Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Українською мовою курсова робота: Опорядження столярно-будівельних виробів

Опорядження столярно-будівельних виробів / сторінка 14

Назва:
Опорядження столярно-будівельних виробів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,46 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Підлога цеху повинна бути виконана з незгораючих матеріалів, стійких до органічних розчинників. Для нагрівання оздоблювальних матеріалів і інших технологічних цілей бажано застосовувати пари низького тиску чи гарячу воду.
Камери для нанесення і сушіння лакофарбових матеріалів, у яких створюється висока концентрація пар розчинників, повинні бути обладнані могутньою витяжною вентиляцією.
Теплоізоляційні огородження сушильних камер повинні забезпечувати температуру на зовнішніх стінках не більш 30...32° С.
У лакоприготувальних відділеннях не повинно зберігатися більш добового запасу матеріалів.
Забороняється проводити які-небудь роботи по заміні і ремонту електричних систем і струмоприймачів без відключення електроенергії в цеху.
Непігментовані лакофарбові матеріали до місць споживання краще подавати централізовано, застосовуючи систему лакопроводів, у яких лак переміщається під дією стиснутого повітря чи азоту чи вуглекислоти перекачується системою насосів.
Нітроцелюллозні і поліефірні лаки варто наносити в різних распылительных кабінах і лаконаливних машинах. У разі потреби застосування цих матеріалів на тому самому устаткуванні після роботи з одним з матеріалів промивають устаткування й очищають вентиляційні системи.
Не слід безпосередньо змішувати каталізатор із прискорювачем, тому що при цьому утвориться вибухонебезпечна суміш.
Не можна зберігати каталізатор і прискорювач в одному приміщенні. Каталізатор необхідно зберігати в скляній чи алюмінієвій тарі.
Ганчірки, змочені ініціатором чи лаком, щоб уникнути самозапалювання зберігають у тарі, залитою водою, а потім спалюють.
В оздоблювальних цехах застосовують спринклерні установки (водопроводи) для автоматичного гасіння вогню.
Для гасіння пожеж у виробничих приміщеннях, пов'язаних із застосуванням легкозаймистих рідин, застосовують установки хімічного пожежегасіння: пінні, газові, порошкові. Принцип дії таких установок заснований на тім, що при виникненні пожежі в зону горіння вводяться газоподібні хімічні вогнегасячі речовини, що ліквідують пожежі.
Крім стаціонарних установок пожежегасіння оздоблювальні цехи повинні мати первинні засоби пожежегасіння: вогнегасники, шухляди з піском, бочки з водою, викидні рукава, стовбури, сокири, пожежні ломи, залізні багри, цебра, пожежні крани.
З метою своєчасного оповіщення працівників підприємства, виклику пожежних підрозділів і інших служб для ліквідації пожежі в цехах і на підприємствах установлюють різні системи пожежної сигналізації. Усе більше застосування для цих цілей знаходить автоматична пожежна сигналізації.
 


Використана література
Н.М. Прозоровський Технология отделки столярных изделий М., Высшая школа, 1991 г.
С.С. Шумера. Технологія меблевого виробництва. К., Вища школа, 1989 р.
А.Н. Крейд лин. Столярные, плотничные и паркетные работы. М., Высшая школа, 1989 г.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Опорядження столярно-будівельних виробів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок