Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Ремонт верстату круглопильного Ц-6

Ремонт верстату круглопильного Ц-6

Назва:
Ремонт верстату круглопильного Ц-6
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,69 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Диплом
Ремонт верстату круглопильного Ц-6
Зміст
стр.
Вступ
Коротка характеристика підприємства
Обґрунтування необхідності проведення капітального ремонту
Розрахунково – технологічна частина
Призначення верстату
Конструкція верстату та принцип роботи
механізму різання і механізму подачі
Розробка технології ремонту верстату
Розрахунок витрат матеріалів для капітального ремонту
Розбирання верстату. Промивка і дефектація деталей
Дефектна відомість на капітальний ремонт верстату
Розробка методів відновлення деталей
Розробка технологічних карт ремонту
Збирання вузлів верстату після ремонту
Змащування верстату
Перевірка верстату на геометричну точність
Випробовування верстату на холостому ході
Випробовування верстату під навантаженням
Здача верстату в експлуатацію
Енергетична частина
Розрахунок силової електроенергії, необхідної для ремонту
Розрахунок освітлювальної електроенергії
Охорона праці
Охорона праці і техніка безпеки при ремонті
Протипожежні заходи
Охорона природи
Заходи по охороні природи на підприємстві
Економічна частина
Конструктивна частина
Графічна частина
42.ДП.5.090245.01.4.3.2.ПЗ
Зм. | Арк. | № документа | Підпис | Дата
Розроб. | Дідик Ю.Я | Літера | Аркуш | Аркушів
Перевірив | Мишко С.Р | у | 3
Н. контр.
Затв.


Вступ
Коротка характеристика підприємства
Історія створення підприємства
У 1869 р. брати Біскупські відкрили в Коломиї механічну майстерню, яка почала випускати найпростіший сільськогосподарський реманент: селянські вози, ручні соломорізки, чавунні кухонні плити.
В 1937 р. на заводі було випущено більше двох тисяч соломорізок, 276 віялок, 33 водяні помпи, десятки молотарок і зернодробарок. В цей час на заводі працювало 170 чол., в т.ч. кваліфікованих спеціалістів 80 чол.
Підчас першої світової війни на підприємстві налагодили випуск колючого дроту, деталей ручних гранат і мін, а також ремонт гармат.
У 1948 році підприємство освоїло виробництво і почало випускати як основний вид своєї продукції подрібнювач грубих кормів призначений для колгоспних тваринницьких ферм. У 1957 р. на заводі стали розробляти першу навантажувально-розвантажувальну машину з гідравлічним приводом. А до кінця 1958 р. завод випустив 218 грейферних навантажувачів ПГ-0,5.
У 1963 р. згідно міжурядової угоди Радянського Союзу та Республіки Куба спеціалізованим конструкторським бюро грейферних навантажувачів Коломийського заводу сільськогосподарських машин була розроблена конструкція спеціального грейферного навантажувача для автоматизації процесу навантаження та розвантаження цукрової тростини ПГ-0,5СТ (навантажувач грейферний для цукрової тростини вантажопідйомністю 0,5 т). Конструкція навантажувача вирішувала одну із найбільш трудомістких робіт по вирощуванні цукрової тростини. На протязі 1963 - 1964 років “Коломиясільмаш” освоював виробництво навантажувача ПГ-0,5СТ і у 1964 р. перша партія цих навантажувачів у кількості 400 шт. була поставлена на Кубу. Для впровадження навантажувача у технологічний процес збирання цукрової тростини та для проведення авторського нагляду за експлуатацією навантажувачів завод відряджав своїх спеціалістів на Кубу до 1988 р. До 1988 р. завод щорічно поставляв на Кубу до 600 навантажувачів ПГ-0,5 СТ.
Паралельно із роботою по створенню кубинського варіанту навантажувача конструктори заводу розробляли і універсальний навантажувач-екскаватор ПЕ-0,8, який був впроваджений у виробництво. На міжнародній виставці “Сучасні сільськогосподарські машини та обладнання”, яка проводилась у Москві у 1966 р., навантажувач був визнаний кращою машиною цього класу. Він залишив позаду відомі фірми Італії, Канади, США.
За великий внесок у розвиток народного господарства країни і в зв’язку із 100-річчям з дня заснування Коломийський завод сільськогосподарських машин був нагороджений орденом “Знак пошани”. Постановою ЦК КПРС та Ради Міністрів СРСР від 22 липня 1982 р. за №684 передбачалось здійснити розширення заводу “Коломиясільмаш” на випуск автономних навантажувачів ПЕА-1,0, які були розроблені спеціалізованим конструкторським бюро заводу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Ремонт верстату круглопильного Ц-6

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок