Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Субмодуль синхронізації розгорток УСР

Субмодуль синхронізації розгорток УСР

Назва:
Субмодуль синхронізації розгорток УСР
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
6,77 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
КУРСОВА робота
(КЕР.304.19 П3)
Тема: Субмодуль синхронізації розгорток УСР.


Зміст
І. Вступ.
ІІ. Принцип роботи.
ІІІ. Характерні несправності та їх усунення.
IV. Техніка безпеки при виконанні ремонтних робіт.


Вступ
В цій роботі описується принцип роботи, характерні несправності блоку синхронізації розгорток телевізорів третього покоління, та техніки безпеки при виконанні ремонтних робіт.
 


Субмодуль синхронізації УСР виконує слідуючи функції:
виділяє строкові і кадрові синхроімпульсів з відеосигналу;
формування строкових імпульсів запуску, кируючи системою АП4іФ;
формування кадрових синхронізованих імпульсів і стробуючих імпульсів для роботи модуля кольору.
Відеосигнал позитивної полярності, сформований в субмодулі радіоканала, з контакта 5 з’єднувача Х4 через розподільний конденсатор С7, інтегруюче коло R4, С2 і завадоподавляюче коло VD1, С1 потрапляє на базу транзистора VТ1, виконуючого роль інвентора і здійснення передчасову селекцію. З його колекторного навантаження R6 виділені синхронізовані імпульси через резистор R9, конденсатор С3, вивод 9 мікросхеми D1 поступає на амплітудний селектор 1, з якого додатково граничні синхроімпульси поступають на формуванні імпульсів 2 і 5. Треба відмітити, що в ряді блоків телевізорів сінхросуміш поступає одночасно і через вивід 10 мікросхеми D1 на селектор перешкод 4. Два входи побудовані по однаковій схемі, при цьому вхідні струми однакові, і таке включення дозволяє запирати амплітудний селектор 1 при потраплянні на його вхід імпульсних перешкод.
В формовачі імпульсів 2 проходить виділення кадрових сінхорнізуючих імпульсів КСІ. КСІ підсилюються в підсилювачі 3 і поступають через вивід 8 мікросхеми, резистор R18, контакт 4 з’єднувача Х4 на модуль кадрової розгортки.
Строкові синхроімпульси, виділені формавачем 5, поступають на фазовий дитектор 11 і на комутатор 7. Одночасно на другий вхід фазового дитектора 11 подаються пилкоподібні імпульси з задаючого генератора строк 13.
В фазовому дитекторові зрівнюється частота і фаза синхроімпульсів з чистотою і фазою імпульсів, які сформовані задаючим генератором 13.
Сигнал помилки, пропорційний рознести частота і фази порівнюючих сигналів, з виходу фазового дитектора через вивід 13 мікросхеми, резистор R11, вивід 15 мікросхеми поступає на задаючий генератор 13, коректуючи його частоту і фазу. Задаючий генератор полкоподібної напруги працює по принципу заряду і розряду часзадаючого конденсатора стабільним струмом до порогового значення. Змінюючи велечену цього струму з допомогою змінного резистора R14 можна регулювати чистоту строк.
Задаючий генератор синхронізується пристроєм автоматичної підстройки частоти і фази АП4іФ. Елементи С9, С11, R10, R8, С8 складають фільтр ФН4 пристроя АП4іФ.
Постійна часу цього фільтра може автоматично змінюватися за допомогою комутатора 7, кируючого піковим дитектором спів падання 6. З задаючого генератора пилкоподібно напруга поступає на генератори імпульсів 8 і 14, формуючі прямокутні імпульси з пилкоподібної напруги ЗГ. Ці імпульси поступають на піковий дитектор 6, у якому зрівнюється з частотою і фазою строкових синхроімпульсів, потрапляючи одночасно з амплітудного селектора 1. Коли частота і фаза задаючого генератора не співпадають з частотою і фазою строкових синхроімпульсів, необхідно мала постійна часу ФН4, забезпечуючи широку полосу захоплення. Комутатор автоматично перемикає в положення, забезпечуючи малу постійну часу ФН4. За при малій постійній часу ФН4 пристроя АП4іФ значно знижується перешкодостійкості системи. Тому коли синхронізація зупинилась, частота і фаза строковихсінхроімпульсів і ЗГ співпала, перемикач 7 забезпечує більшу постійну часу ФН4 пристроя АП4іФ.
При роботі з відеомагнітофоном в режимі відтворення для швидкого входу в синхронізм необхідно забезпечити малу постійну часу ФН4 пристроя АП4іФ.
Це досягається подаванням напруги низького рівня на вивід 11 мікросхеми D1 через фільтр R22, С15. З-за інерції процесів в потужному ключовому транзисторі вихідного каскаду строкової розгортки зворотній хід променів починається з запізненням по відношенню до строкового синхроімпульсу, що приводить до того, що край зображення не відтворюється.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Курсова робота на тему: Субмодуль синхронізації розгорток УСР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок