Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Технічні науки -> Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод”

Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод”

Назва:
Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,37 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Дипломний проект
Тема:
Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод”


З М І С Т

Загальна частина………………………………………………………..
Вступ………………………………………………………………….
Характеристика існуючого стану…..
Характеристика і аналіз існуючої схеми управління
Обґрунтування теми проекту…………………………………………

Розрахунково-технологічна частина…………………………………
Вибір і обґрунтування структурної схеми автоматизації ….
Розробка технологічної схеми
Підбір стандартного обладнання …………………………………
Підбір автоматизуючи пристроїв.
Опис схеми керування.
Енергетична частина…………………………………………………..
Розрахунок витрат енергоносіїв на засоби автоматизації
Охорона праці…………………………………………………………..
Вступ ………………………………………………………………..
Аналіз виробничого травматизму (за останні 3-5 років)…………
Заходи техніки безпеки…………………………………………….
Протипожежний захист…………………………………………….
Економічна частина…………………………………………………..
Розрахунок економічної ефективності автоматизації
технологічного процесу……………………………………………
6. Графічна частина
6.1. Структурна схема засобу чи системи автоматизації
6.2. Електрична схема засобу чи системи автоматизації
6.3. План розміщення технологічного обладнання в цеху.
Загальна частина
Вступ
Морозиво являє собою солодкий продукт, який одержується шляхом збивання і заморожування спеціально виготовлених сумішей. Воно поділяється на основні і любительські види. Кожен з цих видів включає в себе ряд різновидностей продукту, які відрізняються по своєму вмісту, органолептичними показниками, використаним сировинним компонентом.
До основних видів морозива відносяться: молочне, вершкове, пломбір, плодово-ягідне і ароматичне. Морозиво любительських видів виробляють на молочній, плодово-ягідній або овочевій основі; з плодів, ягід або овочів з добавленням молочної основи; з використанням курячих яєць; з використанням кондитерського жиру.
Характеристика існуючого стану
ВАТ «Коломийський сирзавод» - відкрите акціонерне товариство по переробці молока і молокопродукції, створене на базі державного підприємства на підставі рішення № 5 від 18.07.1994року Фонду комунального майна Коломийської міської Ради народних депутатів Івано-Франківської області. Державне підприємство «Коломийський сирзавод» було засноване 60 років назад і виробляло в основному сир твердий і масло. Із збільшенням чисельності міського населення м. Коломиї зріс попит на цільномолочну продукцію, в зв’язку з чим зросло виробництво цільномолочної продукції, зменшилось виробництво масла тваринного і припинилось виробництво сиру жирного твердого.
До складу ВАТ “Коломийський сирзавод» входить 5 цехів: маслоцех, казеїновий цех, цех по виробництву сиру, цех по виробництву морозива, цех по виготовленню вафельних стаканчиків для морозива. (Див.структурну схему ВАТ»Коломийський сирзавод»).
Введено в експлуатацію діючий завод в жовтні 1969 року. Проектна документація була розроблена на 50 тон переробки молока в зміну. За рахунок проведених реконструкцій, впровадження нового більш потужного устаткування завод фактично в сезон масової переробки сировини перобляв до 200 т. молока в добу. В даний час в зв’язку зі зменшенням сировинної зони через реорганізаційні перетворення і реформи в спілках селян і в селах значно скоротилось поступлення молока на виробництво, особливо із Коломийського району. Найбільша кількість переробляємого молока в добу становить 55 т.
Більша частина поступаючого на виробництво молока – це молоко від населення, від спiлок селян надходить до 15 т молока. До сиро- винної зони підприємства залученi Косiвський район, Городенкiвський район, Надвiрнянський район, Снятинський район, а також деякi райони Чер- нiвецькоi областi. питання розширення сировинноi зони, відкриття і органiза- цiя нових молокоприймальних пунктiв в селах, обладнання iх холодильними агрегатами – є одним iз важливіших моментiв в забезпеченнi підприємства сировиною для збільшення обсягів виробництва.
Основними видами продукцii, яку виробляє пiдприємство є : масло тваринне / любительське, селянське, бутербродне, шоколадне, фасоване по 200 г в алюмінієву фольгу / , цiльномолочна продукція / молоко пастеризо- ване, розфасоване в полiстiролову плiвку, ємністю 1 л, кефiр, ряжанка, сме- тана, йогурт, розфасованi в полicтiроловi стаканчики, пахта пастеризована, сиркова маса, фасована в стаканчики з полiстеролу, з наповнювачем і без наповнювача /, морозиво молочне, вершкове, пломбір, з наповнювачем і без наповнювача, розфасоване у вафельнi стаканчики власного виробництва, мо- розиво-ескiмо в шоколаднiй глазурi.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Проект автоматизації контролю рівня морозива на ВАТ ”Коломийський сирзавод”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок