Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Відцентровий консольний насос для

Відцентровий консольний насос для

Назва:
Відцентровий консольний насос для
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,12 KB
Завантажень:
101
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КУРСОВА робота
Тема: Відцентровий консольний насос для
перекачування рідини


Зміст
стор.
вступ | 4
1 загальна частина | 5
Консольні відцентрові насоси
Особливості консольних насосів в залежності від виду перекачуваної рідини. Їх параметри та конструкція. | 5
7
2 Розрахункова частина | 14
2.1 Підбір насоса | 14
2.2Визначення коефіцієнту швидкохідності | 15
2.3 Побудова планів швидкостей на вході і виході робочого колеса. Визначення розмірів робочого колеса |
17
2.4 Визначення допустимої висоти всмоктування | 20
2.5 Перерахунок характеристики насоса при збільшенні частоти обертання вала насоса |
21
3 Спеціальна частина
3.1 Аналіз роботи і конструктивні різновиди робочого колеса, підводу і відводу | 22
3.2 Вдосконалення протічної частини з метою регулювання подачі | 28
Висновки | 31
Перелік посилань на джерела | 32


Вступ
Нафтогазовидобувні підприємства оснащені необхідним сучасним обладнанням, асортимент якого постійно поповнюється. Йде постійний процес технічного переоснащення галузі, який полягає в автоматизації технологічних процесів, впровадженні автоматизованих систем управління на нафтогазовидобувних підприємствах тощо.
В нафтовидобувній промисловості застосовується різноманітне насосне обладнання, яке призначене для підйому рідини з свердловини, транспортування її на поверхні землі. Постійно вдосконалюються і збільшується номенклатура обладнання для підтримування пластового тиску (насоси водозабору, насосні станції нагнітання і т.д.), випускаються установки для теплової дії на привибійну зону і гідравлічного розриву пласта.
Особливу роль при цьому відіграють відцентрові насоси. Відцентрові насоси широко застосовують в нафтовидобувній промисловості. Ними оснащені багатодебітні свердловини для підйому з них пластової рідини, системи транспортування по промислу нафти і пластової рідини, установки підготовки нафти, установки для закачування води в нафтоносні пласти. Особливо ефективні насоси лопатеві насоси при переміщенні відносно великих мас рідини.
Відцентрові насоси порівняно з іншими типами насосів прості конструктивно, компактні та дешеві. Вони зручні для безпосереднього з’єднання з валами електродвигунів, швидкохідних турбін. Подача рідини відцентровими насосами легко регулюється в широких межах.
В даній курсовій роботі розглянуто питання вибору і розрахунку основних параметрів консольного відцентрового насоса для перекачування нафти.


1 основна частина
1.1 Консольні відцентрові насоси
Робота лопатєвого насоса основана на силовій взаємодії лапаті, що обертається, з рідиною, що її обтікає. В результаті такої взаємодії рідині передається енергія і виконується робота по її переміщенню. Принцип роботи лопатєвих насосів наступний (рисунок 1.1): рідина поступає в патрубок 1 і дальше в робоче колесо 2, в якого між дисками 3 і 4 є лопаті 8; диск 4 з’єднаний з валом ступицею 5 і шпонкою 6; вал приводить колесо в обертання; рідина нагнітається робочим колесом у відвідний канал 9, який закінчується дифузором 10.
Можна виділити три основних типи лопатєвих насосів з різними способами передачі енергії від лопаті до рідини: відцентровий; осьовий і вихревий [1].
В робочому колесі відцентрового насоса використовуються лопаті, які утворюють канали, направлені від осі насоса до його периферії. В осьовому насосі лопаті утворюють канали, направлені вздовж осі насоса. В вихревому насосі лопатками створюється вихревий рух рідини між двома каналами, один з яких розташований в корпусі насоса, а інший утворений лопатками робочого колеса. Крім цього існують діагональні або напівосьові насоси, які мають признаки відцентрового і осьового насосів.
Насоси класифікують:
за розташуванням осі вала – на горизонтальні і вертикальні;
за числом робочих коліс – на одноколісні і багатоколісні; останні можуть мати колеса, діючі послідовно (багатоступеневі насоси) чи паралельно (багатопоточні);
за способом з’єднання з двигуном – на моноблочні (робоче колесо посаджене на вал двигуна); насоси, вали яких з’єднані з валами двигунів муфтами; приводні (з’жднані з валом двигуна через редуктор, за допомогою пасової передачі тощо).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Відцентровий консольний насос для

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок