Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розробка технологічного процесу розкрою плитних і листових матеріалів.

Розробка технологічного процесу розкрою плитних і листових матеріалів.

Назва:
Розробка технологічного процесу розкрою плитних і листових матеріалів.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,44 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Дипломна робота
на тему:
Розробка технологічного процесу розкрою плитних і листових матеріалів.


Зміст:
Вступ.
Розробка конструкцій виробу.
Опис виробу.
Конструкція і матеріали.
Розробка технологічного процесу.
2.1 Опис технологічного процесу.
2.2 Технологічна карта.
Заходи з охорони праці.
Список використаної літератури.


Вступ.
Історія розвитку деревообробного ремесла сягає сивої давнини. Найдавніші знаряддя праці і предмети побуту людини були підготовлені самою природою. Для прикрашення найменших виробів з дерева використову-вали орнаменти з крапок, зигзагоподібної та хвилястої лінії. З'явилися стилізо-вані зображення і символи предметів: хрест символізував-птицю, зигзагоподі-бна лінія змію. Такі знаки можна побачити на стародавніх посудинах з дере-ва та предметів домашнього вжитку.
Батьківщиною стародавнього ремесла можна вважати стародавній Єгипет. Всі наступні покоління зобов'язані Єгипту за створення основних форм меблів. Саме в Єгипті вперше з'являється стілець з спинкою, форма якого збереглась до наших часів. Єгиптяни переважно використовували привізні породи дерева: кедр, тис, оливкове та чорне дерево, сикомор.
Столярно-меблеві виробництва за класифікацією належать до другої групи виробництв. Вони використовують напівфабрикати у вигляді дощок, брусків брусів, фанери, фанерних плит, натурального та синтетичного шпону, плівок на основі полімерних матеріалів, столярних плит, деревностружкових та деревноволокнистих плит, покривних, настильних, і личкувальних матеріалів для м'яких меблів, фурнітуру, метизи, лакофарбові матеріали.
В нашій країні до меблевого виробництва поставлено високі конструктивні архітектурні вимоги. Збільшення випуску столярних виробів і меблів як і інших видів промислової продукції залежить від прискорення темпів росту продуктивності праці, підвищення технологічного рівня, виробничих потужностей, і основних фондів. В даний момент можна спостерігати інтенсивний розвиток індивідуального виготовлення меблів. Випуск таких меблів не випускається великими партіями.


1. Розробка конструкції виробу
1.1. Опис виробу
Тумба призначена для оснащення житлових приміщень.
Виріб не розбірної конструкції. Корпус складається з двох горизонтальних прохідних, двох вертикальних, задньої стінки та опорної коробки. В середині корпусу знаходиться горизонтальна перегородка яка ділить тумбу на дві частини: верхню і нижню.
У верхній частині розміщені три шухляди, які ухаються по напрямках, які призначені для зберігання білизни.
У нижній частині знаходиться накладні глухі дверки, за якими знаходиться накладна полиця. Нижня частина призначена для зберігання взуття.
Видемі та фасовані поверхні личковані шпоном струганим, невидимі поверхні покриті шпоном лущеним.
Видемі й фасовані поверхні покриваються лаком НЦ. А1. П. ПГ., не видимі поверхні покриваються лаком НЦ. А2. ПМ.


1.2. Конструкція та матеріали
Усі щитові елементи виготовлені з ДСП ( Е-1) G. 10623- 89. Вертикальні стінки з'єднуються за допомогою шкантів Ф.212, на клею. Опорна коробка кріпиться до нижньої горизонтальної стінки кутниковими стяжками Ф 106. Дверки глухі відкриваються при допомозі завіс Ф.575, або 3-14-А, які кріпляться до вертикальних стінок корпуса шурупами 1-4 х 16.016 ГОСТ 1145-80, а до дверки шурупами 2-3 х 13.016 ГОСТ 1145-80. Дверки фіксуються магнітними защіпками 4.11-А або Ф.85, до горизонтальної стінки. Шухляда складається з чотирьох стінок товщиною 12 мм, виготовлені з деревини листяних порід Ст. 7897-83 і з’єднані між собою кутовими ящиковими з'єднаннями, дно шухляди виготовлено з ДВП. ГОСТ 4598-86, товщиною 3.2 мм і з’єднані з бічними і передньою стінками в паз, а з задньою шурупами 2-3 х 25.016 ГОСТ 1145-80. Шухляди переміщаються по роликових Ф . 13 - Г, що кріпляться до вертикальних стінок шурупами 2-3 х 16.016 ГОСТ 1145 - 80, до бічної стінки шухляд шурупами 2 - 3 х 13.016 ГОСТ 1145 - 80.
На дверках і передніх панелях шухляди встановлені ручки Ф 685. Знизу до опорної коробки кріпляться пластмасові опори Ф 481, кріплять шурупами 1 - 4 х 20.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Розробка технологічного процесу розкрою плитних і листових матеріалів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок