Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Сучасний стан залізничної системи

Загрузка...

Сучасний стан залізничної системи

Назва:
Сучасний стан залізничної системи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Сучасний стан залізничної системи


Зміст
Вступ ...........................................................................................................3-4
Розділ І. Стан розвитку залізничної мережі.........................................5-10
Розділ ІІ. Розвиток швидкісних перевезень.........................................11-14
Розділ ІІІ. Рухомий склад пасажирського транспорту......................15-21
Розділ ІV. Договір оренди залізничного транспорту ..........................22-26
Висновок .................................................................................................... 27-28
Список використаної літератури ......................................................... 29
Додатки ...................................................................................................... 30
ВСТУП
Залізничний транспорт – найважливіша ланка у сфері економічних відносин, одна із провідних галузей матеріального виробництва, є складовою транспортної системи, що являє собою однією із найважливіших ознак її технологічного процесу й цивілізованості.
Потреба у розвитку залізничного транспорту ще більше підсилюється при інтеграції в європейську і світову економіку, українська залізниця стає базисом для ефективного входження України у світове співтовариство й заняття в ньому місця, що відповідає рівню високо розвинутої держави. Все вищевикладене й зумовлює актуальність даної теми.
Об’єктом дослідження є питання розвитку залізничної мережі в цілому, рухомий склад пасажирського транспорту , а також розробка договору оренди залізничного транспорту.
Таким чином, основною метою є: охарактеризувати стан розвитку залізничної мережі України, визначити важливі проблеми цієї галузі господарства та розкрити перспективні шляхи їх вирішення, а також показати як впливає розвиток туристичної діяльності на український залізничний транспорт.
Для досягнення цієї мети слід вирішити такі завдання:
- розглянути етапи розвитку залізничної мережі;
- охарактеризувати швидкісні перевезення;
- провести аналіз стану рухомого складу пасажирського транспорту;
- визначити вимоги договорів оренди залізничного транспорту в Україні.
Наукова новизна дослідження полягає у вирішенні питань експлуатаційної діяльності залізниць, сумісне користування і технічний зміст вантажних вагонів, контейнерів, умови перевезень пасажирів і вантажів, забезпечення безпеки руху потягів в міжнародному сполученні, а також питання науково-технічної співпраці.
Питання залізничної системи були висвітлені в працях різних вчених, зокрема, Парунакяна В.Є, Цвєткова Ю.М., Аксєнова І.Я., Соколова Л.М., Карпінського В.Б та інших, а також у періодичних виданнях «Економіка України», «Регіональні перспективи» та ін.
Основоположником є Закон України ? Про залізничний транспорт? та Порядок обслуговування громадян залізничним транспортом, яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1997 року.
В роботі використана значна кількість посібників, написаних сучасними дослідниками, на науковій базі яких й побудоване дане дослідження.
Отже, економічний розвиток залізничної галузі, її технічне переоснащення, дозволив не тільки відродити окремі галузі промисловості України — машинобудування, будівельних матеріалів, чорну металургію, нафтохімічну, але і прискорити темпи загальнонаціонального промислового виробництва.
Розділ І. Стан розвитку залізничної мережі
Історія розвитку залізничного транспорту не відділена від історії людського суспільства. Причиною цього є те, що без переміщення знарядь та предметів праці й самої людини неможливі ні виробництво споживання, ні яка-небудь інша цілеспрямована діяльність.
Технічний переворот, що охопив країни Європи і названий «промисловою революцією», суттєво вплинув на темпи розвитку виробництва і торгівлі. Але транспорт у вигляді різноманітних парусних суден, деяких в’юнких тварин і візків виявився не в змозі забезпечувати потреби машинного виробництва. Тому одночасно із промисловістю в цей період почав розвиватися й транспорт.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Сучасний стан залізничної системи

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок