Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Система вприскування полива. Режим і техніка різання металів. Горіння та пожежонебезпечні властивості речовин і матеріалів

Система вприскування полива. Режим і техніка різання металів. Горіння та пожежонебезпечні властивості речовин і матеріалів

Назва:
Система вприскування полива. Режим і техніка різання металів. Горіння та пожежонебезпечні властивості речовин і матеріалів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,49 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Дипломна робота
на тему:
Система вприскування полива. Режим і техніка різання металів. Горіння та пожежонебезпечні властивості речовин і матеріалів


Зміст
1. Система вприскування полива
2. Режим і техніка різання металів
3. Горіння та пожежонебезпечні властивості речовин і матеріалів.


1. Система вприскування полива
У нашій країні експлуатується багато автомобілів іноземного виробництва із системою вприскування палива (інжектором).
Застосування карбюраторів з електронним керуванням сумішоутворенням дає змогу підтримувати оптимальний склад паливно-повітряної суміші й оптимальне наповнення циліндрів на різних режимах роботи двигуна; збільшити паливну економічність і зменшити вміст шкідливих сполук у відпрацьованих газах; підвищити надійність системи живлення, а також полегшити обслуговування і діагностику.
Проте будь-якому карбюратору властивий елемент «стихійності» в сумішоутворенні. Крім того, ця система живлення має межу «пристосування» до режимів роботи двигуна.
Система вприскування палива дає змогу оптимізувати процес сумішоутворення, тобто вприскування може здійснюватися більш оптимально за місцем, часом і потрібною кількістю палива.
Впорскувальні паливні системи класифікуються за різними ознаками.
За місцем підведення палива розрізняють:
- центральне одно точкове впорскування;
- розподілене впорскування;
- безпосереднє впорскування в циліндри.
За способом подавання палива впорскування буває:
- неперервним;
- переривчастим.
Крім того, ці системи розподіляють за типом механізмів, що дозують паливо:
а) з плунжерними насосами;
б) з розподільниками;
в) з форсунками;
г) з регулятором тиску.
Регулювання кількості суміші може бути:
а) пневматичним;
б) механічним;
в) електронним.
Регулювання складу суміші може здійснюватися за:
- розрідженням у впускній системі;
- кутом повороту дросельної заслінки;
- витратою повітря.
Система впорскування палива «Mono-Jetronic»
«Mono-Jetronic» - система переривчастого впорскування палива з електронним блоком керування, що має одну на весь двигун магнітоелектричну форсунку.
Оскільки паливну форсунку розташовано перед дросельною заслінкою (практично на місці жиклера карбюратора), тиск палива в системі становить близько 0,1 МПа. Регулятор тиску системи розміщено поблизу форсунки в центральному вузі впорскування, де розташовано також дросельну заслінку, вимикач її положення, датчик температури всмоктуваного повітря.
Система «Mono-Jetronic» не має витратоміра повітря, тому співвідношення повітря та палива тут менш точне й визначається тільки положенням дросельної заслінки, температурою всмоктуваного повітря та частотою обертання колінчатого вала.
Пристрій, що визначає положення дросельної заслінки, - це вимикач із контактами (холостого ходу, часткового навантаження, повного навантаження), а потенціометр, який інформує електронний блок керування про положення заслінки в даний момент часу.
Отже, основне дозування палива здійснюється за трьома параметрами:
положенням дросельної заслінки;
температурою всмоктування повітря
частотою обертання колінчатого вала двигуна.
Дозування під час холодного пуску й прогрівання коректується електронним блоком керування за імпульсами, надходять від датчиків температури всмоктування повітря охолодженої ріднини й потенціометра дросельної заслінки. Останній коректує дозування також у режимі повного навантаження. Коректування токсичності відпрацьованих газів відбувається за сигналами лямда – зонда.
Велику роль у повнішому згоранні палива при використанні паливної системи типа «інжектор» відіграють свічки запалення компанії Реберт Бош, яка є єдиним виробником, що серійно виготовляє свічки, електроди, яких леговані ітрієм.
Однією з переваг Бош Супер плюс є нова оптимізована конструкція свічок – завдяки загостреному боковому електроду забезпечується відчутно краще запалювання, яке, в свою чергу, сприяє оптимальному згорянню повітряно-паливної суміші водночас з підвищеним захистом каталізатора, лямда-зонда і зниженним споживанням палива.
Дозування змінюється збільшенням або зменшенням тривалості впорскування при постійному тиску палива.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Система вприскування полива. Режим і техніка різання металів. Горіння та пожежонебезпечні властивості речовин і матеріалів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок