Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Виготовлення демісезонного пальто

Виготовлення демісезонного пальто

Назва:
Виготовлення демісезонного пальто
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
10,61 KB
Завантажень:
164
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Дипломна робота
Тема: Виготовлення демісезонного пальто


Зміст дипломної роботи
Вибір та обґрунтування роботи
Вибір матеріалів та режимів їх обробки
Характеристика технологічного процесу та обладнання
Розрахунок та побудова конструкції
Розкладка лекал
Економічна частина
Література


Розділ 1
Вибір та обґрунтування роботи


Сучасна мода, як і людське життя ,різноманітна. Знайти свій неповторний стиль , форму не просто як і розробити сучасні моделі одягу. А сучасний гарний одяг не можливо спроектувати без урахування принципів Художнього моделювання одягу.
Сучасний одяг – це результат багатовікового досвіду людини, один з її найдавніших винаходів, складова частина матеріальної і духовної культури суспільства. З давніх часів він відігравав важливу роль у житті та побуті людини: захищав від впливу кліматичних умов.
Одяг пройшов довгий і складний шлях розвитку. Перш ніж стати зручним та доцільним за формою, саме форма одягу визначає його естетику, якість та практичні цінності.
Одяг – це виріб або сукупність виробів які призначені для захисту тіла людини від зовнішньої дії та виконують утилітарні та естетичні функції.
Художнє моделювання виробу завжди розпочинається з творчого процесу створення моделі, створення її композиції та готового зразка. У цьому процесі важливими є джерелами художньої ідеї, фантазії, емоційне, сприйняття модельєрами гарної природи, сучасного і культурного життя, матеріальної та духовної скарбниці минулого тощо.
Не випадково французький кутюр’є П’єр Карден, підкреслював, що мода – це спосіб відродження якості окремої особливості в соціальному і моральному аспектах.
Слово “мода” у перекладі з французької означає міра, образ, роль у розвитку і формуванні різних видів одягу.
Мода – це свого роду мікро стиль який розвивається в рамках того або іншого смаку, визнаною більшістю в певному регіоні або суспільного ладу. Має велике значення для розвитку одягу, вона сприяє обновленню одягу вдосконаленням форм і покрою, робить його естетичним і вносить щось нове. Мода відрізняється від стилю тим, що стиль історично обґрунтований і він міняється по історичних етапах, розповсюджується не тільки на одяг а й на архітектуру, живопис, предмети побуту та інші, а мода, тільки на одяг.
Стиль – у перекладі з грецької Stulys, паличка стрижень для письма – структурна єдність образотворчого декоративно-прикладного мистецтва. Отже стиль характеризується, таким самим напрямком, що й інші види мистецтва даної епохи. У стилі епохи, як і в одязі, завжди відбуваються короткочасні зміни, які прийнято називати модою.
Центром моди був і залишається Париж. Чи мало зробила для розвитку мистецтва костюму ХХ ст.
Габріель Шанель – видатний художник-модельєр для працюючих жінок.
Головними принципами творчості Габріеля Шанель стало спрощення форми одягу. Її повсякденні костюми відрізняються не лише професійною майстерністю, точністю професій, зручністю форми, художнім смаком, простотою і чіткістю ліній. Костюмний Шанель підкреслювали елегантність і демократичність. Типовим було оздоблення країв деталей одягу шнуром, тасьмою кантом.
Досить швидко стиль “Шанель” набув небаченої популярності. Він і сьогодні домінує у багатьох видах одягу. Габріель Шанель створила міжнародний стиль який з моменту його створення вже не виходить з моди. Для моделей одягу Шанель характерною особливістю є нормальна довжина.
Вона не визнавала міні і завжди прагнула щоб лінія плеча знаходилася на своєму місці. Габріель Шанель створила новий тип жіночої краси ,який і дійшов до наших днів. Шанель була і є символом французької елегантності.
У 1947 році, відкривши свій будинок моделей, на арену вийшов Крістіан Діор. Його перша колекція моделей називається “Нью-Лук” – новий стиль.
Він створив новий жіночий образ тонку талію, покаті плечі і довгу пишну спідницю, повернувши костюму жіночність, м’якість ліній. До речі, ці елементи притаманні й сучасній моді: Діор у розробці своїх моделей за основу брав статуру людини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Курсова робота на тему: Виготовлення демісезонного пальто

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок