Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Система автоматичного регулювання швидкості подачі стрічкового верстату з гідроприводом

Система автоматичного регулювання швидкості подачі стрічкового верстату з гідроприводом

Назва:
Система автоматичного регулювання швидкості подачі стрічкового верстату з гідроприводом
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,74 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсовий проект
з предмету “Основи автоматики і АВП”
на тему:
Система автоматичного регулювання швидкості подачі стрічкового верстату з гідроприводом


Зміст
Вступ
1. Загальна частина.
1.1. Характеристика і структура виробничого процесу.
1.2. Характеристика і структура технологічного процесу.
1.3. Обґрунтування теми проекту.
2. Розрахунково-технологічна частина.
2.1. Вибір і обґрунтування структурної схеми автоматизації.
2.2. Розробка технологічної схеми.
2.3. Підбір стандартного обладнання.
2.4. Розрахунок параметрів стандартного обладнання.
3. Ефективність автоматизації виробничих процесів.
3.1.Переваги автоматизованих виробництв.
3.2. Вплив надійності на ефективність автоматизації деревообробних підприємств.
4. Охорона праці.
4.1. Заходи по електробезпеці.
4.2. Основні положення законодавства по охороні праці.
4.3. Вимоги безпеки при монтажі технологічного устаткування.
Література.


Вступ
Любий сучасний виробничий процес не представляється без автоматизації. Автоматизації вважається головним, найбільш перспективним напрямком в розвитку промислового виробництва. Вона покращує умови праці і економічні показники виробництва. Однак рівень автоматизації в промислових виробництвах різний. Автоматизація дає найбільший ефект в великих виробництвах з масовим випуском стабільної продукції і порівняно трудоємкими технологічними процесами.
Автоматизація виробничих процесів пов'язана з введенням ряду автоматичних пристроїв. В масовому виробництві ці пристрої стабілізовані, порівняно прості в конструкції і недорогі. В масовому виробництві нестабільної продукції і в серійному виробництві приходиться застосовувати більш складні пристрої, які можна перенастроювати. Це дорогі обладнання, які потребують затрат невиробничого часу. Тому останніми роками вводяться різні шляхи розширення області економічно ефективної автоматизації процесів.
Дуже перспективними для успішного розвитку автоматизації є впровадження нових матеріалів, нових конструкцій виробів і нових прогресивних технологічних процесів.
Велику увагу приділяють гнучкості конструкції автоматичного обладнання, яка досягається шляхом агрегатного або програмного управління.
За послідні роки гнучкість конструкції розповсюджується на складні багатоопераційні автомати і являються спеціалізованими по призначенню, вони завдяки широкій можливості пере настроювання універсальні по конструкції.
В деяких випадках розширення автоматизації процесів з впровадженням сучасних пристроїв обчислювальної техніки. Однак в теперішній час більша частина процесу деревообробки для цього ще не підготовлена.
Ускладнене устаткування, особливо в умовах високої концентрації операцій, висуває проблему надійності, яка в деревообробці ще не вирішена. Для її вирішення потрібні широко поставлені теоретичні, експериментальні і виробничі дослідження. В багатьох випадках ефективне використання автоматизації пов’язане з переорганізацією виробництва.
Успішний розвиток автоматизації забезпечується співпрацею технологів, проекторів і організаторів виробництва.
Автоматизація деревообробного виробництва з кожним роком розширюється. Успішно автоматизовано виробництво віконних і дверних блоків, паркету, меблів і іншої продукції. Планами розвитку народного господарства передбачається збільшення випуску виробів деревної промисловості. Значно збільшується випуск пиломатеріалів, фанери, будівельних деталей, меблів, тари та ін.
Збільшення об’ємів деревообробного виробництва будується на широкому впровадженні комплексної механізації і автоматизації. Це потребує особливих вимог у підготовці провідних спеціалістів.


1. Загальна частина
1.1. Характеристика і структура виробничого процесу.
Виробництво розбите на основне і допоміжне. До основної частини процесів виробництва входять процеси безпосередньо пов’язані з випуском виробів, доставкою і відправкою, розвантаженням і завантаженням матеріалів, а також з різноманітними операціями основного технологічного процесу над предметом праці.
В процесах допоміжного виробництва предмет праці не бере участі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Система автоматичного регулювання швидкості подачі стрічкового верстату з гідроприводом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок