Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Поліпшена штукатурка по залізобетону. Пофарбування металевих поверхонь

Поліпшена штукатурка по залізобетону. Пофарбування металевих поверхонь

Назва:
Поліпшена штукатурка по залізобетону. Пофарбування металевих поверхонь
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,19 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ПИСЬМОВА РОБОТА НА ТЕМУ:
1. Поліпшена штукатурка по залізобетону 2. Пофарбування металевих поверхонь


З М І С Т
І - РОЗДІЛ
ЗНАЧЕННЯ ВИБРАНОЇ ПРОФЕСІЇ
II - РОЗДІЛ
РОЗРАХУНКОВО-ПОЯСНЮЮЧА ЧАСТИНА
2.1. Призначення і коротка характеристика даної роботи
2.2. Технічні вимоги до виконання даної роботи
2.3. Характеристика необхідних матеріалів та вимоги до них
2.4. Підсумок витрат матеріалів на виконання даної роботи
2.5. Коротка характеристика інструментів та обладнання
2.6. Карта технологічного процесу
2.7. Послідовність виконання даної роботи
III РОЗДІЛ
МАЛЯРНІ РОБОТИ
IY РОЗДІЛ
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОНАННІ ДАНОЇ РОБОТИ
У РОЗДІЛ
Використана література
Р О З Д І Л І
ЗНАЧЕННЯ ВИБРАНОЇ ПРОФЕСІЇ
Будівництво - одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій : монтажники, малярі, столярі, штукатури, мулярі тощо.
Професія упоряджувальника досить почесна на будівництві. Високо кваліфікований штукатур, наприклад, здатний крім звичайної виконувати кольорові декоративні штукатурки, а маляр оздоблювальні трафаретом, накатом, під камінь, під дерево, набриск, витягування фільонок та інші роботи. Штукатурні та малярні роботи приносять радість людям якщо кваліфіковано виконано. Маляр захищає метал від корозії, дерево від гниття, штукатурку від проникнення вологи. Колір емоційно діє на стан людини створюючи комфорт.
Дослідження показали, що колір приміщень і пофарбування обладнання впливають на продуктивність праці людини.
Світлозелений колір - заспокоює нервову систему.
Оранжевий і жовтий - при необхідності привертає увагу.
У загальному обсязі будівництва опоряджувальні роботи займають значну частину, тому зниження їхньої вартості і трудомісткості має важливе значення для інтенсифікації будівництва і можливе лише за умов максимального застосування в роботі сучасних опоряджувальних машин і механізмів, нових матеріалів і форм організації праці.
Великопанельне і великоблокове будівництво зменшує обсяг опоряджувальних робіт безпосередньо на будівельному майданчику. Значну частину цих робіт виконують на заводах, застосовуючи тут механізацію і автоматизацію, можна досягти значного зниження трудомісткості опоряджувальних операцій. Підвищенню продуктивності праці, поліпшенню якості і зниженню собівартості будівельних робіт сприяють також нові форми та методи наукової організації праці (НОП): створення комплексних механізованих бригад, застосування нових пристроїв, уміле використання технологічних карт, карт трудових процесів тощо. Підвищення якості виконуваних робіт залежить від кваліфікації, ініціативи кожного робітника, сумлінного ставлення до своїх обов’язків правильної організації праці в бригаді.
Нині на будівельних майданчиках працюють тисячі опоряджувальників, багато з них закінчили професійно-технічні училища. Для успішного виконання завдань кожен будівельник, зайнятий на опоряджувальних роботах має добре опанувати технологію іх виконання, будову і роботу застосовуваних машин і механізмів, передові методи організації праці.
РОЗДІЛ II
РОЗРАХУНКОВО-ПОЯСНЮЮЧА ЧАСТИНА
2.1. Призначення і коротка характеристика даної роботи
2.2. Технічні вимоги до виконання даної роботи
2.3. Характеристика необхідних матеріалів та вимоги до них
2.4. Підрахунок витрат матеріалів на виконання даної роботи
2.5. Коротка характеристика інструментів та обладнання
2.6. Карта технологічного процесу.
2.7. Послідовність виконання даної роботи.
2.1. ПРИЗНАЧЕННЯ 1 КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ДАНОЇ РОБОТИ
Штукатурення - це процес нанесення на поверхню штукатурного розчину. Залежно від складу розчину розрізняють штукатурки звичайні та декоративні. Шар штукатурки вирівнює поверхню конструкції, надаючи приміщенню або фасаду будівлі завершеного вигляду. Крім того, він поліпшує звуко- і теплоізоляційні якості конструкції, захищає зовнішні стіни від руйнівної дії атмосферних факторів. Дерев’яні конструкції після штукатурення стають важкогорючими.
Штукатурний розчин, нанесений на поверхню залежно від того, який в’яжучий матеріал входить до його складу, твердне під дією повітря вологи та інших факторів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Поліпшена штукатурка по залізобетону. Пофарбування металевих поверхонь

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок