Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розрахунок показників сушильного агрегату на базі сушильної камери УЛ – 2

Розрахунок показників сушильного агрегату на базі сушильної камери УЛ – 2

Назва:
Розрахунок показників сушильного агрегату на базі сушильної камери УЛ – 2
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,07 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Розрахункова робота
на тему: „Розрахунок показників сушильного агрегату на базі сушильної камери УЛ – 2 „


Зміст
Вступ.
1.Вибір режимів сушіння
1.1Розрахунок тепловологообробки
2. Розрахунок тривалості сушіння і обороту камер
3. Перерахунок об’єму фактичного пиломатеріалу в об’єм умовного матеріалу
4. Розрахунок річної продуктивності камери в умовному матеріалі
5. Розрахунок необхідної кількості сушильних камер.
6.Вибір розрахункового матеріалу.
7. Визначити параметри агента сушіння на вході і виході зі стосу.
8. Опис технологічного процесу сушіння
8.1 Транспортування сирих пиломатеріалів в сушильний цех
8.2 Формування штабелів для сушіння
8.3 Транспортування сушильних штабелів в середині цеху
8.4 Опис конструкції камери
8.5 Пуск і завантаження камери
8.6 Технологічні етапи сушіння пиломатеріалів.
8.7 Контроль і регулювання параметрів агента сушіння.
8.8 Контроль вологості деревини в процесі сушіння.
8.9 Показники якості сушіння.
8.10 Розформування висушених штабелів.
9.Техніко-економічні показники


Вступ.
Одним із факторів підвищення якості пиломатеріалів є їх сушіння (видалення вологи із різних шарів деревини шляхом випаровування ).Це обов’язковий етап технологічного процесу лісопильного і деревообробного виробництва. Воно являється енергомістким процесом, пов’язаним з значними витратами палива, пари, а також електроенергії.В результаті сушіння деревина із природнього матеріалу перетворюються в промисловий матеріал, який відповідає різноманітним вимогам, котрі вимагаються від нього в різних виробничих і побутових умовах.
При зменшенні вологості деревини покращуються її фізико механічні і експлуатаційні властивості. Деревина, яка містить велику кількість вологи легко уражається грибами , в результаті чого вона загниває. Суха ж деревина відрізняється великою стійкістю до різних уражень. Зменшення вологості деревини приводить до зменшення її маси і одночасному підвищенню міцності. Суха деревина на відміну від вологої легко піддається обробці. Таким чином, сушіння проводять з метою: попередження деформації деталей ; запобігання від псування ; збільшення міцності і підвищення якості обробки.
В галузі сушіння деревини за останні роки досягнуто певних успіхів: збільшилась потужність камерного сушіння за рахунок введення в експлуатацію нової вітчизняної і зарубіжної техніки; організовано серійне виробництво збірно-металевих камер періодичної діїї; на лісопильно-деревообробних підприємствах майже в два рази зменшилась кількість низькопродуктивних камер старих типів, збільшився рівень механізації навантажувально-розвантажувальних і транспортних робіт; запроваджені нові лінії сушіння з підвищеною висотою штабелів.
Одночасно із збільшенням потужностей камерного сушіння пиломатеріалів на лісопильних підприємствах значно підвищились вимоги до якості висушеного матеріалу, розробляються і вводяться нові оптимальні режими сушіння. Їх впровадження дало можливість більш чітко керувати процесом сушіння і забезпечити високу якість висушеного матеріалу. Також слід відмітити такий факт, що промислове сушіння деревини відноситься до галузі виробництва, технологічний процес якої практично не впливає на забруднення навколишнього середовища.
Поряд з досягнутими успіхами в галузі сушіння все ще є недоліки і не вирішені питання. Об’єм сушіння не в повній мірі задовільняє потреби в сухих пиломатеріалах. Якість сушіння пиломатеріалів на деяких підприємствах знаходиться на невисокому рівні, спостерігається покороблення деревини, перехід із високих в більш низькі сорти, нерівномірність просихання пиломатеріалів по об’єму штабеля. Це зумовлене не дотриманням всіх норм і параметрів процесу сушіння.
Але незважаючи на ці недоліки сушіння все одно є невід’ємною операцією в переважній більшості технологічних процесів деревообробки
1.Вибір режимів сушіння
Залежно від вимог, які ставлять до якості висушених пиломатеріалів, вони можуть висушуватися режимами різних категорій за температурним рівнем: м’якими (М), нормальними (Н), форсованими (Ф) і високотемепературними (ВТ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Розрахунок показників сушильного агрегату на базі сушильної камери УЛ – 2

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок