Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розробка технологічного процесу склеювання деревини заготовок тумби для телерадіоапаратури.

Розробка технологічного процесу склеювання деревини заготовок тумби для телерадіоапаратури.

Назва:
Розробка технологічного процесу склеювання деревини заготовок тумби для телерадіоапаратури.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
90
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
Дипломна робота
Тема: Розробка технологічного процесу склеювання деревини заготовок тумби для телерадіоапаратури.
 
 


Зміст
Вступ.
1.Розробка конструкції виробу.
Опис виробу.
Конструкція і матеріали.
2.Розробка технологічного процесу.
2.1 Опис технологічного процесу.
2.2 Технологічна карта.
3. Заходи з охорони праці.
Список використаної літератури.


Вступ
Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовлення меблів та інших побутових виробів.
Науково-технічний прогрес у промисловості і, особливо в галузі виробництва високоміцних сплавів, зумовив витіснення деревини як конструкційного матеріалу.
Та деревина порівняно з іншими матеріалами має переваги. Вона природно поновлюється. І за раціонального використання та поновлення її запаси можуть бути невичерпними. Інші матеріали, зокрема нафта, газ, вугілля, різні руди, , що видобуваються постійно зменшуються.
Завдяки високій механічній міцності, легкій оброблюваності, невеликій теплопровідності природному кольору і рисунку текстури деревини є основним матеріалом для виготовлення меблів однієї з груп виробів прикладного мистецтва. Архітектурно-художнє вирішення меблів значною мірою визначає комфортабельність і художні якості приміщення, побутові умови людей і впливає на їхнє самопочуття і настрій.
Меблі формують внутрішній простір різноманітних будівель .
Важливими художніми вимогами є відповідність практичним потребам людини, а створення проектування та виготовлення їх супроводжується цілим комплексом соціально-економічних, функціональних, виробничо-технологічних, ергономічних, конструктивних, і естетичних вимог, які діються не ізольовано, а в тісному зв’язку між собою, визначаючи найбільш раціональну форму того чи іншого виробу або групи виробів.
У сучасній, вітчизняній та зарубіжній практиці продовжується виготовлення меблів із деревини у традиційних формах. Окремі групи меблевих виробів відрізняються фольклорним характером.


Науково-технічний прогрес в галузі зумовив створення високопродуктивного обладнання, напівавтоматичних і автоматичних ліній, які застосовуються нарізних стадіях технологічного процесу виробництва і забезпечують виготовлення продукції на рівні сучасних вимог.
Створені маловідходні та безвідходні технології забезпечують економію матеріальних, енергетичних і трудових ресурсів.
Столярно-меблеві виробництва за класифікацією належать до другої групи виробництв. Вони використовують напівфабрикати у вигляді дощок, брусків, фанерних плит, натурального та синтетичного шпону, плівок столярних плит, деревиностружкових та деревиноволокнистих плит, покривних, нас тилових і личкувальних матеріалів для м’яких меблів, фурнітури, лакофарбові матеріали тощо.
В загальному столярно-меблеві виробництва характеризуються такими видами обробки деревини і деревинних матеріалів як сушіння, пиляння, фрезерування, склеювання й личкування, свердління, шліфування, опорядження та інше.


1. Розробка конструкції.
Опис виробу.
Тумба телерадіоапаратури призначена для оснащення житлових приміщень. Експлуатується в наборі або окремо.
Тумба розбірної конструкції. Тумба складається з корпуса та опори. Корпус виробу складається з двох горизонтальних прохідних, двох вертикальних непрохідних та задньої стінки.
Корпус має вертикальну перегородку, яка ділить його на ліву і праву частини. У правій частині розміщена шухляда, у лівій частині – полиця. Ліва частина закрита глухими накладними дверима, а права має дверку і одну шухляду.
Опорою виробу є підсадні ніжки. Покриття фасадних і видимих поверхонь лак НЦ-218.А1 П.В.Г. з ГОСТ 13.27-92. Інші поверхні лак НЦ-218. А2 П.Г. з ГОСТ 132-7-92. Функціональні розміри виробу відповідають ГОСТ 13025.1-91. Інші вимоги відповідають ГОСТ 16371-96 “Меблі побутові”.


1.2. Конструкція і матеріали.
Всі щитові елементи виробу виготовлені з плити ДСП, товщиною 16 мм. Фасадні поверхні личковані шпоном струганим ГОСТ 2877-92, товщиною 0,8 мм, невидимі поверхні личковані шпоном лущеним ГОСТ 99-99, товщиною 0,8мм.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота на тему: Розробка технологічного процесу склеювання деревини заготовок тумби для телерадіоапаратури.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок