Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Модуль кольору МЦ-3. Характерні несправності та їх усунення.

Модуль кольору МЦ-3. Характерні несправності та їх усунення.

Назва:
Модуль кольору МЦ-3. Характерні несправності та їх усунення.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,40 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КУРСОВА РОБОТА
Тема: Модуль кольору МЦ-3. Характерні несправності та їх усунення.


ЗМІСТ
Вступ
Модуль кольору МЦ-3, його призначення.
Канал яскравості і вихідні відео підсилювачі.
Схема режекції і виключення кольору.
Формування імпульсів гасіння.
Система упізнавання кольору та кольорові синхронізації.
Типові пошкодження МЦ-3 та їх усунення.
Технологія настройки МЦ-3.
Установка режиму мікросхеми Д1.
Настройка контура режекції В4 попередніх спотворень.
Настройка системи кольорової синхронізації.
Настройка детекторів кольорорізницевих сигналів.
Регулювання балансу білого.
Регулювання пристрою обмеження струму променя.
Безпека праці при ремонті телевізорів.
Вентиляція.
Освітлення.
Протипожежна безпека.
Список літератури.


ВСТУП
Уніфіковані стаціонарні кольорові телевізори ЗУСЦТ являються основною моделлю, випущеною вітчизняною промисловістю. Видозміни цієї моделі на кінескопах з розміром екрану по діагоналі 51, 61 і 67 см виготовляються різними заводами під назвами “Електрон Ц-280”, “електрон Ц-282”, “Рубін-Ц266”, “Рекорд Ц-381”, “Фотон-2762 та інші.
В них використовуються кінескопи з пленарним розміщенням електронних променів (кінескопи із само зведенням), строкова розгортка на транзисторах, імпульсний модуль живлення.
Уніфіковані стаціонарні К. телевізори ЗУСЦТ повністю повинні на мікросхемах і транзисторах. Від більш ранньої моделі вини відрізняються меншим числом дискретних радіодеталей, меншою споживаючою потужністю і металоємкістю і більш високою надійністю. Цьому сприяє вживання більш нових мікросхем. Конструкцією телевізора передбачено поділ йою на уніфіковану і не уніфіковану частини. Уніфікована частина складається з базового шасі (моношасі), касетно-модульного типу, розрахованого для моделей 3-х типів на кінескопах з розміром по діагоналі 51, 61, 67 см. Воно об’єднує тир касети – обробки сигналів, розгорток і імпульсного живлення. На касетах розміщені 5 модулів - радіоканалу (МRК), кольору (МЦ), строкової (МС) і кадрової (МК) розгорток, а також живлення (МП).
До не уніфікованої частини телевізорів відносять блок управління (БУ). Несучим елементом конструкції є дерев’яний корпус, виконаний з плит ДСП і обклеєний ззовні синтетичною плівкою.
До дна корпусу на двох кронштейнах кріпиться моношасі. Воно складається з 2-х рамок, з’єднаних двома планками зверху і знизу. Конструкція кронштейнів дозволяє встановлювати шасі в робоче положення (вертикально) ва два ремонтних положення: під кутом 60 і горизонтально.
В телевізорах ЗУЦТ, де застосовується кінескоп 61 ЛКЧУ, на лівій боковій стінці корпусу є прямокутна відкидна дверка до доступу до блоку зведення.
В лівому нижньому куті закріплений пластмасовий кронштейн, на якому встановлені антенні гнізда МХ і ДМХ і мережеві запобіжники.


ІІ. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА.
Описова частина.
МЦ-3 являється одним із основних функціональних пристроїв кольорового телевізора, від якого суттєво залежить якість як чорно-білого так і кольорового зображення.
Він призначений для підсилення сигналів, компенсації високочастотних попередніх спотворень, синхронізації і детектування сигналів кольору, формування імпульсів гасіння, формування сигналів основних кольорів. Крім того в модулі кольору МЦ-3 формується сигнал яскравості здійснюється електронне регулювання яскравості, контрастності, насиченості кольорів. Режекція сигналу кольору при прийомі чорно-білих зображень, а також обмеження струму променів кінескопа. МЦ-3 – відрізняється від М-Ц-2 схемною побудовою каналу яскравості, вихідних відео підсилювачів, пристроєм режекції і каскадом формування імпульсів гасіння.
Канал яскравості і вихідні відео підсилювачі.
Повний кольоровий телевізійний сигнал через контакт 1 поступає на RЗ і через нього на ежекторний фільтр L2, C2, L2, C3, який керується ключовим каскадом на транзисторі VT1.
Після подавлення кольорових під несучих ПКТС перетворюється в сигнал яскравості. Із виходу фільтра подається через узгоджуючий ланцюг R10, R11, C7 подається на лінію затримки SL1 вона затримує сигнал на 0,33 мкс.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Модуль кольору МЦ-3. Характерні несправності та їх усунення.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок