Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Аналіз організації виробництва блоків живлення

Аналіз організації виробництва блоків живлення

Назва:
Аналіз організації виробництва блоків живлення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,61 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Аналіз організації виробництва блоків живлення.


ЗМІСТ
вступ
1. теоретична частина
характеристика існуючих джерел живлення
1.2 попередня оцінка параметрів блоку живлення
1.3 обґрунтування вибору структурної схеми
1.4 опис роботи блоку живлення по його структурній схемі
1.5 обґрунтування вибору елементної бази
2. конструкторсько-технічна частина
розробка електричної принципової схеми
опис роботи блоку живлення по електричній принциповій схемі
розрахунок елементів схеми
конструктивні особливості виробу
3. експериментальна частина
визначення величини вимірної напруги
дослідження динамічної характеристики блоку живлення
дослідження вихідної потужності і потужності споживання я використовував слідуючи схему з’єднань вимірювальних приладів і блоку живлення
організація виробництва
підготовка виробництва виробу
технологія виготовлення виробу
економічна частина
коротка характеристика собівартості продукції
розрахунок собівартості виготовлення блоку живлення
охорона праці
висновки
список використаних джерел


ВСТУП
Інтенсифікація сучасного виробництва є неможливою без прискореного розвитку приладобудування, обчислюваної техніки, радіотехніки. Каталізатором розвитку цих галузей є розвиток електроніки і мікроелектроніки.
Розвиток електроніки розпочався з використанням електровакуумних приладів.
Першими електровакуумними приладами, які знайшли широке використання, були освітлювальні лампи розжарення. Заслуга у винайдені і створенні дослідних взірців такий електровакуумних ламп належить російському електротехніку Я.М. Лодигіну.
Послідуюче вдосконалення виробництва освітлювальних ламп призвело до створення матеріальної бази, яка відіграла велику роль в розвитку електровакуумної техніки і в випуску нових видів електровакуумних приладів.
Появі електровакуумних приладів, дія яких побудована на використанні явищ, зв’язаних з проходженням струму через вакуумний проміжок, передували ряд важливих відкриттів.
Так в 1893 р. відомий американський вчений і винахідник Т.Едісон відкрив явище випускання електронів розігрітим в вакуумі катодом, яке пізніше було названо явищем термоелектронної емісії.
В 1888 р. російським фізиком, професором Московського університету А.Г.Столєтовим вперше було виявлено явище випускання електролітів металом під впливом падаючого на нього сонячного світла. Це явище було названо явищем фотоелектронної емісії.
В послідуючі роки вчені багатьох країн приділяли велику увагу глибоким і всестороннім дослідженням електронних явищ в вакуумі.
зародження електронної техніки ознаменувало початок створення радіотехніки. Знаменитою подією в історії розвитку радіотехніки було обгрунтування можливості передачі електричних сигналів на відстань нашим співвітчизником Г.Пулюєм і створення в 1885 р. першого в світі радіопередавача і радіоприймача. Подальше радіотехніка і електротехніка розвивалась сумісно і в наш час перетворились в комплексну науку, яка називається радіоелектронікою.
Перша електронна лампа – діод була виготовлена англійцем Д.П.Флемінг–ом в 1904р. Пізніше американець Лі-де-Форест ввів в електричну лампу Едісона нерухому сітку і створив електронну лампу-тріод, яка мала здатність не тільки підсилювати а й генерувати електричні сигнали.
В 1909 р. був виготовлений і введений в експлуатацію ртутний вентиль,в в1910 р. П.Я.Лошанський створив електронно-променеву трубку.
Перша електронна лампа в Росії була виготовлена Н.Д.Папалексі в 1913 р.
З цього періоду і починається виробництво електронних ламп в нашій країні. В 1918 р. Була створена Нижньо-Новгородська радіолабораторія, в якій радянські вчені і інженери М.А.Бонч-Бруєвич, В.П.Вологді, А.А.Пістолькорс і інші в важких умовах того часу розробили перші взірці приймально-підсилювальних ламп і організували їх серійне виробництво, створили потужні генераторні лампи з водяним охолодженням.
В 1922 р. в Москві було побудована найпотужніша в світі радіотелефонна передавальна станція. В тому ж році О.В.Лосєв вперше використав кристалічний детектор з “падаючою” характеристикою для генерування і підсилення електричних коливань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Аналіз організації виробництва блоків живлення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок