Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект автоматизації модульної котельні

Проект автоматизації модульної котельні

Назва:
Проект автоматизації модульної котельні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,16 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Курсова робота
Проект автоматизації модульної котельні


1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
1.1. Вступ. Сучасний стан таперспектива розвитку автоматизації
виробничих процесів
На сучасному етапі розвитку суспільства важко уявити світ без досягнень автоматизації. Автоматизація процвітає в зв”язку з швидким розвитком науки та техніки.
Автоматизація впевнено та рішуче ввійшла в повсякденне життя не лише виробників, а й пересічного жителя, всебільшим чином витісняючи досягнення механізації.
Автоматизація вважається головним, найбільш перспективним напрямком у розвитку промислового виробництва. Завдяки ввільненню людини від безпосередньої участі у виробничих процесах, а також високої концентрації основних операцій, істотно покращуються умови праці та економічні показники виробництва.
Автоматизація виробничих процесів пов”язана з впровадженням ряду автоматичних пристроїв.
В останні роки велику увагу приділяють „гнучкості” автоматичного обладнання, яка досягається шляхом широкого використання програмного керування, що веде за собою поступове ускладнення конструкцій.
Можливості сучасної автоматизації настільки збільшились, що для найбільш ефективного їх використання потрібна організаційна перебудова виробництва.
Автоматизація дуже поширена у житлово-комунальній сфері.Тому проблема опалення, зокрема з використанням котлів є дуже актуальною в наш час.
Модульні котельні –це точно розрахована відповіть на потребу оптимізувати рішення діючих проблем середніх і малих споживачівтепла і гарячої води. Їх основними перевагами є :
велика вигідність з точки зору капіталовкладення;
надстандартна економічність експлуатації;
повністю автоматизований режим роботи;
бережливість по відношенню до екології.
Завдяки можливості універсального об’єднання декількох котлів з’явилось рішення як отримати гарячу воду і тепло за допомогою з’єднаних модульну (каскадну) схему котлів. Зібрана котельня стає оптимальним джерелом тепла і гарячої води, і тим самим актуальним компромісом між індивідуальним та центральним теплопостачанням житлових, адміністративних і виробничих об’єктів. На користь модульних котелень говорить і швидкість встановлення раніше підготованих модулів, простота догляду і термін дії. А також загальний вигляд без громіздких зовнішніх розподільних сіток, які виглядають неестетично. До великих переваг модульних котелень відноситься і те, що вони не займають багато місця.
Котли, з яких складаються модульні котельні – це сучасний настінний котел, оснащений електронною установкою, яка служить для інтелектуального плавного регулювання і комунікації як між котлами, так і з зовнішнім середовищем.
Без додаткових капіталовкладень до котла легко приєднується пристрій еквітермального регулювання. Котел відрізняється високими економічними та екологічними параметрами.
Першим аргументом для вибору модульної котельні є низькі капіталовкладення. Окремі модулі можна перевезти і встановити практично в будь-якому місці.
Самим важливим фактором являється не тільки низька ціна самих котлів, але й мінімальні витрати на решту обладнання котельні. Але при виборі до основних переваг все ж таки відноситься простота досконалої модуляції процесу горіння, регулювання тепловиробництва і нагрівання води.
Завдяки продуманому регулюванню з використанням програмної настройки оптимальних робочих параметрів кожного котла збільшується економічність експлуатації котельні.
Цілеспрямоване використання досягнень інформаційної технології дозволяє налагодити ідеальне регулювання тепловиробництва котельні на протязі всього часу її роботи.
Завдяки новітнім технологіям котли можна оснащувати комунікаційним інтерфейсом, який дозволяє передавати інформацію між котлами і плавно регулювати роботу всіх котлів в каскаді одночасно.
Модульну котельню утворює N-на кількість котлів (від 2 до 16), з’єднаних з таким розрахунком, щоб їх пристрій з плавно настроєним регулюванням вмикання і вимикання могло покривати тепловитрати, які виникли в отоплюваному об’єкті в даний момент.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Проект автоматизації модульної котельні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок