Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Житлове приміщення

Житлове приміщення

Назва:
Житлове приміщення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,13 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота
на тему: Житлове приміщення


Зміст
1 Вступ
2 Історія розвитку дизайну, предметна творчість
3 Композиційне вирішення
4 Технологічна частина
5 Економічна частина
6 Додатки
7 Висновок
8 Список використаної літератури
Вступ
Історія розвитку дизайну, предметна творчість
Композиційне вирішення
Технологічна частина
Економічна частина
Додатки
Висновок
Список використаної літератури
Технологічна частина
При переплануванні кухні передбачається руйнування перегородки між кухнею та коморою. При переплануванні дитячої передбачається руйнування балконних перил та дверної балконної рами виходу на балкон. Для цього застосовуються відповідні інструменти(бури, дрилі, перфоратори та ін). далі здійснюється нове настелення підлоги, опорядження стін, реконструкція стелі, нове розміщення освітлювальних приладів, монтаж нового вікна на місці балконної ніші, монтаж дерев’яних полиць та поверхні столу в дитячій.
Для оздоблення стін кухні використовуються шпалери, стін дитячої – шпаклівки, грунтівки, штукатурки, водоемульсійні фарби. В конструкціях стелі використовується гіпсокартон, закріплений на алюмінієвих профілях саморізами. Для настилу підлоги використовується ламінат. В дитячій за допомогою гіпсокартона здійснюється конструкція арки. В балконній ніші, на місці балконних перил, від підлоги до стелі, монтується пластикове вікно, з використанням будівельної піни для усунення щілин. В робочій та відпочинковій зоні кріпляться до стін на металевих тримачах полиці та поверхня столу, виготовлена на замовлення згідно відповідних креслень. В конструкцію стелі, підлоги відпочинкової зони, барної стійки та полиць, за допомогою спеціальних інструментів, врізаються лампочки освітлення. Здійснюється демонтаж опалювальної батареї, яка розміщена безпосередньо під поверхнею столу, розміщується біля протилежної стіни із відповідними віддушинами та гарною вентиляцією, що запобігає нагріванню столу та виникненню дискомфорту(використовується газо-зварка). За допомогою гіпсокартону здійснюється виготовлення ніш на стінах з округлими арками. В ніші монтуються дзеркала, освітлювальні прилади, вентиляційні витяжки, що з’єднюються з вентиляційною шахтою туалетної кімнати.
Шпалери, передбачені для стін кухні, повинні відповідати певним вимогам. Існують різні типи шпалер: тонкі одношарові паперові шпалери мають назву симплекс, а ті, що складаються з двох шарів – дуплекс. Симплекс – найбільш простий варіант паперових шпалер. Вони являють собою папір різної щільності з нанесеним малюнком. Існують різноманітні варіанти: від абстрактних композицій до чуттєвих букетів. Є тиснені або рельєфні шпалери, що мають ті ж властивості, що і звичайні, але різноманіття їх фактури дозволяє зробити візерунок виразнішим. Симплекс потребує майже ідеальних стін. Які перед наклеюванням шпалер потрібно ретельно вирівняти і прошпаклювати. Перед кріпленням шпалери необхідно змочувати клеєм, а потім розправляти на стіні. Змочений папір розтягується. А при висиханні зменшується, що звичайно призводить до цілого ряду проблем – від неточної підгонки по краях до пухирців і розводів. Дуплексні шпалери в цьому плані майже невразливі. Часто вони вкриті спеціальним складником, що підвищує світло- та вологостійкість. Іноді у них додають подрібнені відходи деревини, внаслідок чого вони набувають додаткової декоративності і стають схожі на японський папір, виготовлений вручну. Також вологостійкі дуплексні шпалери з латексним покриттям, витримують 15-20 вологих протирань. Вони можуть застосовуватись для кухні та прихожої.
Паперові вологостійкі шпалери від звичайних відрізняються водовідштовхуючою здатністю. Різновидом цінних видів шпалер є лінкруст. Він має паперову основу, але на відміну від звичайних шпалер покривається тонким шаром маси, що складається з лоноксинової, хлорвінілової та інших мастик з наповнювачами. Ці шпалери довговічні, можуть розмальовуватись масляними фарбами і дозволяють легко підтримувати чистоту поверхні стін, порівняно зі звичайними шпалерами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Житлове приміщення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок