Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Настилання штучного паркету

Настилання штучного паркету

Назва:
Настилання штучного паркету
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,57 KB
Завантажень:
77
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Курсова робота
Настилання штучного паркету


План
1. Вступ
2. Технологічна частина
2.1. Штучний паркет.
2.2. Підготовка основи.
2.3. Складання плану настилки.
2.4. Настилання паркету.
2.5. Організація робіт.
2.6. Вимоги до якості покриття.
3. Заходи по охороні праці


1. Вступ
Комуністична партія Радянського Союзу і Радянський уряд надають велику увагу капі-тальному будівництву - одній з найважливіших галузей, без якої неможливий розвиток народного господарства країни. Ухвалою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР «Про поліпшення планування, організації і управління капітальним будівництвом» (1984 р.) передбачався ряд заходів, що забезпечують підвищення ефективності будівельного виробництва, скорочення термінів і підняття якості будівництва, виконання завдань по прибутку і зниженню собівартості будівельно-монтаж-них робіт на основі поліпшення організаційної структу-ри управління будівництвом, укрупнення будівельно-монтажних організацій і підприємств будівельної індустрії, подальшого розвитку індустріальних мето-дів будівництва. Намічений широкий круг заходів щодо подальшого підвищення продуктивності праці в будівництві, у тому числі за рахунок усунення втрат робочого часу, підвищення організованості і відповідальності, розвитку бригадного підряду, створення постійних кваліфікованих кадрів. Подальше поліпшення діяльності будівельних організацій повинне базуватися на широкому застосуванні прогресивних методів праці, нових ефективних матеріалів, високопродуктивних машин, раціональних пристосувань і інструментів, перенесенні ряду техно-логічних операцій з будівельного майданчика на заводи, тобто на індустріалізації будівельного виробництва. В комплексі обробних робіт - завершальному етапі будівництва - пристрій полови з паркету, лінолеуму, синтетичних килимів і плиток займає важливе місце. Покриття з цих матеріалів створюють в приміщеннях комфорт, вони довговічні і зручні в експлуатації. Від того, як виконані покриття підлоги, багато в чому залежить і загальна оцінка якості будівництва.
Для опорядження покриття підлоги треба добиватися якісного виконання всіх операцій, як попередніх так і при влаштуванні покриття. В будівництві така робота проводиться під гаслом «Робоча естафета», яка передбачає здачу кожного елемента виготовленої конструкції подальшим бригадам. При влаштуванні паркетної і лінолеумної підлоги це відноситься до якісного пристрою основ, ретельної перевірки матеріалів, що використовуються. Особливі вимоги пред'являють до якості покриттів полови з художнього щитового паркету, оскільки його застосовують для обробки унікальних будівель.
При влаштуванні паркетних підлог широко застосовують збірні елементи - паркетні дошки і щитової паркет, виготовлені на підприємствах будівельних матеріалів. При пристрої покриттів підлоги з лінолеуму все ширше застосовують спосіб підготовки матеріалів на базах комп-лектації виробів, де лінолеум сортують, зварюють його кромки, заготовляючи полотнища розміром на всю пло-щу приміщення. Для полегшення праці робітників і покращення якості робіт застосовують високоякісні машини для шліфування паркетної підлоги, для перемотки рулонів лінолеуму і ін.
З кожним роком в нашій країні збільшується кількість вводимих в експлуатацію житлових будинків і будівель культурно-побутового призначення. Для їх зведення потрібні кваліфіковані робочі кадри, які готують професійно-технічні училища. В відповідності с Основними напрямами реформи загальноосвітньої і професійної школи і постановами ЦК КПСС і Кабінету Міністрів СССР «Про подальший розвиток професійно-технічної освіти і підняття її ролі в підготовці кваліфікованих робочих кадрів» (1984 г.) висунута задача забезпечити подальший розвиток і вдосконалення системи професійно-технічної освіти як основної форми планомірної підготовки кваліфікованих робочих кадрів, підвищувати її роль в забезпечені переходу до загального професійного навчання молоді. В професійно-технічних училищах кожний майбутній молодий робітник повинен виховуватися як активний будівник комунізму, дбайливий господар з властивими робочому класу революційною ідеологією, мораллю, інтересами, колективістською психологією, високою культурою праці, поведінки, побуту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Настилання штучного паркету

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок