Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> курсова робота на тему: Опорядження столярно-будівельних виробів

Загрузка...

Опорядження столярно-будівельних виробів / сторінка 3

Назва:
Опорядження столярно-будівельних виробів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,46 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Більш практичним способом нанесення шпаклівок є пневматичне розпилення, а ще раціональніше – застосувати вальцові та вальцово-ракельні верстати прохідного типу, які дають змогу наносити шпаклівку за один прохід.
2.4. Нанесення лакофарбових матеріал методом пневматичного розпилення
Цей метод застосовують для нанесення лакофарбових матеріалів на рамкові вироби, шухляди, стільці, брускові деталі, деталі складного профілю й інші криволінійні елементи, які не можна обробити іншими способами, У невеликих обсягах цей метод застосовують для обробки щитових виробів у складеному виді. Шляхом пневматичного розпилення наносять оздоблювальні матеріали, що не піддаються нанесенню кісточкою чи кистю тампоном внаслідок швидкого їх загустіння і висихання, наприклад більшість нітролаків і нітроемалей. Цим методом наносять лаки, фарби, емалі, грунтівки, барвники, шпаклівки.
Для одержання шляхом розпилення гладких і рівномірних по товщині покрить, без потьоків необхідний високий ступінь дисперсності, тобто роздроблення лакофарбового матеріалу. Частки лакофарбового матеріалу повинні мати розмір порядку сотих часток міліметра.
Розпилення оздоблювального матеріалу стисненим повітрям досягається за рахунок енергії струменя стиснутого повітря, що випливає з великою швидкістю через вузький отвір (сопло) в атмосферу.
Основна частина апарата для розпилення — форсунка. Застосовувані для пневматичного розпилення форсунки мають два сопла: матеріальне, з якого випливає лакофарбовий матеріал, і повітряне, з якого випливає стиснене повітря.
Для пневматичного розпилення застосовують форсунки, у яких матеріальне сопло охоплюється кільцевим соплом для стиснутого повітря. Подавана до сопла рідина, що розпорошується, випливає з нього с. невеликий 'швидкістю. Стиснене повітря випливає з кільця з великою швидкістю, що досягає швидкості звуку, і за рахунок динамічного удару і сил тертя розпорошує струмінь рідини, що попадає в його.
Інструменти для нанесення лакофарбових покрить, засновані на цьому принципі, називаються пістолетами-розпилювачами.
Існує два види пневматичного розпилення: ручне й автоматичне. При ручному розпиленні лак наносять на виріб ручним пістолетом-розпилювачам, переміщуваним робітником з необхідною швидкістю. Параметри нанесення матеріалу в цьому випадку регулюються робітником, і дотримання їхньої правильності залежить від його досвіду і кваліфікації.
При автоматичному розпиленні застосовують спеціальні механізми, на які монтують автоматичні пістолети-розпилювачі. У таких автоматичних механізмах параметри розпилення встановлюють заздалегідь при налагодженні машин.
У залежності від місця, де змішується оздоблювальний матеріал з повітрям, розрізняють пістолети-розпилювачі внутрішнього і зовнішнього змішання.
Лакофарбові матеріали наносять розпиленням у спеціально обладнаних камерах чи кабінах. Для нанесення лакофарбових матеріалів методом пневматичного розпилення використовують спеціальне устаткування, що входить до складу розпилюючої установки:
компресор, що стискає і подає повітря;
повітрозбірник чи ресивер для відбору стиснутого повітря від компресора, підтримки постійного тиску і подачі його в мережу;
фарбонагнітальний бак для подачі лакофарбового матеріалу до розпилювача під тиском;
пістолета-розпилювач для розпилення оздоблювального матеріалу і нанесення його на виріб;
распылительная кабіна з фільтром для очищення повітря, що відсмоктується, від дрібних часток лакофарбового тумана і пар розчинників;
повітропроводи для подачі стиснутого повітря до масловідділювача, фарборозпилюючого бака і розпилювача.
Крім того, до складу установки можуть входити апарат (установка) для підігрівання оздоблювального матеріалу, ємність і система трубопроводів для централізованої подачі лакофарбового матеріалу замість фарборозпилюючого бака. Схема стаціонарної заводської установки для розпилення лаків і фарб із централізованою подачею показана.
Стиснене повітря з компресора через ресивер надходить по повітропроводу 4 до масловідділювача, у якому він очищається від вологи й олії.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Опорядження столярно-будівельних виробів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок