Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Кекс двоколірний

Кекс двоколірний

Назва:
Кекс двоколірний
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,61 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Дипломна робота
на тему:
Кекс двоколірний


Зміст
1.Вступ.
2.Технологічна частина.
2.1. Загальні відомості.
2.2. Організація робочого місця
2.3. Виріб устаткування
2.4. Товарознавча характеристика сировини
2.5. Технологія приготування
2.6. Санітарні вимоги
3. Охорона праці.
4. Література.


„Затверджую"
Заступник директора
з навчально-виробничої роботи
_______ _____________
підпис прізвище
Міністерство освіти і науки України
Вище професійне училище № 14 м. Коломия
Завдання
на дипломну роботу учня ІІІ курсу групи №320
професія: кухар-кондитер
В дипломній роботі розробляються:
Текстова частина
І.Вступ.
ІІ. Технологічна частина.
2.1. Загальні відомості.
2.2. Організація робочого місця.
2.3. Виріб устаткування.
2.4.Товарознавча характеристика сировини.
2.5. Технологія приготування.
2.6. Санітарні вимоги.
ІІІ. Охорона праці.
ІV. Література.
Творча частина:
Дата видачі_________________________________
Дата закінчення_____________________________
Керівник _________ _______________
підпис прізвище
Учень 320 групи _______________________ Волощук Х.А.


Вступ
Технологія приготування їжі – це спеціальна дисципліна, яка вивчає способи, обробки харчових продуктів і приготування страв та кулінарних виробів.
Приготування їжі називають кулінарією. Слово «кулінарія» походить від латинського слова «culling» кухня й означає кухонна або кухарська страва.
Харчування – одна із основних життєво необхідних умовах існування людини. Здоров’я людини її працездатність і настрій. Нормальний розвиток, значною мірою залежить від харчування.
Кількість, якісь, асортимент споживаних харчових продуктів, своєчасність і регулярність приймання їжі мають важливе значення для життєдіяльності організму. «Хороший кухар вартий лікаря» - говорить народне прислів’я. Цими словами підкреслюється тісний зв’язок між смачно приготованою різноманітною їжею і здоров’ям людини.
Майстерність приготування їжі є однією з найдавніших галузей людської діяльності. Сучасний великий досвід обробки харчових продуктів і приготування із них страв накопичувався протягом багатьох віків.
Для знаходження їжі первісні люди об’єднувались у племена разом займались мисливством, землеробством. Однакові умови життя, спілкування людей між собою привели до створення однакових форм матеріальних і духовних культур, одягу, посуду, їжі, обрядів, вірувань.
Примітивна кулінарія, якою вона була у первісних народів пройшла довгий і важкий шлях свого розвитку, перш ніж нарешті. Перетворилась у вишукану кулінарну майстерність, увібравши в себе досягнення сучасної науки і техніки.
У 1779 р. в Росії була видана перша оригінальна кулінарна книга «Товарные записки» С.Друковцева, в якій автор вказував тільки назви російських національних страв.
Особливе зацікавлення викликав «Словарь поваренный» В.Левшина, виданий 1795 р., в якому поряд з рецептами французької німецької, голландської, англійської кухні.
Послідовникам вивчення народної кухні стала К.Авдєєва. В її праці «Ручная книга роськои опытнои хазяйки», яка вийшла в 1842 р., зазначалось: «Не зневажаючи ні німецької, ні французької кухонь. Думаю, що для нас у всіх відношеннях здоровіше і корисніше російське, рідне, те до чого ми звикли, те, що здобуто досвідом століть, передано від батьків до дітей і виправдовується місцевістю кліматом, способом життя. Добре запозичувати чуже, хороше, але свого залишати не слід, завжди належить його вважати всьому основою».
Про мистецтво кулінарії писали мислителі Древньому Риму Греції і Сходу. Особливо багато кулінарних книг видавалось у Франції, в ХVІІІ-ХІХ ст. придворними кухарями аристократичним домів.
Засновником російської наукової кулінарії слід вважати Д.В.Канишина, пропагандиста, раціонального харчування і тонкого знавця, кухарської справи, автора відомої книги «Енциклопедія питания» 1885 р.
В «Енциклопедия питания» вперше довалися фізиком обґрунтування, деяких кулінарних процесів, описувалась історія харчування і підприємства, раціонального харчування.
Кулінарія довгий час залишалась кухарською справою, мистецтвом окремих людей, наукові основи не були розроблені, не було технічної бази.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Кекс двоколірний

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок