Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Розробка електромеханічного приводу для воріт приватного використання

Розробка електромеханічного приводу для воріт приватного використання

Назва:
Розробка електромеханічного приводу для воріт приватного використання
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,46 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота
Розробка електромеханічного приводу для воріт приватного використання


ЗМІСТ
Стор.
Загальна частина …………………………………………………
Вступ ..…………………………………………………………
Характеристика і аналіз існуючих електромеханічних приводів .…...………………
Обґрунтування теми проекту .……………………………….
Розрахунково-технологічна частина .…………………………
Розробка і обґрунтування структурної схеми
електромеханічного приводу для воріт приватного використання…………..
Вибір та обґрунтування стандартного обладнання…………
Розробка принципової електричної схеми
електромеханічного приводу для воріт приватного використання…………..
Розрахунок нетипових елементів та вузлів .………………...
Опис схеми керування, контролю або регулювання .………
Енергетична частина …………………………………….……..
Розрахунок витрат енергоносіїв …………………....………..
Охорона праці …………………………………………..………..
Заходи техніки безпеки …………………………….………..
Протипожежний захист ……………………………………..
Заходи техніки безпеки при виконанні монтажних робіт …
Економічна частина ……………………………………………
Література …………………………………………………………..


1. Загальна частина.
1.1 Вступ.
Автоматизація – це застосування комплексу засобів, що дозволяють здійснювати виробничі процеси без особистої участі людини, але під її контролем. Автоматизація виробничих процесів приводить до збільшення випуску, зниженню собівартості і поліпшенню якості продукції, зменшує чисельність обслуговуючого персоналу, підвищує надійність і довговічність машин, дає економію матеріалів, поліпшує умови праці і техніки безпеки.
Автоматизація звільняє людину від необхідності безпосереднього керування механізмами. В автоматизованому процесі виробництва роль людини зводиться до налагодження, регулювання, обслуговування засобів автоматизації і спостереження за їхньою роботою. Якщо автоматизація полегшує фізичну працю людини, то автоматизація має мету полегшити так само і розумову працю. Експлуатація засобів автоматизації вимагає від обслуговуючого персоналу високої технічної кваліфікації.
Автоматичні пристрої та вузли все тісніше і більше застосовуються в побуті та в повсякденному житті людей. Їх завданням є забезпечення комфортного відпочинку, зведення до мінімуму ручної праці людей в побуті, що призводить до збільшення вільного часу (часу, який не використовується для забезпечення комфорту та зручності проживання людини). Багато механізмів та пристроїв, сконструйованих та виготовлених для потреб промисловості модернізуються для використання в побуті. В значній мірі це стосується виконавчих пристроїв систем автоматики.
При виконанні автоматичних систем та пристроїв для використання у побуті та для потреб населення в якості виконавчого механізму найчастіше використовується електропривод.
Основою електропривода виробничих об’єктів є електрична машина. Перший електричний двигун постійного струму з обертальним рухом був створений у 1834р. академіком Б.С.Якобі за участю академіка Э.Х.Ленца. Цей двигун у 1838р. був застосований Б.С.Якобі для надавання руху катера на ріці Неві. Зазначена робота Б.С.Якобі одержала світову популярність і багато наступних технічних рішень в області електропривода вітчизняних і іноземних електротехніків були варіацією чи розвитком ідей Б.С.Якобі.
До найбільш істотних практичних досягнень в області раннього розвитку електропривода можна віднести роботи В.Н.Чиколева, що створив привід електродів дугової лампи (1873р.) і вентиляторів (1886р.), П.Н.Яблочкова, що створив трансформатор (1876р.), М.О.Доливо-Добровольского, винахідника асинхронного двигуна (1889р.), А.Н.Шубіна, що розробив привід з індивідуальним генератором (1899р.) і інші.
Характеристика підприємства.
Будівництво “Коломийського заводу комплектних розподільчих пристроїв” почалося на основі постанови Ради Міністрів СССР №247 від 10.04.74 року .
Згідно наказу N 376 від 30.07.1982 року Міністерства електротехнічної промисловості СРСР Коломийський завод КРП був розподілений на два заводи – завод КРП і завод “Електрооснастка”.
Загальний об’єм капіталовкладень становив – 17985,18 тисяч карбованців .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Розробка електромеханічного приводу для воріт приватного використання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок