назва:
Проект пристрОЮ, ДЛЯ СПРОЩЕННЯ і частковОЇ автоматизаЦІЇ перевірки трансформаторів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,06 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 
Курсова РОБОТА
проект пристрОЮ, ДЛЯ СПРОЩЕННЯ і частковОЇ автоматизаЦІЇ перевірки трансформаторів


І. Загальна частина
Вступ
Електротехнічні пристрої, такі як трансформатори, по масовості розповсюдження і використання в техніці займають 1.1. Вступ
Електротехнічні пристрої, такі як трансформатори, по масовості розповсюдження і використання в техніці займають одне із основних місць.
Трансформатори входять в склад більшості електротехнічних приладів та пристроїв. Їх застосовують в різних схемах джерел живлення радіоелектронної апаратури різного призначення.
Трансформатори широко застосовують в підсилювачах та генераторах низької частоти, як розв’язуючі та вихідні трансформатори, а також в високочастотних ланках пристроїв.
Спеціальні імнумені трансформатори застосовують в різних імнумених схемах сучасної електронної апаратури.
Широко застосовують трансформатори в схемах перетворювачів з постійної напруги застосовують трансформатори в схемах перетворювачів з постійної напруги в змінну, що дозволяє добитися підвищення класу точності та недійсності приладів, а також виключити таке негативне явище як дрейф нуля.
Одним із найважливіших параметрів любого трансформатора являється коефіцієнт корисної дії (к.к.д). Не меш важливим являється таки параметр як струм холостого ходу транспортних.
В імпульсних трансформаторах характерним являється передача імпульсів, для перетворювачів напруги трансформатори повинні мати магніто провід з петлею перемагнічування.
В трансформаторах, що використовуються в генераторах, підсинюваних та перетворюваних напруг важливим параметром являється ідентичність вторинних обмоток, та як вони як правило, працюють в двопівперіодному режимі. Вторинні обмотки таких трансформаторів при виготовленні намотують в два проводи, а потім розділюють їх вихідні виводи.
Таким способом забезпечується аналогічність параметрів двох обмоток.
Характеристика існуючого технологічно процесу і обґрунтування теми проекту.
На Івано-Франківському ВАТ “Промприлад” в приладах для контролю та регулювання технологічних процесів використовується трансформатор електрична схема якого показана на мал. 1.
Трансформатор конструктивного виконаний на бубликоподібному осерді діаметрами:
D= 30 мм – зовнішній діаметр;
d = 16 мм – внутрішній діаметр;
h = 10 мм – товщина набору сталі.
Намотка виконана ізольованим дротом типу МФТП сіменням 0,01 мм2.
Монтаж його виконаних на ленті друкованого монтажу з запасними виводами у вигляді шнурів діаметром 0,5 мм; висотою 10 мм. Виводи розміщені по колу під кутом 60о. Для збереження міцності та захисту від зовнішнього середовища зверху залитий коминундом у вигляді циліндра.
Електричні параметри трансформатора наведені у таблиці 1.
Для забезпечення відповідних технічних характеристик приладів контролю та регулювання технологічних процесів трансформатора, згідно конструкторською документації перевіряють по струму без навантаження на частоті 100020 Гц напругою 100,2 В. Крім того перевіряється коефіцієнт передачі напруги до вторинних обмоток на виводах 3-4 та 5-6 з навантаженням обмоток і без навантаження.
Схема перевірки трансформатора згідно вимог технологічного процесу приведена на малюнку 2.
Перевірку трансформаторів виконують в слідую чому порядку.
Складають схему згідно малюнку 2.
Підключають прилади до мережі змінного струму.
Прогрівають прилади на протязі 30 хв.
Виставляють за допомогою генератора по частоміру на виході підсилювача синусоїдальний сигнал частотою 100020 Гц амплітудою 100,2В по вольтметру V1.
Підключають трансформатор до контактного приспосіблення.
При розімкнених контактах вимикача SA2 перевіряють струм холостого ходу трансформатора по міліамперу “мА”.
За допомогою вольтметра “V2” та перемикача “SA1” почергово перевіряють величину напруги вторинних обмоток.
Перевіривши перемикач SA2 в положення “Вкл” перевіряють величини напруг вторинних обмоток в режимі з навантаженням.
Трансформатори, параметри котрих не вийшли за межі допуску наведених в таблиці 1. вважаються такими, що пройшли випробування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Проект пристрОЮ, ДЛЯ СПРОЩЕННЯ і частковОЇ автоматизаЦІЇ перевірки трансформаторів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок