Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Аналіз та оцінка ефективності інвестиційної діяльності Коломийського району Івано-Франківської області

Аналіз та оцінка ефективності інвестиційної діяльності Коломийського району Івано-Франківської області

Назва:
Аналіз та оцінка ефективності інвестиційної діяльності Коломийського району Івано-Франківської області
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,93 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Аналіз та оцінка ефективності інвестиційної діяльності
Коломийського району Івано-Франківської області.


1. Загальна характеристика економічного розвитку регіону.
Площа області – 13,9 тис. кмІ. Івано-Франківщина (Прикарпаття) знаходиться в передгір’ї Українських Карпат. За характером рельєфу територія області складається з трьох частин: Карпати, Передкарпаття і Придністров’я (рівнинна). Карпати, які охоплюють майже половину області, поділяються на гірські масиви: Горгани, Чорногора, Чивчини і гори Гріняви.
Івано-Франківська область – регіон, багатий на корисні копалини і рекреаційні ресурси. Тут розташована десята частина всіх лісових ресурсів України.
Ресурсною специфікою ґрунтового покриву області є те, що тут зустрічаються майже всі агровиробничі групи ґрунтів. На південному сході області знаходяться великі масиви чорноземів, сприятливих для розвитку сільського господарства.
В області розвідано 160 родовищ 25 видів корисних копалини, які можна віднести до таких груп:
1. Паливно-енергетична сировина (нафта, газ, буре вугілля, торф);
2. Хімічна сировина (кам’яна і калійна солі, сірка, фосфорити);
3. Будівельні матеріали (гіпс, мергелі, мармури, пісковики, глини);
4. Бальнеологічні ресурси (озокерит, мінеральні води).
Загальна протяжність річок області – 1554 км. 35 % річок – гірські, придатні для розвитку водних видів спорту. Тут формуються основні стоки Дністра і Прута. Найбільша річка – Дністер, довжина якої в межах області складає 190 км. Другою за величиною є Прут – ліва притока Дунаю. Річки області мають значні запаси гідроенергетичних ресурсів.
Українські Карпати – багатий на мінеральні води регіон держави. Тут налічується понад 800 джерел мінеральних вод всіх типів. Регіон славиться рекреаційними ресурсами.
У Карпатах росте близько трьох тисяч видів рослин, зокрема понад двох тисяч квіткових, серед яких – 500 лікарських. Настільки ж багатий і різноманітний видовий склад тваринного світу, який налічує близько 400 видів тварин.
Клімат в області помірно континентальний, вологий, переважно з теплим літом і м’якою зимою. Середньомісячна температура липня +18 ?С у рівнинній частині і +12-16 ?С – в горах; у січні відповідно - 4 и - 6 ?С. Річна кількість опадів – від 700 мм на рівнині до 1420 мм в горах.
Область межує з Івано-Франківською, Тернопільською, Чернівецькою, Закарпатською областями України і Республікою Румунія. Івано-Франківська область має 14 районів: Богородчанський, Верховинський, Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський, Тисменицький, Тлумацький.
Коломийський район утворено у 1939 році. Коломия -- місто обласного підпорядкування, районний центр. На його території утворена Коломийська міська Рада народних депутатів. Перша літописна згадка про Коломию датується 1240 роком. В 1405 році місто одержало магдебурзьке право.
Місто Коломия розташоване в південно-східній частині Івано-Франківської обл. на річці Прут (ліва притока Дунаю), Передкарпатській височинній фізико-географічній області та Зовнішніх Карпатах. 48.50 пн.ш., 25.10 сх.д., 243 м. над рівнем моря.
Рельєф Коломиї рівнинно-терасний, загальний похил поверхні на Схід.
Пересічна температура січня -5.50 С, липня +18.60 С.
Період з температурою понад +100 С становить 168-170 днів/рік.
Опадів 620 мм/рік.
Міститься у Коломийському агрокліматичному районі вертикальної кліматичної зональності.
Основна ріка - Прут, в межах міста впадають річки Пістинька, Коломийка, Радилівка, Козачівка, Чорний потік та ін.
Природні багатства, корисні копалини. Коломия та район розташовані в трьох ландшафтних зонах: Придністров'ї, Передкарпатті, Українських Карпатах. Найбільше за площею є дерново-підзолистих суглинкових ґрунтів з різною мірою оглеєння та змитості (65 %). На глибині 25 см. ці грунти містять пр. 2.34 % гумусу, pH сольової витяжки становить в межах 3.9-4.4; підзолені грунти (12 %) - темно-сірі опідзолені, чорноземи опідзолені неоглеєні і глеюваті з різною мірою змитості, гумус дорівнює 2.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Аналіз та оцінка ефективності інвестиційної діяльності Коломийського району Івано-Франківської області

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок