Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Українською мовою курсова робота: Імпульсні блоки живлення з перетворенням

Загрузка...

Імпульсні блоки живлення з перетворенням / сторінка 14

Назва:
Імпульсні блоки живлення з перетворенням
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,26 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

Підрахуємо кошторисну собівартість виготовлення блоку живлення. Вона рівна сумі всіх семи вище нарахованих калькуляційних статей.
Таблиця 5.5 Підрахунок собівартості виготовлення блоку живлення
Назва калькуляційної статті |
Сума (грн.)
Витрати на матеріали | 3,15
Витрати на комплектуючі | 41,30
Витрати на енергоносії | 3,17
Основна заробітна плата | 58,80
Відрахування на соціальне страхування | 21,76
Амортизаційні відрахування | 9,20
Інші витрати | 1,76
Разом 133,14 грн.
Отже кошторисна собівартість виготовлення блоку живлення становить 133 гривні 14 копійок.
ОХОРОНА ПРАЦІ
Організація заходів з безпеки праці при виготовленні та випробуванні блоків живлення.
6.1.1. Як відомо будь-яка виробнича діяльність супроводжується наявністю небезпечних і шкідливих факторів, які поділяються на слідуючі групи: фізичні, хімічні, біологічні і психофізіологічні.
До фізичних факторів відносять такі, як рухомі машини і механізми підвищена забрудненість і загазованість повітря та ін.
Хімічні фактори поділяють: по характеру дії на організм людини – на загально токсичні; подразнюючі, канцерогенні, мутагенні і ті, які впливають на репродуктивну функцію.
Група біологічних факторів включає в себе біологічні об’єкти, які діляться на мікроорганізми (бактерії, віруси, грибки) і макроорганізми (рослини, тварини).
Група психофізичних факторів по характеру дії поділяються на фізичні і нервово-психічні перевантаження.
Всі перераховані фактори являються небезпечними або шкідливими в таких умовах: швидкість, температура, маса, концентрація, напруга електричного поля та ін.
6.1.2 Розрізняють 4 види відповідальності за порушення законодавства про працю і правил по охороні праці: дисциплінарну, кримінальну, адміністративну і матеріальну.
Дисциплінарну відповідальність несуть особи, які порушили трудову дисципліну, в тому числі і трудове законодавство і правила по охороні праці.
Кримінальну відповідальність несуть особи, які порушили правило по охороні праці, а в проектних організаціях-норми і правила, які являються обов’язковими при проектуванні будівель, технологічних ліній обладнання.
Адміністративна відповідальність заключається в попередженні або накладенні штрафу представниками органів державного нагляду в тому числі технічними інспекторами праці.
Матеріальна відповідальність виражається в вирахуванні сум, виплачених потерпілим від нещасних випадків і професійних захворювань.
У відповідності з ГОСТ 12.0.004 – 89ССБТ “Вивчення безпеки праці. Загальні положення” всі особи, які приймаються на роботу, а також працівники, які переводять з однієї роботи на іншу проходять інструктаж: ввідний, первинний на робочому місці, повторний, позапланований і текучий.
Ввідний інструктаж носить обширний характер і проводиться інженером по охороні праці, іноді в присутності працівників медичної установи або пожарної служби.
Перш за все при поступленні до роботи в цеху робітник проходить первинний інструктаж на робочому місці у майстра виробничого участку.
Один раз в півроку, а для професій пов’язаних з підвищенною небезпекою, щоквартально організовується повторний інструктаж. Майстер переважно проводить його з групою робітників, а в деяких випадках індивідуально.
Позаплановий інструктаж проводиться в випадках: зміни правил, стандартів, інструкцій по охороні праці, зміни технологічного процесу, заміни або модернізації обладнання, сировини, матеріалів і інших змін в умовах праці; порушенні працівниками інструкції, норми, а також використання неправильних прийомів і методів праці, які можуть призвести до травми або професійного захворювання.
Текучий інструктаж проводять з працівниками перед виконанням робіт, на який оформляється допуск-наряд.
6.1.3 В залежності від небезпеки поражених людей електричним струмом всі приміщення поділяють слідуючим чином:
приміщення без підвищеної небезпеки;
з підвищеною небезпекою;
дуже небезпечні приміщення.
До приміщень з підвищеною небезпекою відносять такі в якких є сирість або струмопровідний пил, струмопровідна підлога, температура повітря більша 35єС.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота на тему: Імпульсні блоки живлення з перетворенням

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок