Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розробка технологічного процесу виробництва блоку керування для повітряних стерелізаторів

Розробка технологічного процесу виробництва блоку керування для повітряних стерелізаторів

Назва:
Розробка технологічного процесу виробництва блоку керування для повітряних стерелізаторів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,74 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсовий проект
на тему :
Розробка технологічного процесу виробництва блоку керування для повітряних стерелізаторів


РЕФЕРАТ
Курсовий проект. Розробка технологічного процесу виробництва блоку керування для повітряних стерелізаторів, Проценко Андрій Валерійович Тернопiльський Державний Технічний університет імені Івана Пулюя, факультет електронних апаратів і комп’ютерних систем, кафедра біотехнічних та медичних апаратів і систем, група ПМ-41, Тернопіль: ТДТУ, 2004 р., сторінок – , джерел –3 , креслень – 4 , таблиць –3 .
Ключові слова: технологічний процес, друкована плата, обладнання, процес моделювання, маршрутні карти.
В даному курсовому проекті проведено розрахунок технологічного процесу виробництва блоку керування для повітряних стерелізаторів А також в курсовому проекті обґрунтовано актуальність аналізу технологічності продукції, техніко-економічне порівняння виробу технологічного процесу, вибір і обґрунтування режимів роботи обладнання, проведено вибір обладнання і розрахунок коефіцієнтів завантаження, а також проведено обґрунтування розрядності робіт для технологічних операцій для даного типу виробництва.
1 ВСТУП
Досягнення науково-технічного прогресу відкривають дедалі більші можливості переходу в біології та медицині від якісних до кількісних оцінок. Відбувається це, зокрема завдяки широкому впровадженню біомедичної електронної апаратури, яка є не тільки важливим засобом фундаментальних досліджень і медичної допомоги, а й об’єктом наукових пошуків та конструкторських розробок.
Важливим елементом будь-якого біомедичного обладнання є технічна реалізація зв’язку між електронною апаратурою і досліджуваною біологічною системою.
Нашим завданням є розробка технологічного процесу виготовлення приладу, а саме – процес виготовлення плати виробу з врахуванням технологічності, режимів роботи, собівартості, економічності матеріалу та прибутку.
При розробці даного курсового проекту особливу увагу приділялося розробці технологічного процесу виготовлення даного блоку керування.
 
2 АНАЛІЗ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ
В цьому курсовому проекті я розглядаю блок керування для повітряних стерелізаторів. Електронний блок керування для повітряних стерелізаторів призначений для автоматичної підтримки температури при стерелізації в камері стерелізатора ємкістю від 10 до 80 дм3
Стерелізація в даному приладі проводиться при температурі до 1800 С і може бути використаним для стерелізації будь-якого медичного інструменту та інвентаря відповідних розмірів
Схема блоку керування конструктивно виконана на одній печатній платі і підєднаними до неї окремих блоків та складається з наступних основних функціональних вузлів: схеми керування, підсилювача, блоку живлення та датчика.
Конструкція виробу, як об’єкт виробництва представляє собою сукупність взаємозв’язаних елементів (деталей, виробів, складальних одиниць, які виготовляються чи купуються). Тому повинна забезпечуватися задана точність параметрів виробу в умовах експлуатації та висока відтворюваність процесів у виробництві. В зв’язку з цим, щоб мати повну уяву про конструктивність виробу, перед аналізом на технологічність необхідно дати коротку технічну характеристику виробу.Складність або простота відтворюваності конструкції залежить від загальної кількості деталей і розподілу їх за групами – оригінальні, уніфіковані, стандартизовані; вимог до точності і жорсткості поверхонь деталей, з яких складається виріб, а також вимог до точності спряжень деталей при складанні; кількості видів матеріалів, що забезпечуються при виготовлені деталей, які входять в
складальну одиницю і кількість видів обробки заготовок; габаритні розміри і маси виробу.
В даному курсовому проекті для розробки технологічного процесу монтажу і складання плати було використано елементну базу з такими елементами: резистори С2-33 (ОЖО.463.180 ТУ);конденсатори К50-35 (ОЖО.469.111 ТУ), К10-17 (ОЖО.462.096 ТУ); діоди КД105Б (ТТЗ.362.141 ТУ), 2Д509А (ДРЗ.362.029 ТУ); транзистори КТ373Б (аАО.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Розробка технологічного процесу виробництва блоку керування для повітряних стерелізаторів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок