Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Коректор для обчислення обєму і витрати газу SIMATIC S7-400

Коректор для обчислення обєму і витрати газу SIMATIC S7-400

Назва:
Коректор для обчислення обєму і витрати газу SIMATIC S7-400
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,06 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЗМІСТ
Вступ.............................................……………………………………………
1. Коректор для обчислення обєму і витрати газу SIMATIC S7-400……….
2. Аналіз відомих ІВК з характеристиками і функціями близьких до заданого…………………………………………………………………………….
3. Розробка ІВК (згідно завдання – додаток А) ……………………………...
Розробка функціональної структури ІВК і обґрунтування вибору технічних засобів………………………………………………………………
3.1.1 Розробка структурної схеми ІВК……………………………......
3.1.2 Розробка математичної моделі процесу………………................
3.2 Розробка алгоритмічної структури каналів ІВК……….………………...
3.3 Розробка схеми зовнішніх з’єднань…………………….………………...
3.4 Розробка шафи для технічних засобів………………….………………...
4. Розробка методики метрологічної атестації ІВК…….……………….
4.1 Розрахунок похибки ІВК………………………………………….........
Висновки ……………………………...………………………………………….…
Список використаних джерел.............................……………………………….
Додатки.................................................………………….…………………...


Анотація
В даному курсовому проекті розроблено багато контурний інформаційно-вимірювальний комплекс об’єму газу зі звужуючими пристроями. Розроблена система, базується на використанні комплексу для вимірювання параметрів природного газу і обчислення об'ємної витрати і об'єму газу (газовий коректор) “ФЛОУКОР” і малоканальних мікроконтролерів Реміконт Р-130, що контролює основні параметри і здатна змінювати їх або ж сигналізувати про надзвичайну ситуацію.


Вступ
Сучасні масштаби і темпи впровадження засобів автоматизації управління в народному господарстві, підприємствах, заводах, з особливою гостротою ставлять задачу проведення комплексних досліджень, пов'язаних з всебічним вивченням і узагальненням виникаючих при цьому проблем як практичного, так і теоретичного характеру.
У останні роки виникла концепція розподілених систем управління народним господарством, де передбачається локальна обробка інформації. Для реалізації ідеї розподіленого управління необхідно створити для кожного рівня управління і кожної предметної області автоматизовані робочі місця (АРМ) на базі професійних персональних ЕОМ.
Аналізуючи суть АРМ, фахівці визначають їх частіше за все як професіонально-орієнтовані малі обчислювальні системи, розташовані безпосередньо на робочих місцях фахівців і призначені для автоматизації їх роботи. Для кожного об'єкта управління треба передбачити автоматизовані робочі місця, відповідні їх функціональному призначенню. Однак принципи створення АРМ повинні бути загальними: системність, гнучкість, стійкість, ефективність.
Згідно з принципом системності АРМ потрібно розглядати як системи, структура яких визначається функціональним призначенням. Принцип гнучкості означає пристосовність системи до можливих перебудов завдяки модульності побудови всіх підсистем і стандартизації їх елементів. Принцип стійкості полягає в тому, що система АРМ повинна виконувати основні функції незалежно від впливу на неї внутрішніх і зовнішніх можливих чинників. Це означає, що неполадка в окремих її частинах повинна легко усуватися, а працездатність системи - швидко відновлюватися.
Ефективність АРМ потрібно розглядати як інтегральний показник рівня реалізації приведених вище принципів, віднесеного до витрат по створенню і експлуатації системи.
Функціонування АРМ може дати чисельний ефект тільки при умові правильного розподілу функцій і навантаження між людиною і машинними ресурсами обробки інформації, ядром яких є ЕОМ. Лише тоді АРМ стане засобом підвищення не тільки продуктивності праці і ефективності управління, але і соціальної комфортності фахівців.
Коректор для обчислення об’єму і витрати газу SIMATIC S7-400
Модулі виведення аналогових сигналів призначені для цифроаналогового перетворення внутрішніх цифрових величин контроллера і формування його вихідних аналогових сигна-лов. Вибір виду вихідного сигналу проводиться|виробляється,справляється| відповідною схемою підключення модуля. Вибір діапазону зміни вихідного сигналу проводиться|виробляється,справляється| за допомогою утиліти Hardware Configuration пакету STEP 7
Функціональні модулі призначені для вирішення типових завдань|задач| автоматичного управління, до яких можна від нести завдання|задачі| швидкісного рахунку|лічби|, позиціонування|позиціювання|, автоматичного регулювання і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Курсова робота на тему: Коректор для обчислення обєму і витрати газу SIMATIC S7-400

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок