Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Динамічний аналіз механізму

Динамічний аналіз механізму

Назва:
Динамічний аналіз механізму
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
6,56 KB
Завантажень:
357
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Зміст
1 Завдання на курсовий проект. (ДодатокА
2 Динамічний аналіз механізму
2.1 Структурний аналіз
2.2 Метричний синтез
2.3 Розрахунок на ЕОМ
2.4 Побудова плану положень механізму
2.5 Побудова важеля Жуковського
2.6 Побудова графіка Мзв(ц1
2.7 Побудова графіка А(ц1
2.8 Побудова графіка ДТ(ц1
2.9 Побудова графіка Ізв(ц1
2.10 Побудова діаграми ДТ(Ізв) (енергоінерції
2.11 Визначення Іmax та Д Іmax
2.12 Визначення Мзв ручне та ДМзв
2.13 Визначення Ізв та Д Ізв
2.14 Визначення щ1і
2.15 Побудова графіку щ1і
2.16 Визначення е1,к
Додаток Б
Список використаної літератури
2.Динамічний аналіз механізму
2.1 Структурний аналіз.
Механізм складається з п’яти рухомих ланок та нерухомого стояка. Вхідною ланкою являється кривошип О1А, так як він приводиться в рух від обертального руху редуктора. Тобто кривошип О1А здійснює обертальний рух навколо нерухомого центру О1, шатуни АВ та СD здійснюють плоско паралельний рух , а коромислоВО2С – обертальний рух навколо нерухомого центру О2 .
Ступінь вільності механізму визначаємо за формулою Чебишева:
 
,
де n – кількість рухомих ланок механізму (ланки 1-5).
Р5 = 7 – кількість кінематичних пар п’ятого класу.
За вхідну ланку приймаємо кривошип О1А. механізм складається з вхідної ланки і двох структурних груп, які відносяться до другого класу по класифікації Артоболевського, отже і механізм відноситься до другого класу.
2.2Метричний синтез
Визначимо відстань між віссю обертання кривошипа О1А та коромисла ВО2С:
Визначимо кут між осями обертання кривошипа та коромисла:
 
2.3 Розрахунок параметрів на ЕОМ
Маючи завдання на курсовий проект запускаємо програму на ЕОМ. За допомогою цієї програми нам набагато спрощується робота, не потрібно вручну обчислювати значення величин у дванадцяти положеннях, але ми і будемо застосовувати аналітичний спосіб в поєднанні з застосуванням ЕОМ. Виконавши цю програму ми отримуємо значення величин у тридцятишести положеннях механізму, тобто через 10. Програма забезпечує виконання кінематичного і силового аналізу механізму з структурними групами першого та другого видів. Із тридцяти шести положень розбиваємо на дванадцять.
Розрахунки параметрів на ЕОМ заходяться в додатку Б.
 
2.4 Побудова плану положень механізму
Визначення закону руху машини полягає у визначенні закону руху вхідної ланки. Вхідною ланкою в більшості машин є кривошип важільного механізму, який входить до складу машини. В даному випадки вхідною ланкою є кривошип . Розв’язування цієї задачі після синтезу важільного механізму машини починаємо з побудови плану положень механізму. Планом положень називається така структурна схема, яка зображена у одному із стандартних масштабних коефіцієнтів. Стандартний масштабний коефіцієнт довжин це відношення натурального розміру у метрах до відрізка на плані положень у міліметрах. Є такі стандартні масштабні коефіцієнти: 0.0001, 0.0002, 0.00025, 0.0005, 0.001, 0.002, 0.0025, 0.005… . Таким чином, масштабу М1:1 відповідає масштабний коефіцієнт , масштабу М1:2 Отже вибираємо масштабний коефіцієнт довжин, знаючи довжину кривошипа , а на плані положень ,
Усі відрізки для плану положення знаходимо поділивши дійсну величину у метрах на масштабний коефіцієнт довжин, який вище обчислений. План положень будуємо для двох крайніх положень і контрольного. При цьому за нульове положення приймаємо таке положення механізму, в якому ланка, до якої прикладена сила корисного опору знаходиться у крайньому положенні. За контрольне положення приймаємо кут повороту кривошипа: , де іостання цифра залікової книжки(0). Оскільки контрольне положення збігається з одним із крайніх положень, за рекомендацією викладача за контрольне положення вибираємо положення 11.
Довільно вибираємо точку О2. По вертикалі проводимо вісь Х1, на ній з точки О2 відкладаємо відрізок L2=88мм, а по горизонталі L1=140 мм на їх перетині отримаємо точку О1. Проводимо коло з центром в т.О1 радіусом О1А=14,8 мм.
З точки О2 проводимо дугу радіусом О2В=88 мм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Динамічний аналіз механізму

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок