Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири

Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири

Назва:
Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
47,75 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Дипломна робота
на тему:
Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири


Зміст
Вступ 3
Розділ І. Ретроспектива розвитку інтер’єру
1.1 Історія розвитку інтер'єру 9
1.2 Розвиток дизайну 12
1.3 Характеристика дизайну 13
Розділ II. Композиційні засади проектування інтер’єру
2.1 Композиція в оформленні інтер'єру 15
2.2 Роль кольору в інтер'єрі 18
Розділ III. Етапи проектування об’єкту
3.1 Дизайнерське рішення 24
3.2. Кухня 27
3.3 Спальня 27
3.4 Ванна кімната 28
3.5 Коридор 28
Розділ IV. Матеріали для оздоблення інтер'єру квартири
4.1. Фарби, клеї, шпаклівки 29
4.2. Паркет 37
4.3. Гіпсокартон 44
Розділ V. Економічна частина
5.1. Розрахунок витрат матеріалів, затрачених на спальню 49
5.2. Розрахунок витрат матеріалів, затрачених на кухню 51
5.3. Розрахунок витрат матеріалів, затрачених на коридор 53
5.5. Розрахунок витрат матеріалів, затрачених на санвузол 55
Розділ VI. Заходи пожежної безпеки та охорона праці
6.1. Комплекс заходів та засобів щодо забезпечення пожежної
безпеки об'єкта 57
6.2. Система запобігання пожежі 59
6.3. Система протипожежного захисту 63
Висновок 66
Література 68
Додатки 69


Вступ
Дизайн за своєю природою є універсальним (двояким): з одного боку, як мистецтво, з іншого, як технічний витвір. Звертаючись до об'єктивних законів розвитку техніки і враховуючи загальні утилітарні потреби людей, дизайнери мають справу з загальнолюдськими інтернаціональними особливостями предметного світу. Але, з іншого боку, вони включені в конкретну систему виробництва і розподілення, працюють над речами, які мають товарну цінність, зачіпають складні соціально-естетичні механізми формування ідеалу, функціонування художньої культури.
Якщо художник зайнятий в тих галузях промисловості, які пов'язані з використанням прикладного мистецтва і ремесел, де обробка виробів ведеться ручним способом, він є дизайнером тільки в тому випадку, коли створені за його рисунками або моделями речі випускаються значним тиражем, надходять у продаж і не вважаються його особистою роботою.
Задачі дизайну не обмежуються тільки покращенням зовнішнього вигляду предметів, а включають і всесторонне опрацювання структурних зв'язків між предметами, що надають предметному середовищу необхідної функціональної композиційної єдності.
Спроби визначення дизайну продовжуються. Одним із важливих питань при визначанні суті дизайну є питання про співвідношення дизайну з іншими видами мистецтва, про те, як дизайн може входити у сферу художньої творчості.
Дизайнери, як і інженери-конструктори, працюють над формою промислових виробів, які виготовляються серійно, використовуючи при цьому арсенал художніх засобів формоутворення. Іншими словами, інженер, спираючись на свій «технічний» розум, може виконувати роботу дизайнера. Часто буває, коли дизайнер бере на себе функцію інженера, проробляючи технічні деталі, спираючись на так зване неупереджене судження, на свою художню інтуїцію.
Якби у сфері інженерного конструювання можна було логічно прийти до нової форми виробу і конструкції, коли б виріб був повністю незалежним від наявних матеріальних ресурсів, від трудових навичок людей і традицій виробництва, а споживачі завжди відповідали б ідеальній моделі, тоді з'явилась би можливість повного поєднання проектного конструювання і дизайну. Однак в дійсності ще далеко все не так. Навіть у найскладніших з технічної точки зору галузях проектування, суворо детермінованих зовнішніми умовами, існує багато варіантів рішень. Прикладами можуть бути різноманітні форми літаків, автомобілів, електронної техніки. Дизайн і тому стає необхідним, що він використовується як механізм регулювання зв'язків між окремими елементами виробництва і виникаючими в ньому відповідностями.
Була поширена думка, що дизайн (на відміну від художньої творчості) пов'язаний тільки з серійними формами і їх промисловою обробкою. Ми знаємо, що це було тільки тоді, коли нову професію хотіли відділити від ремесла з його примітивним виробництвом і від прикладного мистецтва, де найважливішим є унікальність окремих рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Курсова робота на тему: Проект житлового приміщення двохкімнатної квартири

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок