Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Інформаційна система Івано-Франківської філії ЗАТ "Страхової групи "ТАС"

Інформаційна система Івано-Франківської філії ЗАТ "Страхової групи "ТАС"

Назва:
Інформаційна система Івано-Франківської філії ЗАТ "Страхової групи "ТАС"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,36 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
1.1 Інформаційна система, що використовуються в Івано-Франківській філії ЗАТ "Страхової групи "ТАС"
ЗАТ "Страхова група "ТАС" працює на страховому ринку України вже понад сім років, з 1998 року. Нині вона - один із лідерів страхового ринку України, що підтверджується фінансовими показниками (обсяги капіталу, активів, страхових резервів, страхових премій та виплат). Ми здобули репутацію міцної, фінансово потужної компанії, що бездоганно виконує свої зобов’язання. Наша надійність забезпечена не тільки вагомим статутним фондом, а й діючим механізмом перестрахування великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальними компаніями світу.
     Страхова група "ТАС" - складова частина Фінансової групи "ТАС", в яку також входять: АКБ "ТАС-Комерцбанк", ЗАТ "ТАС-Інвестбанк", ЗАТ "Страхова компанія "ТАС", ЗАТ "Страхова компанія "ТАС-Капітал", дочірня страхова компанія "РуТАС" (Росія) та інші фінансові установи і промислові підприємства.
     Компанія має широко розгалужену мережу регіональних підрозділів. 28 філій, 9 регіональних дирекцій, понад 1000 штатних та позаштатних страхових агентів дають Страховій групі "ТАС" можливість надавати послуги у всіх регіонах України. Це забезпечує Компанії статус національного страховика, здатного задовольнити потреби і запити найвибагливіших клієнтів по широкому спектру страхових продуктів у кожному куточку нашої держави.
     ЗАТ "Страхова група "ТАС" – це універсальна страхова компанія, що реалізує споживачам 106 страхових продуктів з 60 видів комплексних та спеціалізованих програм добровільного та обов'язкового страхування. Ми надаємо високоякісні страхові послуги, удосконалюємо традиційні види страхування і створюємо нові страхові продукти, необхідність у розробці яких диктує ринок.

З метою якнайповнішого висококваліфікованого обслуговування своїх клієнтів Компанія бере участь у роботі багатьох професійних об’єднань. Так, зокрема, вона є членом президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, є членом Ліги страхових організацій України, Морського, Медичного страхових бюро України, Національного Клубу страхової виплати України, Ядерного страхового пулу України. Нині Компанія забезпечує страховий захист практично від усіх ризиків. Торгово-промисловою палатою України ЗАТ "Страхова група "ТАС" внесена до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами. [www.tas-insurance.com.ua+ua+about.html]
Для комплексної автоматизації діяльності ІФФ ЗАТ "Стахова група "ТАС" використовує інтегровану інформаційну систему Lotus Notes. Повна офіційна назва системи Lotus Notes – IBM Lotus Notes/Domino. Notes – це програмне забезпечення робочої станції клієнта, а Domino – програмне забезпечення сервера. До версії 4.5 включно, назва „Domino” використовувалась для окремого додатка, який додавав серверу функціональність веб-сервера. З виходом в 1996 році версії 4.6 функціональність веб-сервера була включена в поставку сервера Notes. Тому замість назви „сервер Notes” він отримав назву „сервер Domino”. Починаючи з версії 5.0 клієнт Lotus Notes складається з чотирьох частин:
Notes Client – робоче місце користувача
Domino Designer – робоче місце розробника додатків (програміста)
Domino Administrator – робоче місце системного адміністратора Lotus Notes.
Lotus Notes – це платформа для автоматизації спільної діяльності робочих груп (Groupware) і служить основою для побудови додатків автоматизації управлінських і документ них процесів. Особливістю системи є об’єктно-орієнтована архітектура завдяки яка дає можливість створення інформаційних систем що автоматизують роботу з важкоструктурованими даними і неформалізованими динамічними процесами. В складі програмного продукту вміщені лише базові функції, які дозволяють організовувати роботу розподілених робочих груп і створювати додатки автоматизації процесів, тому Lotus Notes вважають незавершеною системою автоматизації діяльності підприємства (так само як, напр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Інформаційна система Івано-Франківської філії ЗАТ "Страхової групи "ТАС"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок