Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА

Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА

Назва:
Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,11 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
на тему:
Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА


Зміст
Вступ
1. Загальна частина
1.1. Опис обладнання до автоматизації
1.1.1. Будова та складові частини верстату
1.1.2. Характеристика та аналіз існуючої електричної схеми
1.2. Обґрунтування теми проекту
2. Проектна частина
2.1. Вибір та обґрунтування засобів автоматизації
2.2. Вимоги до монтажу вибраних засобів автоматизації
3. Розрахункова частина
3.1. Розрахунок параметрів графіку виконання монтажних робіт
3.2. Побудова графіку виконання монтажних робіт
4. Оцінка ефективності проекту та висновки
Додаток
Список використаної літератури


Вступ
Автоматизація - це застосування комплексу засобів, що дозволяють здійснювати виробничі процеси без безпосередньої участі людини, але під її контролем. Автоматизація виробничих процесів приводить до збільшення випуску, зниженню собівартості і поліпшенню якості продукції, зменшує чисельність обслуговуючого персоналу, підвищує надійність і довговічність машин, дає економію матеріалів, поліпшує умови праці і техніки безпеки.
Автоматизація звільняє людину від необхідності безпосереднього керування механізмами.
У автоматизованому процесі виробництва роль людини зводиться до налагодження, регулювання, обслуговуванні засобів автоматизації і спостереженню за їхньою дією. Якщо механізація полегшує фізичну працю людини, то автоматизація має на меті полегшити так само і розумову працю. Експлуатація засобів автоматизації вимагає від обслуговуючого персоналу високої техніки кваліфікації.
Автоматизація параметрів дає значні переваги:
1) забезпечує зменшення чисельності робочого персоналу, тобто підвищення продуктивності його праці;
2) приводить до зміни характеру праці обслуговуючого персоналу;
3) підвищує безпеку праці і надійність роботи устаткування;
Автоматизація технологічних установок містить у собі автоматичне регулювання, дистанційне керування, технологічний захист, технологічні блокування і сигналізацію.
Автоматичне регулювання забезпечує хід безупинного протікання процесів в установках.
Дистанційне керування дозволяє черговому персоналові запускати і зупиняти установки, а також переключати і регулювати її механізми на відстані, з пульта, де зосереджені пристрої керування.
Технологічні блокування виконують у заданій послідовності при запусках і зупинках механізмів автоматики, а так само у випадках спрацьовування технологічного захисту. Блокування виключає неправильні операції при обслуговуванні автоматичних установок, забезпечує відключення в необхідній послідовності устаткування при виникненні аварії.
Пристрої технологічної сигналізації інформують черговий персонал про стан устаткування, попереджають про наближення параметра до небезпечного значення, повідомляють про виникнення аварійного стану автоматичних установок і її устаткування. Застосовуються звукова і світлова сигналізація.
Найважливішими і найбільш продуктивними напрямками скорочення термінів будівництва і швидкої здачі промислових підприємств в експлуатацію, зниження вартості, трудомісткості і матеріаломісткості об’єктів, що будуються
являються:
подальша індустріалізація монтажних робіт;
залучення повноскладального блоково-комплектного методу, що передбачає застосування блоків агрегатного комплектного обладнання з комунікаціями, конструкціями заводського виготовлення.
Інтенсивний розвиток і залучення систем автоматизації у всі галузі промислового будівництва потребують підготовки висококваліфікованих спеціалістів по монтажу систем контролю і автоматики.
Спеціалістам, які пройшли навчання в монтажних технікумах по курсу “Монтаж і налагодження систем контролю та автоматики”, в майбутньому належить монтувати складні системи автоматики з установкою об’ємних приміщень автоматики і електронно-обчислювальних машин.
Для скорочення термінів проведення робіт важливе значення має суміщення на основі мережевого планування робіт, виконуваних різними організаціями. Інколи перспективним є суміщення монтажних і пусконалагоджувальних робіт.


Загальна частина
Напівавтомат СвСА для висвердлювання і закладення сучків (рис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок