Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Технологія приготування пельменів

Технологія приготування пельменів

Назва:
Технологія приготування пельменів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,92 KB
Завантажень:
519
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДИПЛОМНА РОБОТА
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
Тема:
Технологія приготування пельменів
 


Зміст
1. Вступ...........................................................................................
2. Технологічна частина................................................................
2.1. Загальні відомості...................................................................
2.2. Організація робочого місця...................................................
2.3. Устаткування..........................................................................
2.4. Товарознавча характеристика..............................................
2.5. Технологія приготування.....................................................
2.6. Санітарні вимоги...................................................................
3. Охорона праці..........................................................................
4. Література................................................................................


Приготування їжі називають кулінарією. Слово „кулінарія” походить від латинського слова „culina”- кухня й означає кухонна або кухарська справа. Майстерність приготування їжі є однією з найдавніших галузей людської діяльності. Сучасний великий досвід ,обробки харчових продуктів і приготування із них страв накопичувався протягом багатьох віків.
У 1917 р. в Росії була видана перша оригінальна кулінарна книга „Поваренные записки” С. Друковцева, в якій автор вказував тільки назви російських національних страв.
Кулінарія довгий час залишалась кухарською справою, мистецтвом окремих людей. Наукові основи не були розроблені, не було технічної бази. У 1917 р. був підписаний декрет про створення громадського харчування.
Продовольча криза, що виникла влітку 1917 р. примусила владу серйозно задуматись над проблемами дешевої їжі,приготованої в одному казані.
Перша їдальня громадського харчування була організована в 1918 р. в Петрограді, на Путилівському заводі. Приклад путилівців знайшов послідовників, і у вересні 1918 р. в Петрограді вже функціонувало близько 200 їдалень.
Масове харчування в Україні має велике народногосподарське значення. Воно тісно пов’язане з розв’язанням важливих економічного і соціального розвитку нашої держави,піднесення добробуту і культурного рівня життя людей в умовах переходу до ринкової економіки.
Сучасне масове харчування розвивається в умовах реформування торгівлі та її адаптації до ринку.
Технологія приготування їжі тісно пов’язана із фізіологією харчування . Більшість продуктів піддаються кулінарній обробці і від того, як правильно вона буде здійснена, залежить засвоєння харчових продуктів організмом, збереження в них поживних речовин, а відповідно – і здоров’я людини.
Кулінарія – одне із найдавніших мистецтв світу. Не випадково ми завели мову про вміння готувати саме сьогодні: Адже у ці дні кожна господиня заклопотана тим, що приготувати до святкового столу, чим здивувати своїх гостей. Українська кухня формувалась на основі народних традицій, які виходили із джерел селянської і дворянської – „ панської” кухонь. Селянська кухня визначалася простою, бо використовувала продукти, які мало село - овочі, фрукти і рідко м’ясо. У міщанській кухні застосовували вже різні смакові приправи. Дворянська кухня – то вже страви були вишукані – виставні. Подали різні сорти м’яса, добірні, десерти, вина.
Відмінною рисою української кухні є великий асортимент здорових і смачних страв. Український борщ, голубці, вареники з сиром, оспівані у піснях, знані у всьому світі. Славиться і печиво, паски, баби, медівники. Чимало страв української кухні стають у один ряд із найкращими витворами багатьох народів світу.
Велику увагу приділяють в Україні і на Прикарпатті вироба з дріжджового пшеничного тіста. Це – обрядовий хліб, який у різних районах має різні назви: Круглої форми- „колач”, продовгастої - „струцля”, яку перед випіканням посипають маком. Та ще випікають весільний „колач”, який називают „короваєм”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Технологія приготування пельменів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок