Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект монтажу засобів автоматизації на рейсмусовому верстаті СР6-8

Проект монтажу засобів автоматизації на рейсмусовому верстаті СР6-8

Назва:
Проект монтажу засобів автоматизації на рейсмусовому верстаті СР6-8
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
8,70 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
КУРСОВИЙ ПРОЕКТ
Проект монтажу засобів автоматизації на рейсмусовому верстаті СР6-8


ЗМІСТ
Вступ СТ.4
1. Загальна частина СТ.6
1.1. Опис обладнання до автоматизації СТ.6
1.1.1. Будова та складові частини верстатів СТ.7
1.1.2. Характеристика і аналіз існуючої схеми управління СТ.10
1.2. Обґрунтування теми проекту СТ.12
2. Проектна частина СТ.13
2.1. Вибір та обґрунтування засобів автоматизації СТ.13
2.2. Вимоги до монтажу засобів автоматизації СТ.15
3. Розрахункова частина СТ.16
3.1. Розрахунок параметрів графіку
виконання монтажних робіт СТ.16
3.2. побудова графіка виконання монтажних робіт СТ.19
4. Оцінка ефективності проекту та висновок СТ.20
Використана література СТ.21
Додатки СТ.22


Вступ
В деревообробній промисловості є велика кількість автоматичних ліній, автоматизованих систем управління обладнанням і технологічними процесами, інформаційно – вимірювальних систем.
Виробництво електротехнічного обладнання і електроконструкцій включає виготовлення, монтаж і збирання приладів, апаратів, пристроїв і електричних кіл. Ці роботи виконують слюсарі, електромонтажники. Особливість цієї професії в різнохарактерності комплексу знать уміння і навиків. З одного боку, вони повинні знати і вміти виконувати слюсарні роботи, пов’язані з обробкою і збиранням металоконструкцій, а з другого – знати прилади, їх збирати, монтувати в шафах, регулювати і в доповнення до обладнання в цехах промислових підприємств.
Сучасна технологія монтажу базується на широкому введенню індустріальних методів з максимальним використанням комплектних і великоблочних електротехнічних пристроїв заводського виготовлення, збирання монтажних вузлів і блоків в майстернях електромонтажних заготовок, а також різних механізмів і пристосувань для обробки проводів і кабелів, збирання вузлів електропроводок на поточних лініях.
Робітнику необхідні широкі технічні знання: його робота із впровадженням автоматизованого обладнання стає дедалі легшою.


Висока якість та безпека монтажних робіт, найменші трудозатрати можуть бути забезпечені, якщо електромонтажник має достатню теоретичну підготовку і володіє практичними навиками, добре знає технологію монтажу і послідовність операції (прийоми їх виконання), основи організації і підготовки робіт, а також пристрій і особливості експлуатації механізмів, інструментів і пристосувань.
В даному КП опрацьовано роботу верстата моделі СР6-8, запропоновано заходи щодо автоматизації його роботи та розроблено технологію монтажу вибраних ЗА. Монтажні роботи виконуватимуться відповідно до розробленого графіку.


1. Загальна частина
1.1. Опис об’єкта до автоматизації
Рейсмусові верстати призначені для плоского фрезерування брускових щитових деталей і з деревини на задану товщину. Вони можуть бути односторонні, коли мають тільки один верхній ножовий вал і двохсторонні, коли мають два ножових вала, розміщених один з верху, другий знизу обробляючої заготовки.
З найбільшою шириною оброблюваного матеріалу рейсмусові верстати діляться на легкі /Вмах=315мм/, середні /Вмах=630…800мм/ і важкі /Вмах 1250мм/.
Рейсмусові двосторонні верстати призначені для оброблення деталей в розмір за товщиною зняття шарів деревини послідовно з двох боків. Залежно від розміщення кожних валів і способу базування розрізняють три основні схеми таких верстатів: фуговально-рейсмусову, рейсмусово-фуговальну і дворейсмусову.
Рейсмусовий верстат на виробництві обслуговує верстатник, який керує верстатом та подає у нього заготовки, які складає в штабелі при дренажному струганні або передає верстатнику для повторного стругання.
З односторонніх і двосторонніх рейсмусових верстатів найбільшого поширення отримали односторонній рейсмусові верстати.


1.1.1. Будова та складові частини верстата
Верстат моделі СР6-8 включає такі механізми:
Механізм різання містить ножовий вал з нормалізованим клиновим кріплення ножів в пазах корпуса вала круглого перерізу. Ножовий вал розміщений над столом, по якому проходить заготовка, він знімає з неї зверху залишки деревини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Проект монтажу засобів автоматизації на рейсмусовому верстаті СР6-8

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок