Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Робота верстата-качалки

Робота верстата-качалки

Назва:
Робота верстата-качалки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,03 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Зміст
ст.
Вступ 4
1 Технічна частина
1.1 Призначення типи і технічні характеристики верстатів-качалок 5
1.2 Вибір штангового насоса та верстата-качалки 10
1.3 Конструкція та основні технічні дані вибраного штангового насоса та верстата-качалки 10
1.4 Принцип роботи верстата-качалки 17
2 Розрахункова частина
2.1 Розрахунок зрівноваження верстата-качалки 19
2.2 Розрахунок балансира 22
2.3 Перевірочні розрахунки колони НКТ на міцність 24
3 Технологічна частина
3.1 Підготовчі роботи перед монтажем верстата-качалки 27
3.2 Спорудження фундаменту під верстат-качалку 27
3.3 Технологія монтажу верстата-качалки 29
3.4 Експлуатація та технічне обслуговування верстата-качалки 31
4 Охорона праці
4.1 Заходи безпеки при монтажу та експлуатації установок ШСН 33
Перелік використаної літератури 35
Вступ
Нафта і газ перетворилися в головні джерела енергетичної потужності людства і найголовніше джерело хімічної сировини. Забезпеченість держави нафтовою сировиною у більшості випадків визначає рівень розвитку її промисловості та інших галузей нафтового господарства.
Використання на нафтових і газових промислах великої кількості машин і обладнання для буріння та видобутку в свою чергу призвело до необхідності створення служб, які забезпечують працездатність цих машин і обладнання, безперебійність їх його функціонування, а також до необхідності забезпечення цих служб відповідними машинами і обладнанням. Були створені і впроваджені комплекси складних машин, обладнання та інструменту для ремонту і обслуговування бурового устаткування. Внаслідок цього сучасний нафтогазовий комплекс перетворився в дуже насичений технікою об’єкт з високим ступенем автоматизації управління, який виконує десятки складних взаємопов’язаних технологічних процесів. Одночасно із створенням нафтогазової промисловості і нафтопромислового машинобудування, яке забезпечує її машинами і обладнанням для забезпечення її машинами і обладнанням для видобутку нафти і газу, формувалася і наука в області її створення.
На теперішній час вони перетворилися в самостійну область технічних наук.
Від розвитку науки залежить в майбутньому підвищення ефективності існуючого комплексу машин і обладнання і створених нових технічних засобів видобутку нафти і природного газу, а також ефективності їх видобутку.
Досягнення високого рівня видобутку нафти і газу потребує відповідно збільшених об’ємів бурових робіт, а також витрат на виготовлення бурового обладнання та інструменту.
Створення матеріально-технічної бази в нашій державі передбачає подальше підвищення ефективності розвитку нафтової і газової промисловості, так як жодна галузь народного господарства не може успішно функціонувати без використання газу та продуктів нафтопереробки.
1. Технічна частина
1.1 Призначення, типи і технічні характеристики верстатів-качалок
Верстат-качалка призначений для приводу в дію глибинно-насосної установки. Він перетворює обертальний рух вала двигуна у вертикальний зворотньо-поступальний рух точки підвісу штанг, тобто всієї колони штанг і плунжера глибинного насоса.
Удосконалення установок супроводжується збільшенням числа конструкцій, в яких використовується об’ємний гідропривід, що зумовлено його високою енергоємкістю і простотою перетворення обертального руху високооборотного двигуна в повільний зворотньо-поступальний рух точки підвісу штанг.
Гідравлічний привід, володіючи, з однієї сторони, високим к.к.д., дозволяє досить просто регулювати окремі параметри циклу подвійного ходу штанг, наприклад: змінювати прискорення точки підвісу штанг незалежно від числа подвійних ходів, регулювати швидкості ходу штанг вгору і вниз залежно від властивостей пластової рідини і т.д.
ГОСТ 5866—76 передбачає виготовлення верстатів-качалок тридцяти типорозмірів (табл. 1.1).
Верстат-качалка комплектується асинхронним електродвигуном з підвищеним пусковим моментом й вологоморозостійкою ізоляцією, блоками управління, що забезпечують індивідуальний самозапуск верстатів-качалок або програмну роботу з індивідуальним самозапуском.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Робота верстата-качалки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок