Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проектування системи охоронної та пожежної сигналізації підприємства.

Проектування системи охоронної та пожежної сигналізації підприємства.

Назва:
Проектування системи охоронної та пожежної сигналізації підприємства.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,69 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Дипломна робота:
Проектування системи охоронної та пожежної сигналізації підприємства.


ЗМІСТ
Стор.
Загальна частина …………………………………………………..
Вступ …………………………………………………………….
Характеристика підприємства ..................……………………...
Характеристика і аналіз існуючої системи охорони
та протипожежної безпеки …………………………………..
1.4. Обґрунтування теми проекту .......................................................
Розрахунково-технологічна частина …………………………….
Огляд та аналіз існуючих систем охорони та
протипожежної безпеки .............................................................
Вибір і обґрунтування структурної схеми системи охорони та протипожежної безпеки ...............................................................
Розробка нестандартного обладнання ........................................
Розрахунок нетипових елементів та вузлів системи …..………
Опис схеми керування, контролю або регулювання …………..
Енергетична частина ……………………………………………….
Розрахунок витрат енергоносіїв ...................................................
Охорона праці ………………………………………………………..
Аналіз виробничого травматизму ………………………………
Заходи техніки безпеки ………………………………………….
Протипожежний захист ……………………………………….…
Економічна частина …………………………………………………
Розрахунок вартості проекту..........................................................
Література …………………………………………………………....


1. Загальна частина.
1.1 Вступ.
Пожежі завдають величезного матеріального збитку і у ряді випадків супроводжуються загибеллю людей. Тому захист від пожеж є найважливішим обов'язком кожного члена суспільства і проводиться в загальнодержавному масштабі.
Протипожежний захист має на своїй меті дослідження найбільш ефективних, економічно доцільних і технічно обґрунтованих способів і засобів попередження пожеж і їх ліквідації з мінімальним збитком при найбільш раціональному використанні сил і технічних засобів гасіння.
Пожежна безпека – це стан об'єкту, при якому виключається можливість пожежі, а у разі його виникнення використовуються необхідні заходи по усуненню негативного впливу небезпечних чинників пожежі на людей, споруди і матеріальних цінностей
Пожежна безпека може бути забезпечена заходами пожежної профілактики і активного пожежного захисту. Пожежна профілактика включає комплекс заходів, направлених на попередження пожежі або зменшення його наслідків. Активний пожежний захист – заходи, що забезпечують успішну боротьбу з пожежами або вибухонебезпечною ситуацією.
Пожежа – це горіння поза спеціальним вогнищем, яке не контролюється і може привести до масового ураження і загибелі людей, а також до нанесення екологічної, матеріальної і іншої шкоди.
Горіння – це хімічна реакція окислення, що супроводжується виділенням теплоти і світла. Для виникнення горіння потрібна наявність трьох чинників: горючої речовини, окислювача і джерела загоряння. Окислювачами можуть бути кисень, хлор, фтор, бром, йод, окисли азоту і інші. Крім того, необхідно щоб горюча речовина була нагріта до певної температури і знаходилося в


певному кількісному співвідношенні з окислювачем, а джерело загоряння мало певну енергію.
Найбільша швидкість горіння спостерігається в чистому кисні. При зменшенні змісту кисню в повітрі горіння припиняється. Горіння при достатній і надмірної концентрації окислювача називається повним, а при його браку – неповним.
Виділяють три основні види самоприскорення хімічної реакції при горінні: тепловою, ланцюговою і тепловою для ланцюжка. Тепловий механізм зв'язаний з екзотермічністю процесу окислення і зростанням швидкості хімічної реакції з підвищенням температури. Ланцюгове прискорення реакції пов'язане з каталізом перетворень, які здійснюють проміжні продукти перетворень. Реальні процеси горіння здійснюються, як правило, по комбінованому (тепловою для ланцюжка) механізму.
Автоматизація – це застосування комплексу засобів, що дозволяють здійснювати виробничі процеси без особистої участі людини, але під її контролем. Автоматизація виробничих процесів приводить до збільшення випуску, зниженню собівартості і поліпшенню якості продукції, зменшує чисельність обслуговуючого персоналу, підвищує надійність і довговічність машин, дає економію матеріалів, поліпшує умови праці і техніки безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Проектування системи охоронної та пожежної сигналізації підприємства.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок