Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розробка технологічного процесу первинної механічної обробки заготовок з масивної деревини

Розробка технологічного процесу первинної механічної обробки заготовок з масивної деревини

Назва:
Розробка технологічного процесу первинної механічної обробки заготовок з масивної деревини
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,42 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ДИПЛОМНА РОБОТА
Розробка технологічного процесу первинної механічної обробки заготовок з масивної деревини


ЗАВДАННЯ
на контрольну екзаменаційну роботу учня III курсу,
групи_______
________________________________________________________________________________________________________________________________________
Тема:_______________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________
В контрольній екзаменаційні роботі розробляються:
Вступ.
1. Розробка конструкцій виробу
1.1.Опис виробу.
1.2.Загальний вигляд і основні розміри.
1.3 .Конструкція і матеріали.
2. Розробка технологічного процесу.
2.1.Опис технологічного процесу.
2.2.Технологічні карти.
3. Заходи по охороні праці.
Графічна частина роботи:
1. Складальне креслення виробу.
2. Плакат.
Дата видачі “____”______________________________
Дата закінчення “____”___________________________
Викладач_______________________________________
Учень групи №_____ ___________________________


ЗМІСТ
Вступ.
1. Технологічний опис виробу.
1.1. Опис виробу.
1.2. Конструкція і матеріали.
2. Розробка технологічного процесу.
2 1. Опис технологічного процесу .
2.2. Технологічна карта.
3. Заходи з охорони праці.
Список використаної літератури.


ВСТУП
Меблі являються частиною матеріальної культури народу. Вони відіграють важливу роль в архітектурно-художньому вирішенні інтересу, активно впливають на формування художнього смаку і культурних навиків людей.
Як і всі галузі народного господарства України, меблева промисловість знаходиться в процесі постійного розвитку і вдосконалення. Розширюються і поглиблюються кооперування і спеціалізація меблевих підприємств.
За останні роки меблева промисловість перетворилася у високомеханізоване виробництво, яке забезпечує стабільний ріст об'ємів випуску меблів і в основному за рахунок технологічного переобладнання підприємства.
Підвищення вимог до якості виробів меблів веде за собою нововведення нової нормативно-технологічної документації. Збільшується степінь уніфікації і нормалізації меблевих виробів. Здійснюється інтенсивний процес хімізації меблевої промисловості, стає все ширший діапазон застосування нових систематичних, конструкційних опоряджувальних, личкувальних матеріалів. Проведений ряд досліджень направлених на більш економічне і раціональне використання деревинної верховини шляхом зміни в конструкціях меблів масивної деревини щитовими дерев'яними матеріалами. Розроблені нові конструкції декоративних елементів меблів, які враховують можливість масового механізованого виробництва.
Проектування меблів ведеться з урахуванням замовлень населення. Сучасні моделі меблів поєднують у утилітарні та художні переваги. Основний напрямок в проектуванні меблів - все більше використання уніфікованих елементів за допомогою яких можна одержувати плити меблів різноманітних габаритних розмірів і комфортабельності.
Організація інтересів житлових а громадських споруд в більшості визначається радіальним меблюванням приміщень, видами і конструкцією меблів.
В процесі проектування столярно-меблевих виробів враховують слідуючи основні факти: відповідність конструкції виробу сучасними вимогами і рівнем виробництва, фізико-механічні властивості матеріалів, які застосовуються.
Вплив різноманітних* факторів на міцність і довговічність конструкції, які розробляються, забезпечення мінімальної собівартості виробів, і найменших витрат на організацію і наладку масового виробництва.
Поєднання корисного і красивого, відповідність конструкції сучасному рівню виробництва, умовам, експлуатації і вимогам економічності - це ті основні фактори, які визначають властивості стонерно-меблевих виробів, для обладнання інтер'єрів сучасних житлових і громадських споруд.


ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
1.1. Опис виробу
Шафа для одягу та білизни призначена для оснащення житлових приміщень.
Експлуатується в наборі або окремо. Шафа розбірної конструкції. Корпус шафи складається з двох вертикальних непрохідних стінок, двох горизонтальних прохідних стінок, однієї горизонтальної задньої стінки однієї вертикальної перегородки і ділить корпус на два відділення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Розробка технологічного процесу первинної механічної обробки заготовок з масивної деревини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок