Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект відділення розкрою і первинної механічної обробки по виготовленню шафи для одягу та білизни

Проект відділення розкрою і первинної механічної обробки по виготовленню шафи для одягу та білизни

Назва:
Проект відділення розкрою і первинної механічної обробки по виготовленню шафи для одягу та білизни
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
7,94 KB
Завантажень:
322
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
 
 
Курсовий проект
Тема: Проект відділення розкрою і первинної механічної обробки по виготовленню шафи для одягу та білизни.
 


Вступ
Меблі являються частиною матеріальної культури народу. Вони відіграють важливу роль в архітертурно-художньому вирішенні інтер’єру, активно впливають на формування художнього смаку і культурних навиків людей.
Як і всі галузі народного господарства України, меблева промисловість знаходиться в процесі постійного розвитку і вдосконалення. Розширюються і поглиблюються кооперування і спеціалізація меблевих підприємств. За останні роки меблева промисловість перетворюється у високомеханізоване виробництво, яке забезпечує стабільний ріст об’єктів випуску меблів, а основному за рахунок технологічного переобладнання підприємств.
Підвищення вимог до якості виробів меблів веде за собою нововведення нової нормативно-технологічної документації. Збільшується степінь уніфікації і нормалізації меблевих виробів. Здійснюється інтенсивний процес хімізації меблевої промисловості, стає все ширший діапазон застосування нових систематичних конструкцій опоряджувальних матеріалів. Проведений ряд досліджень направлений на більш економічне і раціональне використовування деревної сировини шляхом зміни а конструкціях меблів масивної деревини щитовими деревними матеріалами. Розроблені нові конструкції декоративних елементів меблів, які враховують масового механізованого виробництва. Проектування меблів ведеться з урахуванням замовлень населення. Сучасні моделі меблів поєднують утилітарні та художні переваги.
Основний напрямок в проектуванні меблів – все більше використання уніфікованих елементів. За допомогою яких можна одержати типи меблів різноманітних габаритних розмірів і комфортабельності.
Організація інтер’єрів житлових та громадських споруд в більшості визначається раціональним меблюванням приміщень, видами і конструкцією меблів.
В процесі проектування столярно-меблевих виробів враховують наступні основні факти: відповідність конструкції виробу сучасними вимогами, рівнем виробництва, фізико-механічні властивості матеріалів, які застосовуються. Вплив різноманітних факторів на міцність і довговічність конструкцій, які розроблюються, забезпечення мінімальної собівартості виробів найменших витрат на організацію і наладку масового виробництва.
Поєднання корисного і красивого, відповідність конструкції сучасному рівню виробництва, умовам експлуатації і вимогам економічності – це ті основні фактори, які визначають властивості столярно-меблевих виробів для обладнання інтер’єрів сучасних житлових і громадських споруд.


1. Технічний опис виробу
1.1. Опис виробу
Шафа для одягу та білизни призначена для оснащення житлових приміщення. Експлуатуються в наборі або окремо.
Шафа розбірної конструкції. Корпус шафи складається з двох вертикальних непрохідних стінок; двох горизонтальних прохідних стінок; однієї вертикальної перегородки і задньої стінки. Вертикальна перегородка ділить корпус на два відділення. У правому відділенні є горизонтальна перегородка, яка розділяє його на дві частини. У нижній частині є три шухляди, у верхній є накладна дверка за якою розміщено три полиці. У лівому відділенні є дві накладні рамкові дверки, за якими знаходяться дві полички і штанга для плечиків.
Верхня поличка для головних уборів, нижня для взуття. Опорою шафи є опорна коробка.
Покриття фасадних і видимих поверхонь – лак НЦ-218.А1.П.В.Г.3 ГОСТ13.27-82. Покриття невидимих поверхонь – лак НЦ-218.А2.П.Г.3 ГОСТ13.27-82. Функціональні розміри повинні відповідати ГОСТ13.025-81. Інші вимоги до виробу відповідно до ГОСТ16.371-96 “Меблі побуті”.


1.3. Конструкція і матеріали
Всі щитові елементи виробу виготовлені з щитів склеєних з ділянок з деревини листяних порід ГОСТ 2695-93 товщиною 20мм. Задня стінка корпусу виготовлена з фанери товщиною 4мм ГОСТ 3916-89. Усі щитові елементи корпусу з’єднані при допомозі шкантів Ф.212 і різьбових стяжок Ф.00106. Задня стінка кріпиться до корпусу шурупами 1-3х25.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Проект відділення розкрою і первинної механічної обробки по виготовленню шафи для одягу та білизни

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок