Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проектування інтер’єру двокімнатної квартири

Проектування інтер’єру двокімнатної квартири

Назва:
Проектування інтер’єру двокімнатної квартири
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,88 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Дипломна робота
на тему:
Проектування інтер’єру двокімнатної квартири


Зміст
Вступ
Розділ І. Проектування інтер’єру двокімнатної квартири.
1.1. Історія зародження та розвитку дизайну, історія дизайну меблів та інтер’єру…………………………………………………………………….
1.2. Виникнення та поширення класичного стилю…………………….
1.3. Основні вимоги до будівлі………………………………………….
РОЗДІЛ ІІ. Будівельні матеріали.
2.1. Цегла…………………………………………………………………
2.2. Деревина – найкращий будівельний матеріал…………………….
2.3. Облицювальні матеріали …………………………………………..
Розділ ІІІ. Опис проекту
Розділ ІV. Заходи пожежної безпеки та охорона праці
4.1. Антикорозійний захист будівельних конструкцій………………..
4.2. Охорона праці і техніка безпеки…………………………………...
4.3. Заходи по забезпеченню пожежної безпеки……………………….
4.4.Тепло- і звукоізоляція……………………………………………….
Висновки……………………………………………………………..
Використана література……………………………………..
додатки……………………………………………………………….


Вступ
Зараз перед дизайнерами, зокрема і перед нами випускниками , поставлено завдання, як і в яких формах зробити так, щоб допомогти створити затишок дому й на роботі. Важливо, щоб все, що нас оточує було красивим і зі смаком підібране. Насправді, йде мова за красу - як невід'ємну частину повсякденного життя. Своїми специфічними зображуваними засобами дизайн разом з архітектурою формує внутрішній світ людини, зокрема підростаючого покоління, його світогляд, його культуру і мораль, його життєву позицію.
Творчість дизайнера підпорядкована все більшому колу завдань. Дизайнери все інтенсивніше працюють над основною проблемою - проблемою середовища, комплексного її вирішення у синтезі з архітектурою. Середовище - це не тільки матеріальне поняття , це -простір, наповнений взаємовідносинами людей, це єдиний світ, створюваний творчими зусиллями всіх видів мистецтва. Вироби декоративного мистецтва повинні не тільки покращити комфорт, але й створити естетичне середовище. Ще в минулі роки застосування дизайнерського мистецтва в інтер'єрі громадських будівель частіше всього було стихійним, але тепер ця ситуація змінилася на краще, оскільки дизайнери і архітектори реалізують не тільки вирішення загальної теми, пов'язаної з функцією будівлі в цілому, але й застосовують найбільш виразні форми різних видів дизайнерського мистецтва. Комплексно в ансамблі розглядаються питання декору, поєднуючи різні матеріали, виявляючи їх конструкції та об'єм. Твори декоративного мистецтва все частіше підкреслюють об'ємно-просторове вирішення інтер'єру, все частіше виникають нові архітектурно-просторові декоративні композиції з метою створення затишного інтер'єру.


Розділ І. Проектування інтер'єру двохкімнатної квартири.
1.1. Історія зародження дизайну, історія дизайну меблів та інтер'єру
Слово «інтер'єр» (в перекладі з французької - внутрішній) в архітектурі означає внутрішній простір будівлі. В естетичному плані - це архі-тектурно-художнє вирішення внутрішнього простору архітектурного об'єкта.
Проектування інтер'єрів як вид діяльності зумовлює відповідну спеціальну підготовку, знання функцій, конструкцій, тонкого розуміння ролі форми, пластики, значення світла, кольору, текстури та фактури в інтер'єрі тощо. У художньому розумінні образ інтер'єру сприймається людиною як єдине ціле. Разом з тим для професійного оволодіння механізмом естетичного формування художнього образу інтер'єру потрібно знати процес утворення цілого з окремих елементів і організуючих його засобів, специфіку художнього декору, принципи його органічного поєднання з формою архітектури та обладнання, а також з композиційною організацією в цілому. На першому етапі такого пізнання велику роль відіграє історичний досвід, знання основних історичних періодів розвитку інтер'єру та обладнання, які дійшли до нас від перших і наступних цивілізацій різних періодів на нашому континенті, що засвідчує про високий мистецький рівень наших предків. Необхідно досконало вивчити минуле, щоб поліпшувати майбутнє.
На протязі всієї історії розвитку культури кожна людина в міру своїх можливостей прагнула прикрасити своє життя, зробити гарними і зручними всі предмети, які її оточують: житло, меблі, посуд, одяг, засоби виробництва тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Проектування інтер’єру двокімнатної квартири

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок