Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Виготовлення віконного блоку

Виготовлення віконного блоку

Назва:
Виготовлення віконного блоку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,16 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсова робота
Виготовлення віконного блоку


1. Вступ
Деревина як матеріал застосовується у всіх галузях народного господарства, причому значна кількість деревини використовується в будівництві. Завдяки своїм якостям — порівняно високій механічній міцності, малій теплопровідності, невеликій щільності, легкості обробки, стійкості до впливу кислот, солей, олій — деревину широко використовують для виготовлення несучих і огороджуючих елементів будинків, і споруд, ферм, арок, балок, прогонів, крокв, стійок, панелей, лаг, підлог, вікон, дверей і ін.
Великий розвиток одержують дерев'яні клеєні конструкції, використання яких доцільно у всіх видах будівництва, а у першу чергу в сільськогосподарських будівлях у виді арок, прогонів, а також при спорудженні підприємств із хімічно-агресивним середовищем. Застосування клеєних конструкцій дозволяє використовувати маломірні відходи деревини шляхом їхнього склеювання в елементи будівельних конструкцій. При використанні деревини в будівництві потрібно забезпечити раціональне використання її шляхом правильного розкрою і максимального використання відходів.
В даний час при виконанні столярно-будівельних робіт застосовується ручний механізований інструмент, розроблені і впроваджені для кожного виду робіт нормокомплекти машин і інструментів, а також комплекти прогресивного інструмента для основних професій будівельного виробництва, розташовувані в ручній валізці для столяра будівельного, тесляра, паркетника і ін.
Столярно-будівельні деталі і вироби виготовляють на деревообробних підприємствах потоковим способом із застосуванням напівавтоматичних і автоматичних ліній. На будівельні майданчики столярні вироби, фрезеровані деталі, елементи паркетних підлог, ферми, напівферми, балки й інші надходять у готовому виді. Віконні і дверні блоки поставляють на будівництва з навішаними стулками, фрамугами і полотнами, пофарбованими і заскленими, завдяки чому роботи із заповнення прорізів значно спрощуються і зводяться до установки готових віконних і дверних блоків. Ферми, арки, елементи даху також надходять на будівництва в зібраному виді або у виді окремих елементів (напівферми й ін.)
2. Технологічна частина
2.1. Опис виробу, конструкція і матеріали
Віконний блок складається з віконної коробки і віконних плетінь, що включають стулки, фрамугу, кватирку.
По призначенню вікна поділяють для житлових, громадських і виробничих будинків. По конструкції вони бувають одинарні з одним чи двома рядами скла, спарені з двома чи трьома рядами скла, роздільні з двома рядами скла і роздільно-спарені з трьома і чотирма рядами скла.
По кількості стулок в одному ряді вікна бувають одно-, двох- і багатостулкові, а в залежності від відкривання — відкривають усередину приміщення, назовні, у різні сторони і що не відкриваються чи глухі.
По способах відкривання стулок вікна бувають розпашні - з поворотом навколо вертикальної крайньої осі, підвісні — з поворотом навколо верхньої крайньої осі, відкидні — з поворотом навколо нижньої крайньої осі, поворотно-відкидні — з поворотом навколо вертикальної і нижньої крайньої осі, обертаючі — з поворотом навколо горизонтальної чи вертикальної середньої осі, розсувні — з переміщенням стулки в горизонтальній площині, піднімальні — з переміщенням стулки у вертикальній площині.
Для провітрювання приміщення у вікнах улаштовують кватирки, кватирки-стулки, клапани, жалюзі, фрамуги, що відкриваючі стулки.
Для освітлення приміщень стулки, фрамуги, кватирки заповнюють склом, склопакетами або склопакетами і склом, (змішаного типу).
У залежності від притвору стулок вікна розрізняють безімпостні — із середнім притвором у чверть і з імпостами — із притвором до імпоста.
По вологостійкості вікна поділяють на підвищеної вологостійкості, встановлювані в зовнішніх стінах будинків і усередині приміщень з відносною вологістю повітря більше 60 %; нормальної вологостійкості, встановлювані в приміщеннях з відносною вологістю повітря не більше 60%.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Виготовлення віконного блоку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок