Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розробка технології пошиття пальто для дівчаток

Розробка технології пошиття пальто для дівчаток

Назва:
Розробка технології пошиття пальто для дівчаток
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,32 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Диплом
Розробка технології пошиття пальто для дівчаток


Вступ
Легка промисловість з року в рік розвивається з економікою нашою держави і проходить з нею весь шлях ставлення в умовах реформування. Темпи зростання виробництва за останні 3 роки були одними з найважчих поміж інших галузей: 1999р – 123,7%, 2000р – 150,5%, 2001р – 110,2%. Однак цього року не вдалося досягти минулорічних обсягів виробництва.
Роботу підприємств значно ускладнює те, що країну заполонила величезна кількість товарів нелегального виробництва, які ввезені без оплати мито, а також знецінених товарів, які були в користуванні. Як наслідок, у 2002 році в легкій промисловості уповільнились темпи зростання обсягів виробництва.
Існують два шляхи врегулювання незадовільного стану справ у галузі. Перший – пошук і реалізація резервів зниження собівартості продукції, завдяки запровадженню прогресивних енергозберігаючих і виробничих технологій. Другий – пошук додаткових резервів, збільшення доходності від реалізації виробленої продукції. Усім керівникам необхідно змінити ставлення до якості управління, освоїти науку сучасного маркетингу. Потрібно знати реальну кон’юнктуру ринку, науково обґрунтувати прогнозування та перспективи.
Моніторинг економічного стану підприємств галузі свідчить, що вижити можуть тільки ті підприємства, які швидко реагують на попит ринку, розширюючи свій асортимент і постійно підвищуючи якість продукції. Провідні підприємства сьогодні здебільшого орієнтуються на ті зовнішні ринки, де вироби з українською маркою користуються значним попитом.
З кожним роком завойовує дедалі більше прихильників трикотажна галузь завдяки різноманітному асортименту, високій якості та гарному товарному вигляду продукції.
Україна активно готується до інтеграції в Європейську спільноту і до вступу в СОТ. Легка промисловість є прикладом галузі, яка, за прогнозами спеціалістів, зазнає майже виключно позитивного впливу від цього. Членство України в СОТ має забезпечити зменшення тарифних і нетарифних обмежень доступу українських товарів на ринки розвинених країн. Як наслідок підвищення конкурентоспроможності української продукції.
Однак, занурюючись в стратегічні напрямки, не слід забувати і про інші аспекти державної діяльності. Серед них удосконалення фінансово-кредитного забезпечення, розвиток вітчизняного машинобудування для легкої промисловості, запровадження зручних схем розрахунків за придбану вітчизняну та імпортну техніку.


1.1. Допроектні дослідження
Визначення та дослідження групи або груп споживачів – це мета допроектних досліджень та аналізу вихідної ситуації проектування. Потрібно охарактеризувати існуючий та перспективний асортимент виробів, визначити групу виробів як об’єкт проектування і визначити виробничі та споживчі властивості одягу. Для того, щоб визначити властивості виробу, його досліджують в сфері проектування, це дозволить удосконалити вже існуючий процес проектування одягу в промисловому виробництві. А можливо й вигадати новий процес, більш простий, практичний та доступний.
1.1.1. Характеристика процесу проектування одягу в умовах ЗАТ „Коломийська швейна фабрика”
ЗАТ „Коломийська швейна фабрика” спеціалізується на виготовленні: жіночих блуз, чоловічих сорочок, спідниць, штанів, жакетів, дитячих пальто.
На даний час фабрика працює на давальницькій сировині іноземних фірм, співпрацює з німецькими, голландськими, англійськими, швейцарськими та польськими фірмами. На даний момент фабрика в середньому шиє 17-25тис. виробів. Фабрика працює в основному на вітчизняному обладнанні. Усі моделі одягу, що виготовляються на фабриці, шиються з нових сучасних тканин, які постачаються закордонними виробниками.
На сьогоднішній день на швейній фабриці працює 320чол., серед них художник-модельєр, технологи, конструктори та інші працівники, котрі ретельно виконують свою роботу.
Основними виробничими підрозділами являються:
1. Експериментальний цех, де розробляються моделі, документація на лекала, розкладка, нормування тканини та фурнітури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Розробка технології пошиття пальто для дівчаток

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок