Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Комплексні гомеопатичні препарати вітчизняного виробництва "NHU" м. Київ, "АРНІКА" м. Харків

Комплексні гомеопатичні препарати вітчизняного виробництва "NHU" м. Київ, "АРНІКА" м. Харків

Назва:
Комплексні гомеопатичні препарати вітчизняного виробництва "NHU" м. Київ, "АРНІКА" м. Харків
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,22 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Комплексні гомеопатичні препарати вітчизняного виробництва "NHU" м. Київ, "АРНІКА" м. Харків


План
І. Вступ
ІІ. Огляд літератури
Гомеопатична методика терапії, актуальність і можливість.
Основні принципи гомеопатії.
Правила виписування гомеопатичних рецептів.
Розведення, що використовуються в гомеопатії.
Готування основних гомеопатичних препаратів відповідно до вимог нормативної документації.
Рецептура гомеопатичних ЛФ заводського та екстемпорального виготовлення.
ІІІ. Висновок.
IV. Література.


ВСТУП
Для характеристики гомеопатичних лікарських засобів можуть використовуватися всі загальні тексти та інші статті Державної Фармакопеї України, застосовні до гомеопатії.
Розділ «Гомеопатичні лікарські засоби» містить загальні статті та монографії, що описують вихідні матеріали та лікарські засоби, що використовуються практично виключно для гомеопатичної медицини. Посилання на ці монографії для інших цілей мають бути підтверджені компетентним уповноваженим органом.
ГОМЕОПАТИЧНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ
Praeparationes homoepathicas
ВИЗНАЧЕННЯ
Гомеопатичні лікарські засоби готують із речовин, продуктів або препаратів, називаних «стоками», відповідно до гомеопатичної виробничої практики. Гомеопатичні лікарські засоби звичайно позначаються латинською назвою «стоку» з подальшим зазначенням ступеня розведення.
СИРОВИНА
Сировина для виробництва гомеопатичних лікарських засобів може бути природного або синтетичного походження.
Для сировини тваринного або людського походження мають бути вжиті відповідні заходи для зведення до мінімуму ризику інфікування гомеопатичних лікарських засобів. Для цього слід показати, що:—
методи виробництва включають стадію або стадії, які видаляють або інактивують фактори інфікування;—
у відповідних випадках сировина тваринного походження має відповідати вимогам статті «Продукти з ризиком присутності агентів, що переносять тваринні спонги-формові енцефалопатії»;—
у відповідних випадках тварини або їх тканини, що використовуються для одержання сировини, мають витримувати вимоги компетентного уповноваженого органу до здоров'я тварин, використовуваних для споживання людиною;—
у разі матеріалів людського походження, донор має відповідати рекомендаціям щодо донорів людської крові та донорської крові (як зазначено в статті "Людська плазма для фракціонування»), якщо немає інших зазначень в окремій статті.
Сировина рослинного, тваринного або людського походження може використовуватися у свіжому або висушеному вигляді. У відповідних випадках допускається зберігання свіжого матеріалу в замороженому вигляді.
Сировина рослинного походження має відповідати вимогам статті «Лікарська рослинна сировина для гомеопатичних лікарських засобів».
Якщо немає інших зазначень, для транспортування або зберігання свіжий рослинний матеріал може зберігатися в етанолі (96 % об/об) або в спирті підхожої концентрації за умови використання всього цього матеріалу разом із середовищем, в якому він зберігався, для подальшої переробки.
Сировина має витримувати вимоги відповідних монографії! Фармакопеї.
РОЗРІДЖУВАЧІ
Розріджувачі - допоміжні речовини, що використовуються для приготування певних «стоків» або для процесу потенціювання. Розріджувачами можуть бути, наприклад: вода очищена, спирт підхожої концентрат'), гліцерин або лактоза.
Розріджувачі мають витримувати вимоги відповідних монографій Фармакопеї.
«СТОКИ»
«Стоки» - речовини, продукти або препарати, що використовуються як вихідні матеріали для виробництва гомеопатичних лікарських засобів. «Стоки» звичайно являють собою: для сировини рослинного або тваринного походження - матричну настойку або гліцериновий мацерат; для сировини хімічного або мінерального походження - безпосередньо саму речовину.
Матричні настойки мають відповідати вимогам статті «Матричні настойки для гомеопатичних лікарських засобів».
Гліцеринові мацерати - рідкі лікарські засоби, одержані із сировини рослинного, тваринного або людського походження із використанням гліцерину або суміші гліцерину зі спиртом підхожої концентрації або розчином натрію хлориду підхожої концентрації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Комплексні гомеопатичні препарати вітчизняного виробництва "NHU" м. Київ, "АРНІКА" м. Харків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок