Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Автоматизація технології виробництва металопластикових рам

Автоматизація технології виробництва металопластикових рам

Назва:
Автоматизація технології виробництва металопластикових рам
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,60 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсовий проект
на тему:
Автоматизація технології виробництва металопластикових рам


1.Загальна частина
1.1 Вступ
Всі ми сьогодні - мимоволі експериментатори. Ринкова різноманітність з кожним днем стає все більш тяжким випробуванням для наших гаманців і нервів. Чудасія початку 90-х – металопластикові вікна і двері - перетворилися на звичний атрибут сучасного будівництва і ремонту, що надав нові можливості для будівників і архітекторів.
У всі часи при проектуванні будівель вікнам надавалося велике значення. Розміщення вікон на поверхні стін, їх ритм, розміри отворів, форма перемичок завжди залишалися важливими задачами архітектора в процесі проектування. Для масштабного сприйняття будівель особливе значення надавалося розчленовуванням віконних палітурок. Так створювалися фасади, які завдяки загальному гармонійному враженню відображали смак часу, а в наших сьогоднішніх поняттях представляють певний стиль.
Крім сильного впливу на зовнішній вигляд будівель, вікна вирішальним чином впливають на якість інтер'єрів і комфортність житла. Ні для кого не секрет, що в інтер'єрі вікно займає найважливіше місце. Воно може бути байдужим статистом і підкреслювати загальний стиль, а може стати однією з центральних фігур, задаючих загальну лінію дизайну. У будь-якому випадку роль вікна вельми важлива, оскільки воно неодмінне впливає на атмосферу приміщення, зумовлюючи ритм його життя і зв'язок із зовнішнім світом. Вікна можуть бути виготовлені з різних матеріалів: дерева, металу, полівінілхлориду (ПВХ), з їх комбінацій. Проте серед всієї цієї різноманітності все більшою популярністю користуються вікна, виготовлені з полівінілхлориду (ПВХ). Цей матеріал енергійно витісняє традиційні дерев'яні вікна не тільки в Європі, але і в нашій країні. Достатньо сказати, в Німеччині, країні, де народжується "віконна мода", в житлових будинках встановлено. А в Україні кожне третє вікно, вироблюване сьогодні, виготовлено з ПВХ.
Всі газети пістрявлять оголошеннями з пропозиціями купити вікна. Потенційному покупцю пропонують багатокамерні профілі, енергозберігаючі склопакети, екологічно чисті матеріали, два або три контури ущільнення... Згодіться, що людині недосвідченій не так-то просто розібратися в цьому морі інформації. У споживача виникає серйозна проблема: як зробити правильний вибір серед великої кількості пропозицій від фірм-виробників? Якими критеріями при цьому керуватися? Що дають кінцевому споживачу всі ці технічні вишукування, пропоновані виробником?
Перші зразки сучасних вікон (часто званих "євровікнами") з'явилися в Україні близько 15 років тому: невеликими партіями готові вироби почали завозити з Німеччини і Польщі. Комфорт, який створювали ці чудо-вироби, що зберігають в житлі тепло і тишу, звичайно, був спокусливий, але ажіотажу серед наших співвітчизників не спостерігалося. Головною причиною була висока ціна - якось не вірилося, що вікно може так дорого коштувати. Проте з часом з'явилися вітчизняні виробники ПВХ-окон і вартість виробів істотно знизилася. Новий товар швидко завоював симпатії споживачів, з'являлися всі нові і нові виробництва, а об'єми існуючих росли. Сьогодні металопластикові вікна виготовляють сотні фірм у всіх містах України.


1.2Характеристика і аналіз існуючого технологічного процесу
Старі дерев'яні вікна мали масу вад у вигляді щілин і нещільної стиковки стулки і рами. Проте, з другого боку, саме ці вади і забезпечували природний повітрообмін в приміщеннях. Поступаюче через ці щілини холодне сухе повітря вбирало надмірну вологу, а також перешкоджало випаданню конденсату на поверхні стекол усередині приміщення і віконних укосах.
Спробуємо відповісти на ці питання. Отже, почнемо по порядку.
Полівінілхлорид (ПВХ) - найпопулярніший матеріал для вікон - є одним із старих пластиків. Вперше ПВХ був відкритий в 1835 році хіміком Регнольдом. Але тільки в 1931 році на заводах концерну BASF були одержані перші промислові об'єми цього матеріалу. А перше в світі серійне виробництво вікон з штучних матеріалів під маркою було налагоджено в 1954 році концерном Динаміт Нобель.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Автоматизація технології виробництва металопластикових рам

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок