Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розробка технологічного процесу виготовлення трюмо

Розробка технологічного процесу виготовлення трюмо

Назва:
Розробка технологічного процесу виготовлення трюмо
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,78 KB
Завантажень:
440
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Курсова робота
Розробка технологічного процесу виготовлення трюмо


Зміст
Вступ
Технічний опис виробу.
Опис виробу.
Конструкція і матеріали.
Розробка технологічного процесу.
Опис технологічного процесу
Технологічна карта.
Заходи з охорони праці.
Список використаної літератури.
Вступ.
Меблі являються частиною матеріальної культури народу. Вони грають важливу роль в архітектурно-художньому вирішенні інтер’єру активно впливають на формування художньому смаку і культури навиків людей.
Як і всі галузі народного господарства України, меблева промисловість знаходиться в процесі постійного розвитку і вдосконалення. Розширюються і поглиблюється кооперування і спеціалізації меблевих підприємств.
За останні роки меблева промисловість перетворилась у високомеханізоване виробництво, яке забезпечує стабільний ріст об’ємів випуску меблів в основному за рахунок технологічного переобладнання підприємств.
Підвищення вимог до якості виробів меблів веде за собою нововведення нової нормативно-технічної документації. Збільшується степінь уніфікації і нормалізації меблевих виробів. Здійснюється інтенсивний процес, хімізацій меблевої промисловості, стає все ширший діапазон застосування нових синтетичних, конструкційних, опороджувальних, личкувальних і пастил очних матеріалів. Проведений ряд досліджень направлене на більш економічне і раціональне використання деревинної сировини шляхом заміни в конструкціях меблів масивної деревини щитовими деревинними матеріалами. Розроблені нові конструкції декоративних елементів меблів, які враховують можливість масового механізованого виробництва.
Проектування меблів ведеться з урахуванням замовлень населення. Сучасні моделі меблів поєднують утилітарні та художні переваги. Основний напрямок в проектуванні меблів – все більш використання уніфікованих елементів, за допомогою яких можна одержувати типи меблів різноманітних габаритних розмірів і комфортабельності.
Організація інтер’єрів житлових та громадських споруд в більшості визначається раціональним мебльованим приміщенням, видами і конструкцією меблів.
В процесі проектування столярно-меблевих виробів враховують слідуючі основні фактори: відповідність конструкції виробу сучасними вимогами і рівню виробництва, фізико-механічні властивості матеріалів, які застосовуються, вплив різноманітних факторів на міцність і довговічність конструкцій, які розробляються, забезпечення мінімальної собівартості виробів і найменованих витрат на організацію і наладку масового виробництва.
Поєднання корисного і красивого, відповідність конструкції сучасному рівню виробництву, умовами експлуатації і вимогам економічності – це ті основні фактори, які визначають властивості столярно-меблевих виробів для обладнання інтер’єру сучасних житлових і громадських споруд.
Технічний опис виробу.
1.1 Опис виробу
Триляж призначений для оснащення житлових приміщень. Експлуатація в наборі або окремо. Виріб розбірної конструкції, складається з двох частин.
В нижній частині розміщена тумба розбірної конструкції. Нижня частина виробу у вигляді двох тумб, які з’єднуються між собою при допомозі верхньої горизонтальної прохідної та задньої стінок.
Тумби складаються з двох вертикальних не прохідних та двох горизонтальних прохідних стінок.
Тумби закриваються глухими накладними дверками за якими є полиці. Між тумбами розташована полиця. В верхній частині розташовані три дзеркала, які кріпляться на піддзеркальних щитах. До нижньої частини вони кріпляться при допомозі піддзеркальних брусків.
Покриття фасадних і видимих поверхонь: Лак НЦ- 218. А1. П. ВГ. 3ГСТ 13. 27-82. Інші поверхні покриття: Лак НЦ-218. А2. П. Г. 3ГСТ 13 .27-82.
Функціональні розміри виробу відповідають ГОСТ 16371-96 “Меблі побітові”.
1.2 Конструкція і матеріали.
Всі щитові елементи виробу виготовлені з плити ДСП, товщиною 16 мм. Пласті поверхні личковані шпоном струганим ГОСТ 2977-82, товщиною 0,8мм. Крайки щитові личковані матеріалом МТР ТУ 13-771-84, товщиною 0,4 мм.
Вертикальні стінки тумб з верхньою горизонтальною стінкою з’єднуються при допомозі стяжки різьбової Ф .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Розробка технологічного процесу виготовлення трюмо

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок