Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Технологія виготовлення віконних блоків роздільного типу.

Технологія виготовлення віконних блоків роздільного типу.

Назва:
Технологія виготовлення віконних блоків роздільного типу.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,10 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Технологія виготовлення віконних блоків роздільного типу.


ПЛАН
І. Вступ.
ІІ. Технологічна частина.
Опис виробу, конструкція і матеріали.
Загальний вигляд (рис.)
Виготовлення віконних блоків.
Складання віконних блоків.
ІІІ. Заходи з охорони праці.


І. ВСТУП
З давніх часів деревину використовували, як будівельний матеріал. Деревина володіє цінними якостями, такими як:
достатньо висока механічна стійкість;
низький рівень теплопровідності;
має невелику об’ємну масу;
легко піддається обробці;
хімічно стійка у взаємодії з кислотами, солями, мастилами і т. і.;
При нормальних умовах експлуатації дерев’яні конструкції зберігаються багато років. В будівництві всіх видів виробничих, житлових, громадських будівель і споруд, використовують деревину.
З неї виготовляють дерев’яні будинки, елементи підлоги, в тому числі і паркет, плінтуси, об наличники, віконні і дверні блоки, панелі, перегородки, тамбури і таке інше.
Великого розвитку набули дерев’яно-клеєнні конструкції, які використовуються в житлових, громадських і в сільських виробничих будівлях, а також при спорудженні підприємств з хімічно-агресивним середовищем. Використання клеєних конструкцій дозволяє використовувати відходи для їх подальшого склеювання і використання в столярних виробах, наприклад бруски дверних коробок.
Столярно-будівельні деталі і вироби виготовляють на деревообробних підприємствах поточним методом з використанням півавтоматичних і автоматичних ліній. На будівельні майданчики, столярні вироби, фрезерувальні вироби. елементи паркетної підлоги поступають у готовому вигляді. Віконні і дверні блоки поступають на будівництво укомплектованими, пофарбованими і заскленими, завдяки чому набагато спрощується робота по заповненню пройомів різного типу і зводиться до встановлення готових віконних і дверних блоків.
Велике значення надається раціональному використанню деревини шляхом максимального використання дерев’яних відходів для їх подальшого перетворення в технологічну тріску, яку використовують для виготовлення деревоволокнистих і деревостружкових плит.
Ці плити використовуються у будівництві в якості облицювального матеріалу, для укладання підлоги, виготовленню дверей різних конструкцій.
Завдяки цій технології обробки відходів значно підвищилась кількість виготовленої продукції і стали набагато економніше використовуватись матеріальні ресурси. Завдяки цьому рівень житлового забезпечення значно підвищився і умови проживання відповідно зросли.


ІІ. ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА.
Для того, щоб конструкція з дерева була міцною і могла витримати зміни температур, зміну рівня вологості, потрібно точно визначити місце, розміри і розташування конструкції і розрахувати потрібну кількість і якість деревини, з якої буде виготовлятись вже готова продукція. І тільки тоді коли узгоджено і проведено повний аналіз, можна приступати до виготовлення і зборки дерев’яних конструкцій.
Дерев’яні конструкції на будівництво поступають у вигляді готових елементів. Дерев’яні конструкції і вироби на будівництві приймають при наявності паспорта, специфікації і шляхом поверхневого огляду. При цьому перевіряють відповідність до вимог згідно проекту, точність виконаних деталей, роз’ємів і списків і т.п.
Однак столярі також виконують зборку віконних і дверних блоків, установку, монтаж вбудованих шаф, підвіконників, перегородок, тамбурів, встановлюють плиту і здійснюють укладку паркету і т. і.
Після виконання перевіряють наскільки якісно і міцно зроблена робота у відповідності до встановлених норм з врахуванням допустимих відхилень.
2.1. Опис виробу, конструкція і матеріали.
Віконний блок складається з віконної коробки і віконних перегородок, які включають віконні рамки, фрамугу, кватирку.
Віконна рамка складається з двох вертикальних і двох або трьох горизонтальних брусків, пов’язаних між собою в раму за допомог шипових з’єднань, клею і нагелів. В рамках, які мають великі розміри, ставлять горизонтальні бруски, ще їх називають – горбильки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Технологія виготовлення віконних блоків роздільного типу.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок